Опис курсу

Do you have english SKILLS? Якщо ні – мерщій до нас. Одинадцять груп англійської, які розподілені за віком та рівнем знання мови. Кожен курс складається з 4 мовних блоків, що є основою ефективного оволодіння мовою: читання, письмо, аудіювання, говоріння.

У групах 4-6 років заняття проходять в ігровій формі з інтерактивними килимками, іграшками, авторськими прописами та пісеньками. Така методика заохочує дітвору до вивчення англійської та швидко дає результат.

Дітей шкільного віку чекають цікаві завдання, справжні життєві ситуації, аудіо та відео матеріали, наочна граматика, що допомагає кожному розвиватися з максимальною ефективністю. Досвідчені вчителі та індивідуально підібрані методики навчання, допоможуть бути успішним та спілкуватися англійською впевнено.

Але хороший лексичний запас та відмінне знання граматики – це ще не все! Для досягнення максимального результату від занять ми створюємо реальне англомовне середовище: до абонементу додаються безкоштовні заняття в розмовному клубі з носієм мови!

Також запрошуємо до вивчення англійської дорослих. Так, так, тих, хто хоче підтримувати високий рівень англійської, тих, хто вчив і трохи забув; і навіть тих, хто насмілився вивчити англійську з нуля. Знайшовши час для вивчення іноземної ви не тільки не дасте своєму мозку постаріти, а й будете впевненіше почувати себе у закордонних відрядженнях та відпустках. Заняття проходять у вечірній час у дружній атмосфері.

Час проведення: будні дні. Можна долучитись в будь-який час. Пробне заняття - безкоштовне!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок