Опис курсу

Об’єм курса:12 ак.ч.

Час проведення: вечір / день

«Знайомство зі світом шиття»

1-й рівень підготовки - Абсолютний новачок.

- Ви новачок в світі шиття, але дуже хочете спробувати свої сили?

Тоді цей курс для вас!

На цьому курсі ми пройдемо з вами захоплюючий шлях від освоєння швейної машинки і до пошиття кількох речей в натуральну величину.

В програмі:

  • Блок 1: Шиємо постільну білизни! Ми починаємо обережно, знайомлячи вас зі швейною машинкою. Адже на початку шляху дуже легко розчаруватися і опустити руки. Ви навчитеся працювати на швейній машинці, налаштовувати, заправляти. Робити різні види стежків (причому рівних). Прикрасите свою наволочку / підодіяльник за допомогою самозакривних кнопчок, або гудзиків.
  • Блок 2: Зробіть сумку! Ми навчимо вас працювати з припусками, правильно вшивати блискавку, працювати з оверлоком. В результаті ви вийдете з заняття з практичною сумкою, яку ви зможете використовувати на всі випадки життя (для походу в магазин, на фітнес, пляж тощо).
  • Блок 3: Протягом останнього блоку ви зшиєте свою першу спідницю! Ви дізнаєтеся основи роботи з викрійками, побудову пояса, зшивання окремих деталей в єдине ціле. Пришивання декоративних елементів. І підете додому вже в новій речі!

Чекаємо Вас!

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Olga, 14.06.2017, 14:02
Очень рада что выбрала именно ваши курсы кройки и шитья. Долго не могла решится, курсов очень много, программы практически идентичны. Но у вас я нашла именно профессиональное обучение. Отдельное спасибо преподавателю – Юрченко Елене Николаевне за доступную подачу информации. Обязательно буду рекомендовать ваши курсы profstudy (Проф Стади) всем знакомым. А вам удачи и процветания! И побольше благодарных студентов!
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок