Курси

Акторська майстерність для дорослих


 • 1500 грн 

Акторська майстерність і ораторське мистецтво

Запрошуємо на відкрите зайняття!

Абсолютно усі люди хочуть почувати себе упевнено, управляти своїми емоціями, вільно почувати себе на сцені і в житті при цьому розвиватися і досягати швидких, ефективних результатів. Проте 95, 7юдей відчувають страх публічних виступів, невпевненість на сцені, не можуть виразити свої думки в колективі і у них не завжди виходить досягати поставлених цілей. Це усе безпосередньо пов'язаний з емоційними, психологічними, тілесними затисками і комплексами, які проявляються в міміці, мові, в рухах в жестах і навіть в думках. ( Все те, що ми маємо, це те, що ми дозволили собі мати.) Залучити якісні зміни у своє життя, дозволити собі здійснити мрії пов'язані з сценою, успіхом, славою, кар'єрою, стосунками, змінити не лише поведінку, але і мислення допомагає наш курс акторської і ораторської майстерності

Наша програма розроблена за методикою театральних внз, доповнена психологічними методиками і розрахована на людей, які не займалися акторською майстерністю професійно.

Після закінчення навчання студенти отримують сертифікат про закінчення курсу акторської майстерності і ораторського мистецтва, (за бажанням) беруть участь в професійно поставленому спектаклі від відомого Українського режисера і зіграють на Одеській сцені, автоматично додаються в акторську базу академії, і найголовніше для кожного випускника буде створена персональна відеовізитка і рекомендована кастинг агенти України для подальший професійний розвиток.

Проводиться відкрите безкоштовне зайняття - це 2 години роботи - комплекс вправ по акторській майстерності, пластиці; мовна техніка і психотехніки.

Програму складають такі дисципліни:

Акторська майстерність:

Акторська техніка за системою М. Чехова - робота з голосом, мовою, артикуляцією, робота з тілом - вільна і виразна пластика, зняття мовних і пластичних затисків, розвиток уяви, творчого мислення, технологія втілення сценічного образу.

Психотехніки - унікальний предмет, який спрямований на навчання управлінню своїм емоційним станом, розвиток уваги, розвиток стрессоустойчивости, навчання технікам досягнення своїх цілей, а також зняття страху публічної самотності. Ця техніка дозволяє швидше і ефективніше освоювати ази акторської майстерності, а також впоратися з багатьма труднощами по життю.

Театральні імпровізації, життя в обставинах, твір этюдов.- вправи, що дозволяють напрацювати "стан дозволу" - позицію, при якій людина може дозволити собі виконувати незвичайні, незвичні для нього дії, "стан свободи" - уміння отримувати максимальну кількість концентруватися на виконуваній задачі, робота з «станами дозволу»

 • Робота з Розвиток уяви - як інструмент для творчої роботи з підсвідомістю, вміннядраматургією - дія в запропонованих обставинах, розкриття характерності образу, атмосфери, забарвлення, психологічний жест. Імпровізація. Освоєння процесу занурення в стан іншої людини, в стан обраного способу і робота в цьому образі;
  Техніка мовлення:
 • Діафрагмальне дихання - правильне дихання, завдяки якому розкривається справжня краса голосу, який заворожує, привертає переконує. Ми навчимося розподіляти повітря, говорити з різною швидкістю, гучністю, вивчимо тембри, розширимо діапазон. Всі ці навички - є основами ораторського мистецтва, дозволять Вам відчувати себе вільно і впевнено в будь-якій ситуації.
 • Артикуляційна гімнастика - вправи спрямовані на тренування чіткого, грамотного вимови. Сценічне вимова. Різні свободи голосу.
  Навички взаємодії з партнером (публікою) - концентрація і розподіл уваги на різну аудиторію, вміння говорити так, щоб тебе почули.
 • Мовна імпровізація - народження слова на сцені, від чого це залежить? І як зробити вивчений текст своїм?
 • Робота з текстом - інтонація. Види і управління інтонацією. Пауза. Логічні наголоси в тексті, повідомленні. Поняття події.
 • Сценічний рух:
 • Стереотипи руху-робота зі стримуючими моделями руху, які утворюються іза через виховання, моди, страху досвіду і способу життя. Напрацювання таких якостей, як легкість, гнучкість, внутрішня і зовнішня рухливість, еластичність м'язів, почуття форми.
 • Тілесна свобода - Введення організму в тренувальний процесс.Снятіе тілесних і психічних затискачів. Звільнення тіла від рефлексів. Тілесна імпровізація. Розкріпачення.
 • Пластика - Виховання ритмічності. Темпоритм. Пози стоячи і сидячи. Постава і хода. Управління напругою. Будова пластичної фрази.
 • Рух - Позиції початку і завершення руху. Управління швидкістю руху. Увага, пам'ять і контроль за двіженіямі.Амплітуда, м'якість і безперервність рухів. Інерція. Чіткість, «виразність» (закінченість) рухів. Збереження балансу.

Результати навчання:

 • Людина придбає впевненість в своїх силах, стає більш харизматичною, емоційної, цікавою особистістю!
 • Досягає успіху в професійній діяльності керівників, підприємців, менеджерів і викладачів (там, де важливі публічні виступи)!
 • Покращує навички комунікації!
 • Набуває впевненість, красу, гучність власного голосу, чіткість і ясність вимови, інтонаційну виразність!
 • Усвідомлює і опрацьовує хвилювання під час публічного виступу і впевнено презентує, позиціонує себе і свій продукту!
 • З'являється відчуття сценічної свободи: управління власним тілом, голосом, психологічними, емоційними станами, що істотно позначиться не тільки на сцені, а й у житті.
 • Вільна і виразна, красива пластика!
 • Зрозумієте звідки береться лінь і як мотивувати себе на досягнення довгострокових цілей.
 • Розкриє енергію людини, що допоможе заряджати і захоплювати, надихати себе і оточуючих!
 • Напрацюєте лідерські якості, людини, якого слухає і чує публіка!
 • Навчання акторської майстерності дозволить Вам розкрити свою енергію, стати креативною і успішною особистістю, яка прагне до нових відкриттів, пізнань і перемог!

Наша програма унікальна тим, що дозволяє людині за короткий час розкрити свій потенціал, а значить розвинути всі якості гармонійної особистості: уяву, пам'ять, комунікабельність, інтуїцію, бажання і вміння говорити і бути почутим, почуття дозволу в прийнятті нестандартних рішень і впевненість в їх втіленні!

Дні тижня
Пн. Чт, Вс.

Кількість занять на тиждень

3 рази в неділю

Тривалість заняття 2 години

Групи до 12 чол.

Ціна від 250 грн заняття

Є два абонемента:

Перший - 1500 грн в місяць

Другий - 2000 грн в місяць.

Детальна інформація і запис на пробне заняття по телефону.


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Биана,21.11.2020, 03:07
Рекомендую! Я пришла с целью научится ораторскому искусству, но настолько увлеклась, ребята так круто преподают, что осталась на полноценный курс 9 месяц и сбылась моя детская мечта!! Я сыграла в профессиональгом спектакле! Сейчас играем его раз в полтора месяца и это очень ценный опыт, который возможно я бы никогда и не получила!
Игорь,20.11.2020, 11:25
А с кем договорится по номеру телефона я напишу 0989603835 звоните в любое вам время
Ирина,03.01.2020, 19:14
Занималась в разных школах, но только здесь научилась работать над ролью и вышла с уровня любителя на профессиональный ! Школа для тех, кто серьезно настроен и ставит перед собой цели играть в спектаклях, сниматься в кино и работать в профессии.

Залишити коментар

Усі курси в Одесі, а також ЗВО (вузи) в Одесі, коледжі в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі