Опис курсу

Об’єм курса: 10 занять по 2,5 години

Час проведення: 1,5 мiсяцi

Вітання! Мене звуть Макс, я маркетолог, викладач і автор 20-ти годинного курсу по комплексному digital-маркетингу в IT-центрі Act-Pro.

Якщо Ви шукаєте високооплачувану професію інтернет-маркетолога і SMM-фахівця. Після проходження нашого курсу, Ви отримаєте набір навичок, з якими будете претендувати на зарплату від 20-ти тис. Грн. на ринку України і від $ 2000 на західному ринку. І тут немає стелі заробітку, особливо якщо ви отримуєте відсоток від замовлень або частку в бізнесі, який просуваєте.

Маркетинг це мінімум 10% від прибутку.

Зараз великий дефіцит фахівців, здатних зробити результат і залучати клієнтів через інтернет. Хороший маркетолог, завжди нарозхват і на вагу золота! У нього завжди є робота, як правило, це кілька сторонніх проектів плюс свої власні.

У нас Ви отримаєте весь технічний інструментарій, а також систему особистісної мотивації, для досягнення необхідних результатів, як для себе так і для роботодавця.

Таким чином після проходження курсу, Ви станете претендентом номер один в будь-яку компанію, в будь-яку нішу, в будь-який бізнес. Також Ви зможете з легкістю почати і просувати власний бізнес в інтернеті.

Якщо Ви вже власник або керівник бізнесу, у нас Ви освоїте топові інструменти просування і знайдете свої важелі отримання прибутку, залучення клієнтів.

Ви зможете повноцінно просувати свої проекти, контролювати найманих працівників: (smm, дизайнера, копірайтера, діректолога, маркетолога) ставити їм чіткі завдання і розуміти їх рівень компетентності.

На ринку багато маркетологів-шарлатанів або несерйозних маркетологів, які не виконують свої зобов'язання, або роблять неякісну роботу. Починають проект, беруть передоплату, стикаються з першими труднощами, кидають і не доводять справу до результату. Користуючись низьким рівнем кваліфікації замовників.

Ви ж будете незалежні від будь-яких маркетологів і зможете самі просувати свій бізнес. А якщо і будете наймати ІТ-фахівців то тільки під конкретні завдання.

Особливість нашого курсу в тому, що він зроблений у форматі воркшопу, вже з перших хвилин, будете працювати над собою. За принципом: впровадив певний інструмент - отримав результат, вийшов на новий рівень.

Ви налаштуєте і навчитеся використовувати самі топові рішення Діджитал-маркетингу: Google-реклама, Facebook-реклама, відео-реклама, чат-боти, розсилки ...

І при бажанні зможете окупити курс вже на другому тижні навчання.

В принципі, цінність накопиченого досвіду в нашій аудиторії може принести Вам десятки і сотні тисяч доларів в перспективі.

Якщо ви готові покращити свій бізнес і отримувати найбільш затребувані на найближчі 5 років професійні навички для збільшення прибутку і залучення клієнтів в інтернеті. Якщо готові рости і розвиватися, як Діджитал маркетолог, як людина які вміє продавати в інтернеті.

Прямо зараз переходите за посиланням, тисніть кнопку записатися, заповнюйте форму і ми з Вами зв'яжемося!

http://mahadevmax.com/marketing_kurs

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок