Опис курсу

Вигідна пропозиція для малюків та їхніх батьків!

Безпека, Піклування та Європейська освіта від ЦРД АКТіВіТі.

#Дитячий_садок Європейського зразка - АКТіВіТі та провідний освітній портал EDUCATION.UA !!!ТІЛЬКИ В СІЧНІ !!! надають 10% ЗНИЖКУ новим відвідувачам на МІСЯЧНИЙ Абонемент повного дня*!

Поспішайте, адже залишилось лише 5 місць!

МІСЯЧНИЙ Абонемент повного дня ВКЛЮЧАЄ: договірні відносини, 5-ти разове дієтичне харчування, двогодинна прогулянка на вулиці, заняття з профільними репетиторами в вікових групах по 6 осіб, щомісячна характеристика від вихователя і репетиторів по успішності вихованця, подарунок і розважальна програма від Актівіті в День народження дитини, консультація логопеда, в залежності від вікової групи, від 20 до 30 занять на тиждень (Підготовка_до_школи, Ейдетика (розвиток пам'яті), Pозвиток_мови, Ранній розвиток, Англійська мова_для_немовлят, Танці, Музика, Хортинг (Боротьба), Театр, Логіка за Нікітіним, Дрібна моторика, Пазли, Підготовка руки до письма, Конструювання, Казкотерапія, Етикет, Я і світ, Аплікації, Ліплення, Малювання, Поробки, Групові роботи).

У нашому садку кожна вікова група: 2 - 3 роки, 3 - 4 роки, 4 - 5 років, 5 - 6 років має власного вихователя і більше 20 занять на тиждень.

У нашому садку організовано 5-ти разове #збалансоване_дієтичне_харчування від власної професійної кухні з еко-продуктів (#сільське_молоко і сир, #домашнє_вершкове_масло і сметана, 2 рази на тиждень молода телятина, 2 рази на тиждень риба столових сортів, 1 раз на тиждень теляча печінка, #твердозернові_макарони, власна #бездріжджова_випічка з цільнозернового пшеничного, житнього та кукурудзяного борошна, кращі фрукти, овочі і різноманітні крупи від українських фермерських еко-господарств.

Наші діти, для підтримання водного балансу організму, п'ють воду ТМ "АЛЯСКА" за унікальною системою з персональних пляшечок.

Завітайте до нас в Фейсбук)))

Наші діти - наш найкращий актив!

Ласкаво просимо до нашого активного і привітного коллективу. Будемо раді будувати разом сучасну і квітучу країну, зі співочим ім`ям Україна.

З любовью, ЦРД АКТіВіТі.Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Діскавері, освітній центр
Діскавері, освітній центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок