Опис курсу

АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ І ОРАТОРСЬКЕ МИСТЕЦТВО
ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТЕ ЗАЙНЯТТЯ!

Абсолютно усі люди хочуть почувати себе упевнено, управляти своїми емоціями, вільно почувати себе на сцені і в житті при цьому розвиватися і досягати швидких, ефективних результатів. Проте 95, 7юдей відчувають страх публічних виступів, невпевненість на сцені, не можуть виразити свої думки в колективі і у них не завжди виходить досягати поставлених цілей. Це усе безпосередньо пов'язаний з емоційними, психологічними, тілесними затисками і комплексами, які проявляються в міміці, мові, в рухах в жестах і навіть в думках. ( Все те, що ми маємо, це те, що ми дозволили собі мати.) Залучити якісні зміни у своє життя, дозволити собі здійснити мрії пов'язані з сценою, успіхом, славою, кар'єрою, стосунками, змінити не лише поведінку, але і мислення допомагає наш курс акторської і ораторської майстерності

Наша програма розроблена за методикою театральних внз, доповнена психологічними методиками і розрахована на людей, які не займалися акторською майстерністю професійно.

Після закінчення навчання студенти отримують сертифікат про закінчення курсу акторської майстерності і ораторського мистецтва, (за бажанням) беруть участь в професійно поставленому спектаклі від відомого Українського режисера і зіграють на Одеській сцені, автоматично додаються в акторську базу академії, і найголовніше для кожного випускника буде створена персональна відеовізитка і рекомендована кастинг агенти України для подальший професійний розвиток.

ПРОВОДИТЬСЯ ВІДКРИТЕ БЕЗКОШТОВНЕ ЗАЙНЯТТЯ - це 2 години роботи - комплекс вправ по акторській майстерності, пластиці; мовна техніка і психотехніки.

Запис по телефону: 0987827098
0958531220

ПРОГРАМУ СКЛАДАЮТЬ ТАКІ ДИСЦИПЛІНИ:

Акторська майстерність:

Акторська техніка за системою М. Чехова - робота з голосом, мовою, артикуляцією, робота з тілом - вільна і виразна пластика, зняття мовних і пластичних затисків, розвиток уяви, творчого мислення, технологія втілення сценічного образу.

Психотехніки - унікальний предмет, який спрямований на навчання управлінню своїм емоційним станом, розвиток уваги, розвиток стрессоустойчивости, навчання технікам досягнення своїх цілей, а також зняття страху публічної самотності. Ця техніка дозволяє швидше і ефективніше освоювати ази акторської майстерності, а також впоратися з багатьма труднощами по життю.

Театральні імпровізації, життя в обставинах, твір этюдов.- вправи, що дозволяють напрацювати "стан дозволу" - позицію, при якій людина може дозволити собі виконувати незвичайні, незвичні для нього дії, "стан свободи" - уміння отримувати максимальну кількість концентруватися на виконуваній задачі, робота з «станами дозволу»

 • Робота з Розвиток уяви - як інструмент для творчої роботи з підсвідомістю, вміннядраматургією - дія в запропонованих обставинах, розкриття характерності образу, атмосфери, забарвлення, психологічний жест. Імпровізація. Освоєння процесу занурення в стан іншої людини, в стан обраного способу і робота в цьому образі;
  Техніка мовлення:
 • Діафрагмальне дихання - правильне дихання, завдяки якому розкривається справжня краса голосу, який заворожує, привертає переконує. Ми навчимося розподіляти повітря, говорити з різною швидкістю, гучністю, вивчимо тембри, розширимо діапазон. Всі ці навички - є основами ораторського мистецтва, дозволять Вам відчувати себе вільно і впевнено в будь-якій ситуації.
 • Артикуляційна гімнастика - вправи спрямовані на тренування чіткого, грамотного вимови. Сценічне вимова. Різні свободи голосу.
  Навички взаємодії з партнером (публікою) - концентрація і розподіл уваги на різну аудиторію, вміння говорити так, щоб тебе почули.
 • Мовна імпровізація - народження слова на сцені, від чого це залежить? І як зробити вивчений текст своїм?
 • Робота з текстом - інтонація. Види і управління інтонацією. Пауза. Логічні наголоси в тексті, повідомленні. Поняття події.
 • Сценічний рух:
 • Стереотипи руху-робота зі стримуючими моделями руху, які утворюються іза через виховання, моди, страху досвіду і способу життя. Напрацювання таких якостей, як легкість, гнучкість, внутрішня і зовнішня рухливість, еластичність м'язів, почуття форми.
 • Тілесна свобода - Введення організму в тренувальний процесс.Снятіе тілесних і психічних затискачів. Звільнення тіла від рефлексів. Тілесна імпровізація. Розкріпачення.
 • Пластика - Виховання ритмічності. Темпоритм. Пози стоячи і сидячи. Постава і хода. Управління напругою. Будова пластичної фрази.
 • Рух - Позиції початку і завершення руху. Управління швидкістю руху. Увага, пам'ять і контроль за двіженіямі.Амплітуда, м'якість і безперервність рухів. Інерція. Чіткість, «виразність» (закінченість) рухів. Збереження балансу.
 • Результати навчання:

  Людина придбає впевненість в своїх силах, стає більш харизматичною, емоційної, цікавою особистістю!

  Досягає успіху в професійній діяльності керівників, підприємців, менеджерів і викладачів (там, де важливі публічні виступи)!

  Покращує навички комунікації!

  Набуває впевненість, красу, гучність власного голосу, чіткість і ясність вимови, інтонаційну виразність!

  Усвідомлює і опрацьовує хвилювання під час публічного виступу і впевнено презентує, позиціонує себе і свій продукту!

  З'являється відчуття сценічної свободи: управління власним тілом, голосом, психологічними, емоційними станами, що істотно позначиться не тільки на сцені, а й у житті.

  Вільна і виразна, красива пластика!

  Зрозумієте звідки береться лінь і як мотивувати себе на досягнення довгострокових цілей.

  Розкриє енергію людини, що допоможе заряджати і захоплювати, надихати себе і оточуючих!

  Напрацюєте лідерські якості, людини, якого слухає і чує публіка!

  Навчання акторської майстерності дозволить Вам розкрити свою енергію, стати креативною і успішною особистістю, яка прагне до нових відкриттів, пізнань і перемог!

  Наша програма унікальна тим, що дозволяє людині за короткий час розкрити свій потенціал, а значить розвинути всі якості гармонійної особистості: уяву, пам'ять, комунікабельність, інтуїцію, бажання і вміння говорити і бути почутим, почуття дозволу в прийнятті нестандартних рішень і впевненість в їх втіленні !
  Дні тижня
  Пн. Чт, Вс.
  Кількість занять на тиждень
  3 рази в неділю
  тривалість заняття
  2 години
  Групи
  до 12 чол.
  Ціна
  від 250 грн заняття
  Є два абонемента:
  Перший - 1000 грн в місяць
  Другий - 2000 грн в місяць.

  Детальна інформація І ЗАПИС НА пробне заняття ПО ТЕЛЕФОНУ.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Ирина, 03.01.2020, 19:14
Занималась в разных школах, но только здесь научилась работать
над ролью и вышла с уровня любителя на профессиональный ! Школа для тех, кто серьезно настроен и ставит перед собой цели играть в спектаклях, сниматься в кино и работать в профессии.
Залишити коментар

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок