Опис курсу

Підготовка дітей до школи — що входить до навчальної програми?

Головне завдання наших занять — набуття навичок, умінь і знань, необхідних для успішної адаптації дитини до шкільного життя. Наша мета — створення здорового настрою перед школою, при якому дитина прагнула би до знань, вміла співпрацювати в колективі, не боялась поразок і знала, що батьки завжди будуть любити її незалежно від оцінок.

Підготовка до школи допоможе вашому малюкові дозріти інтелектуально, соціально, емоційно і психологічно для нового етапу в житті. А це, в свою чергу, допоможе йому успішно вчитися і закладе основу для подальшого зростання.

Пропонуючи курс «Підготовка до школи» в дитячому центрі «Світ без кордонів», ми вивчаємо досвід передових країн з метою запозичення найкращих практик для нашої програми. Вашій увазі ми пропонуємо цікави факти про освітні системи різних країн світу!!!!

На законодавчому рівні в Німеччині заборонена домашня освіта.

У навчальний процес Великобританії запроваджено урок культури грамотного спілкування. На уроках учні разом із вчителями мають використовувати виключно офіційну англійську мову.

У Франції початкова освіта розпочинається з 3-4 років. Це не дитячий садок, а повноцінна школа. Велику увагу приділяють розвитку памʼяті, зосередженості та моторних навичок дитини.

У закладах середньої освіти В’єтнаму введений додатковий предмет — йогу. Звісно, успіхи на заняттях з йоги ніяк не оцінюються, але предмет є обовʼязковим і дуже корисним для дітей.

Крім основних занять, по підготовці до школи, проводяться творчі уроки, пальчикові ігри, в процесі яких у дитини розвивається просторово-зорове мислення, координація, пам’ять, мова.

Обов’язково проводяться фізкультхвилинки.

Заняття проходять 3 рази на тиждень і включають в себе наступні предмети:

  • читання;
  • письмо;
  • математика;
  • логіка;
  • англійська мова;
  • етика і естетика;
  • навколишній світ і екологічне виховання;
  • розвиток творчих здібностей;
  • шахи;
  • дитяча йога.

Розклад:

Понеділок: 17:00 – 19:00
1. Читання;
3. Математика;
4. Логіка.

Середа: 17:00 – 19:00
1. Письмо;
2. Етика і естетика;
3. Навколишній світ.

Субота: 10:00 – 13:00
1. Англійська мова;
2. Творчість;
3. Шахи;
4. Дитяча йога.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок