Опис курсу

Об’єм курса: 6 практичних занятть в басейні, 6 теоретичних модулів, мінімум 4 занурення у відкритій водоймі.

Час проведення: Цілий рік

Початковий та найголовніший курс у дайвінгу. Програма курсу складається з трьох частин: 6-ти теоретичних модулей, 6-ти практичних занять в басейні та мінімум 4-х практичних занять у відкритій водоймі. Персоналізований тренінг поєднується з практичними заняттями у воді, що забезпечує вам можливість отримати навички та досвід, необхідні для того, щоб дійсно комфортно почувати себе під водою.

На теоретичних заняттях ви вивчите фізіологічні аспекти впливу навколишнього середовища на організм людини під час занурень та після них, дізнаєтесь яке спорядження використовується для безпечних та комфортних занурень.

На практичних заняттях ми з'ясуємо, як користуватися спеціальним обладнанням та відпрацюємо всі можливі ситуації, що можуть трапитися під час занурення.

Після закінчення курсу ви станете самодостатнім дайвером та отримаєте сертифікат міжнародного зразка, який дозволить занурюватись у будь-яких водоймах на глибині до 18 метрів.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок