Опис курсу

Друзі! Запрошуємо Вас на 1-й відкритий урок очного (онлайн) курсу по натальной астрології.

Реєстрація за посиланням https://ingenium-life.com.ua.

На уроці поговоримо про:

Принципах роботи прикладної астрології
Рівнях читання натальной карти
Міфах в астрології і в що не варто вірити астрологу
Прогнозах і чому вони не збуваються
Роботі з символами в натальной астрології
Фатальності і свободи вибору в натальной карті
Техніках корекції гороскопу: основний техніці корекції астрології InGenium "Кластера планет», техніці «Астрологічний відкат», техніці корекції напружених аспектів.
На відкритому уроці Ви отримаєте авторську методичку InGenium.

Міжнародна школа астрології InGenium відома на всьому просторі країн СНД своїм глибоким і практичним підходом до астрології.

Але, якщо раніше ви могли пройти навчання тільки онлайн, то тепер у будь-якого охочого є можливість зробити це «в живу». А крім того, зустрітися з однодумцями, побути в потоці, задати хвилюючі питання, відпрацювати всі техніки на практиці, розібрати свій гороскоп і отримати рекомендації по корекції.

Отже, на курсі навчимося:

розуміти планети, знаки, аспекти та Будинку. Ніяких завчених трактувань! Розуміння суті елементів гороскопу дозволяє синтезувати будь-яку інформацію і читати карти будь-якої складності!
шукати в натальной картою відповіді на будь-які питання - знати, який елемент карти відповідає за описану проблему, а не хапатися за все підряд, щоб так нічого і не знайти.
підбирати методики корекції, а не тільки діагностувати проблему - що конкретно зробити, щоб отримати бажане і переламати ситуацію на свою користь.
синтезувати всі елементи карти - збирати всі проаналізовані частини гороскопу в єдине ціле, бачити повну картину, а не уривки інформації.
говорити - виразно, довго, але по суті - відповідати на конкретне запитання клієнта, давати зрозумілі рекомендації, бути впевненим у своїх словах, не губитися, не сумніватися, не боятися імпровізувати і читати «з ходу» без підготовки.
Основна мета курсу і наше завдання - навчити Вас читати гороскоп і робити повний аналіз і синтез натальной карти. Найвищий рівень - аналізувати гороскоп без багатогодинної підготовки в процесі консультації.

В рамках даного курсу ми навчимо Вас технікам читання натальной карти, синтезу та аналізу гороскопу. Також покажемо, як не тільки позначати проблемні точки натальной карти, а й переходити до методик компенсації і корекції гороскопу.

Для кого розрахований наш курс: якщо Ви вже раніше вивчали (десь, самостійно) - ми зможемо більше часу приділити увагу технікам і практичним навичкам; якщо Ви тільки робите перші кроки - ми також з Вами вивчимо принципи складання гороскопу.

Формат навчання: очно в Києві + онлайн ефір через Інтернет (вебінарная кімната), а також записи занять в особистому кабінеті.

Тривалість курсу: 8 місяців
Час занять: по неділях з 11:00 до 19:00.
Курс складається з 36 занять. Опис програми на сайті https://ingenium-life.com.ua/#programma-kursa
Вартість курсу: надані різні варіанти виплат в тому числі з щомісячними платежами. Детальніше за посиланням https://ingenium-life.com.ua/payplan

В процесі навчання Ви отримуєте роздатковий матеріал, методички, PDF - матеріали, таблички, чек-листи з покрокові інструкції, перевірочні тести, практикуми. На кожному уроці ми займаємося практикою, розбираємо і аналізуємо гороскопи на Ваших прикладах.

Які гарантії, що у мене вийде? - наша завдання не вичитувати Вам теорію, а показати робочі техніки з аналізу і синтезу гороскопу, які ми самі застосовуємо в своїй практиці. Наша мета навчити Вас астрології, яку Ви зможете застосовувати на практиці в реальному житті (ми це називаємо прикладна астрологія). Звичайно досконалості немає межі, і щоб стати висококласним фахівцем, астрології необхідно присвятити своє життя.

По закінченню навчання видається Сертифікат трьох рівнів.
Для бажаючих додатково перевірити свої знання і вміння, проводиться іспит, здавши який, Ви отримаєте Сертифікат школи InGenium спеціального зразка із зазначенням рівня.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок