Опис курсу

Всі курси Cisco Запоріжжя на отримання високоякісної освіти, яке допоможе в майбутньому отримати престижну професію. Ми пропонуємо вивчення теми транспортного рівня в рамках підготовки мережевих інженерів, яка допоможе побудувати успішне майбутнє.

Ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Наша Академія Cisco в Запоріжжі дозволяє досить швидко отримати цікаву і високооплачувану професію. Для цього достатньо записатися на наші курси і почати актівно вчитися. Причому для навчання не потрібно витрачати більше години в день.

Програма курсу

Наше навчання Cisco Запоріжжя розраховане на будь-який вік і рівень знань. Кожен прийшов до нас учень може претендувати на отримання знань, достатніх для освоєння нової спеціальності.

В рамках вивчення інженерії мереж ми пропонуємо ознайомитися з наступними темами:

  • що таке транспортний рівень;
  • які бувають ролі у транспортного рівня;
  • що таке протокол TCP;
  • як управляти сеансами TCP;
  • що таке протокол UDP.

Всі наші курси розраховані на нетривалий навчання. Найдовші з них складають вісім місяців і вчать з нуля однією з найскладніших професій сучасності — мережевий інженерії.

Додаткова інформація

Наші курси підвищення кваліфікації Запоріжжя готують справжніх професіоналів. Ми підходимо до питання навчання вельми відповідально і допомагаємо учням на кожному етапі. Так. куратори допомагають не тільки вирішувати питання, що стосуються безпосереднього процесу навчання, але і мотивують учнів справлятися зі складними темами.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок