Опис курсу

Курс розроблений для дітвори, які через 2 роки йдуть до школи. За дослідженнями педагогів та психологів 3,5 – 4 роки – це найкращий вік починати навчальні заняття в групі з іншими дітками, привчатись працювати з вихователем. Наше завдання, пробудити пізнавальний інтерес до навчання, заохотити до творчості, відкрити індивідуальність кожного, навчити працювати в команді та самостійно, пояснити що таке дисципліна і для чого потрібно вчитися. У процесі курсу ми формуємо різнобічний світогляд дитини.

У програмі:

Розвиток: за допомогою різних завдань діти у ігровій формі тренують пам’ять, мислення, уяву, спостережливість, увагу, вчаться співпереживати; за допомогою спеціальних робочих листків та зошитів розвивають дрібну моторику та навички письма; у діалозі з вихователем та іншими дітками вдосконалюють мовлення.

Творчість: знайомимося з кольорами та структурами (гладенький, шершавий, зернистий), ліпимо, малюємо, працюємо з різними природними матеріалами (квасоля, крупи, шишки, квіти) та створюємо аплікації.

Навчання: вчимося правильно сидіти, тримати ручку, користуватись лінійкою, олівцем, гумкою; знайомимось з українською та англійською абеткою, вивчаємо пісні та вірші, пишемо друковані літери та цифри, читаємо склади, рахуємо, вирішуємо прості логічні задачі. Також дитина отримує основні знання про навколишній світ, явища природи, техніку.

Час проведення: вівторок, четвер, субота. Можна долучитись в будь-який час. Пробне заняття - безкоштовно!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок