Опис курсу

АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ І ОРАТОРСКОЕ ИСКУССТВО

Кожна мама хоче всього найкращого для своєї дитини і, звичайно ж, підбір навчального курсу, який буде відповідати всім критеріям це не завжди легкий процес!
Ми це розуміємо і щоб вам було простіше визначитися, постараємося розповісти максимально все, чим ми можемо бути корисні для розвитку вашої дитини!

Ми сучасна школа акторської майстерності і ораторського мистецтва, але не дивлячись на це, наша програма перевірена 12 річним досвідом викладання і 11 спектаклями поставленими режисером нашого театру-студії з учнями по Україні!

Наша театральна школа дозволяє максимально розкрити природний потенціал дитини, сформувати навички акторської і ораторського мистецтва, які є дуже важливими не тільки на сцені, а й у житті.
Як тільки дитина починає навчатися у нас у нього відразу поліпшується дикція і артикуляція він стає більш зрілим, вчиться висловлювати свої думки, розвиває пластичність і гнучкість, що важливо ще й для здоров'я. А страх і сором, якщо у дитини вони є, назавжди залишаються в минулому. Адже регулярні виступи перед однолітками, можливість обговорити кожну сцену і персонажа, відчути себе в різних ролях - все це формує впевненість в собі, підвищує самооцінку і допомагає дитині краще розуміти себе і оточуючих.

Кожне заняття - це величезний заряд позитиву і позитивних емоцій, а виступи перед публікою дозволять діткам відчути смак перемоги і отримати заслужену нагороду за докладені зусилля.
Уже через два місяці навчання діти вперше зустрінуться з глядачем і ви зможете побачити, чого досяг ваша дитина вже за такий короткий термін. Навчання ділиться на 2 семестри по 6 місяців. В кінці першого - діти знімаються в короткометражному фільмі, а результатом другого семестру навчання буде роль у виставі, де кожна дитина зможе проявити свій талант, а спектакль буде показаний на одній з театральних майданчиків Одеси. На прем'єру вистави будуть запрошені провідні кастинг агенти Одеси для подальшого розвитку.
По закінченню навчання студенти отримують сертифікат про закінчення курсу акторської майстерності і ораторського мистецтва, знімаються в короткометражному фільмі (1 семестр), беруть участь в професійно поставленому спектаклі від відомого Українського режисера (2 семестр), автоматично додаються в акторську базу академії, і найголовніше, для кожного випускника буде створена персональна відеовізитку і рекомендована кастинг агентам України для подальшого розвитку - участі в зйомках фільмів і телевізійних проектах.

ПРОГРАМУ ПРИПАДАЄ ТАКІ ДИСЦИПЛІНИ:

Основні дисципліни:

 • Акторська майстерність (розкріпачення, зняття затискачів і бар'єрів)
 • Сценічну мову (вміння красиво і правильно говорити)
 • Сценічний рух (зняття затискачів в тілі, гарна постава)
 • І багато іншого.

ПРОГРАМУ СКЛАДАЮТЬ ТАКІ ДИСЦИПЛІНИ:

Основні дисципліни:

 • Акторська майстерність (розкріпачення, зняття затискачів і бар'єрів)
 • Сценічну мову (вміння красиво і правильно говорити)
 • Сценічний рух (зняття затискачів в тілі, гарна постава)
 • І багато іншого.

АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ:

 • Акторські техніки по системі М. Чехова - робота з голосом, промовою, артикуляцією, робота з тілом - вільна і виразна пластика, зняття мовних і пластичних затискачів, розвиток уяви, творчого мислення, технологія втілення сценічного образу.
 • Театральні імпровізації, життя в обставинах, твір етюдов.- вправи, що дозволяють напрацювати «стан дозволу» - позицію, при якій людина може дозволити собі виконувати незвичайні, незвичні для нього дії, «стан свободи» (позиція «тут і зараз»)
 • Розвиток уяви - як інструмент для творчої роботи з підсвідомістю, вміння концентруватися на виконуваній задачі, робота з «станами дозволу», розвиток креативного мислення.
 • Робота з драматургією - дія в запропонованих обставинах, розкриття характерності образу, атмосфери, забарвлення, психологічний жест. Імпровізація. Освоєння процесу занурення в стан іншої людини, в стан обраного способу і робота в цьому образі;

ТЕХНІКА МОВИ:

 • Діафрагмальне дихання - правильне дихання, завдяки якому розкривається справжня краса голосу, який заворожує, привертає переконує. Ми навчимося розподіляти повітря, говорити з різною швидкістю, гучністю, вивчимо тембри, розширимо діапазон. Всі ці навички - є основами ораторського мистецтва, дозволять відчувати себе вільно і впевнено в будь-якій ситуації.
 • Артикуляційна гімнастика - вправи спрямовані на тренування чіткого, грамотного вимови. Сценічне вимова. Різні свободи голосу.
 • Навички взаємодії з партнером (публікою) - концентрація і розподіл уваги на різну аудиторію, вміння говорити так, щоб тебе почули.
 • Робота з текстом - інтонація. Види і управління інтонацією. Пауза. Логічні наголоси в тексті, повідомленні. Поняття події.

Сценічний рух:

 • Тілесна свобода - Введення організму в тренувальний процес .Снятіе тілесних і психічних затискачів. Тілесна імпровізація. Розкріпачення.
 • Пластика - Виховання ритмічності. Темпоритм. Постава і хода. Управління напругою. Будова пластичної фрази.
 • Рух - Позиції початку і завершення руху. Координація рухів в просторі. Управління швидкістю руху. Увага, пам'ять і контроль за рухами. Амплітуда, м'якість і безперервність рухів. Інерція. Чіткість, «виразність» (закінченість) рухів. Збереження балансу. Виконання груп рухів як єдиної форми.

Детальна інформація І ЗАПИС НА пробне заняття ПО ТЕЛЕФОНУ.
Відправляй СМС з текстом "Хочу на пробне заняття" і адміністратор академії з Вами зв'яжеться

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Clever school, мовна школа
Clever school, мовна школа
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок