Опис курсу

Дні занять: понелілок/середа або вівторок/четвер

Тривалість курсу: 3 місяці

Час: 18:30 - 20:00 или 20:00 - 21:30

Прийняли рішення навчитися говорити польською мовою в Києві?

Хоч би якою була ваша мета: для загального розвитку, для вступу до ВНЗ (магістратура в Польщі), для спілкування з діловими партнерами / друзями / родичами, для заробітку на перекладах (з польського і на польську мову) або для більш комфортної подорожі - без обов'язкових основ Вам не обійтися!

У школі «Буде Talk» пропонуємо Вам почати вивчення польської мови саме з базового курсу, з подальшим отримання рівня А1, А2, В1, В2

Структура курсу для початківців чітко сформована і її ефективність підтверджена на практиці. Крім того ми завжди стежимо за тенденціями і вдосконалюємо свої заняття і методики, щоб давати Вам найактуальніші і необхідні знання! Ви будете не просто вчитися словам і граматиці, а й технікам спілкування, не зазубрювати, а усвідомлювати внутрішню логіку і систему мови. Ми будемо робити акцент на постановці вимови, розмовній мові та усного мовлення та сприйняття на слух.

Ви ще сумніваєтеся, чи варто Вам записатися на курс польської мови? Тоді приходьте на наше БЕЗКОШТОВНЕ пробне заняття!

Ви поринете в нашу атмосферу, познайомитеся з майбутнім викладачем і групою, відчуєте на собі темп і стилістику викладання і тоді ви з легкістю прийміть необхідне рішення.

Що входить в курс навчання

36 годин мовної практики

Ви зможете самі вибрати для себе ритм навчання: в рамках простого курсу (3 місяці): 2 рази на тиждень (пн, ср або вт, чт) по 1,5 години (18: 00-19: 30, 19: 30-21 : 00) або інтенсивного курсу (1 місяць) з пн по пт з 1,5 години (18: 00-19: 30, 19: 30-21: 00). Заняття проходять в групах по 4-7 чоловік.

Навчальна література

В рамках нашої школи іноземних мов передбачено навчання за навчальними посібниками. Стаючи учнем нашої школи, всі необхідні матеріали ви отримуєте абсолютно безкоштовно. Крім основних підручників, кожен викладач доповнює заняття власними напрацюваннями.

Використання мультимедійних матеріалів

На курсах польської мови, крім текстових матеріалів, будуть також використовуватися аудіо і відео контент, що в свою чергу дозволить Вам вийти на якісно новий рівень володіння польською мовою. Заняття ніколи не здадуться вам одноманітними і нудними. Кожен з учнів активно бере участь на уроці отримуючи не тільки знання, а й заряд позитивних емоцій.

Відпрацювання пропущених занять

Ми завжди входимо в положення наших і клієнтів і передбачаємо різні системи лояльності. У разі якщо Ви, з якої-небудь причини були відсутні на на уроці, Ви зможете Безкоштовно відвідати півгодинне заняття в індивідуальному форматі і надолужити згаяне. На додаток діє система «заморозки», слідуючи якій ви зможете відновитися на курс англійської мови з того місця на якому зупинилися, але в рамках вже іншої групи.


Що ви отримаєте після завершення курсу

  • До 1000 слів і виразів, які послужать початком для побудови діалогів на різну тематику
  • Зможете сприймати розмовну польську мову на слух
  • Основи граматики для коректного написання і прочитання текстів
  • Базові навички для спілкування в повсякденних ситуаціях і підтримку діалогів польською мовою на теми: спорт, сім'я, погода, покупки, подорож, похід в магазин / ресторан, здоров'я
  • Чи зможете висловити свої думки, перебуваючи за кордоном і зрозуміти найпростішу мову співрозмовника
  • Зможете бути присутнім на зустрічах з іноземними партнерами
  • Отримаєте сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою А1, А2, В1, В2


Більше інформації зможете дізнатися на сайті: budet-talk.com.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок