Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Опис курсу

Перш ніж записати дитину на курс англійської мови, Вам самим потрібно зрозуміти, навіщо Ви це робите? Можливо, тому що на цьому іноземною мовою говорить півсвіту. Або для того, щоб дитина відкрила нові можливості для спілкування і пошуку потрібної інформації. Причини різні, підсумок один - Ваш малюк, навчаючись в Школі англйіского English Grammar Shop в місті Дніпро, буде говорити англійською мовою вільно, красиво, без акценту. Не вірите? Приходьте на перше безкоштовне заняття в школу English Grammar Shop і ми обов'язково розглянемо вашу!

Заняття в школі English Grammar Shop не схожі на стандартні уроки - тут немає заучування правил, зазубрювання слів, що викликають стрес контрольних. Адже найголовніше в навчанні дошкільнят - спокійна і доброзичлива атмосфера. Тому навчання в школі English Grammar Shop засноване на наступних принципах:

  • Курси англійської мови для дітей - це можливість для хлопців навчитися швидко і спокійно сприймати нову інформацію, аналізувати і систематизувати її. Програма побудована так, що під час навчання діти регулярно повертаються до пройденого матеріалу, багаторазове повторення якого і забезпечує краще запам'ятовування і розуміння.
  • Помилки - найкраще свідчення живого інтересу дитини до матеріалу! Наші викладачі знають, що часто стає стресом не тільки вивчення англійської мови для дітей, скільки страх зробити щось не так і викликати розчарування. Але ж діти для того і приходять в школу English Grammar Shop, щоб навчитися новому, а цей процес передбачає постійні спроби, які немислимі без помилок! Тому наші педагоги тільки заохочують експерименти юних учнів, але при цьому завжди готові прийти на допомогу, вчасно помітити виникають труднощі і направити дитину по потрібному шляху.
  • Діти люблять грати, так навіщо втомлювати їх нудними уроками? У школі EGS англійську мову для дітей викладається в цікавій ігровій формі, яка давно визнана найбільш ефективною для навчання малюків і хлопців дошкільного віку. А розучування пісень і віршів і перегляд мультфільмів (звичайно, англійською) дозволяє легко і непомітно для дитини отримати і закріпити отримані знання.

Приходьте до нас і приводите свою дитину на пробне заняття в школі English Grammar Shop, і Ви переконаєтеся самі - вивчити іноземну мову можна по-справжньому цікаво і весело!

ЩО ОТРИМАЄ ВАША ДИТИНА ПІСЛЯ НАВЧАННЯ

  • Усне мовлення

Найменші учні будуть розповідати про себе, іграшках, домашніх улюбленців і про свою родину, розуміючи питання і правильно відповідаючи на них. Дитина навчиться висловлювати свою думку англійською мовою, давати поради, ділитися своїми планами і розповідати історії з життя. Тобто, по суті, будуть спілкуватися іноземною так, як би вони це робили в звичайному житті на рідній мові.

  • Читання

Дитина навчиться читати короткі діалоги за ролями. Учні старших - комікси, оповідання та уривки з класичної літератури. Дальше більше. Студенти нашої школи зможуть самостійно читати інтерв'ю, огляди новин і будуть готові приступити до читання літератури в оригіналі.

  • Лист

На курсах англійської мови дитина навчиться грамотно писати. Найменші підписуватимуть листівки та запрошення, заповнювати анкети, а школярі зможуть написати лист другові, твір або невелике оповідання.

Варіанти навчання:

  • Індивідуального заняття (графік занять, тривалість і час навчання студент вибирає сам).
  • Заняття в міні-групах (2 рази на тиждень по 80 минту)

Перше пробне заняття безкоштовно!

Якщо хочете більше унать про нас:

Instrgram- https://www.instagram.com/english.shop.dnepr/

Facebook- https://www.facebook.com/english.shop.dnepr

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок