Курси

Люстдорф, навчальний центр
Про компанію

Навчальний центр "Люстдорф"

В освітньому середовищі міста Одеси Навчальний Центр "Люстдорф" з 1996 року. За цей час були розроблені і впроваджені авторські методики навчання більш ніж за 40 напрямками.

Якісний відбір викладачів, багаторічний досвід роботи і постійні дослідження та інновації дозволяють навчальному центру " Люстдорф " утримувати популярність і довіру серед мешканців міста.

Стабільність - ознака класу!

Категорії курсів


Курси

1

  • 8 200 грн за курс (4 модулі по 2050 грн)
  • Професійні, підвищення кваліфікації - Маркетинг, реклама, PR
  • Студенти, дорослі

Статті

1

Відгуки

48
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Багато різних вчителів і у кожного індивідуальний підхід до кожного учня. Я сам навчаюсь у Інни Юріївни, найкращий вчитель англійської мови, та не тільки, який у мене колись був. Весела, ерудована та розуміюча вчителька. Шкільна програма вже не є складною та навіть цікавою. Після того як почав ходити на ці курси, впевнен, що НМТ здам на 200 балів

,

Багато різних вчителів і у кожного індивідуальний підхід до кожного учня. Я сам навчаюсь у Інни Юріївни, найкращий вчитель англійської мови, та не тільки, який у мене колись був. Весела, ерудована та розуміюча вчителька. Шкільну програму викладають дуже добро, особливо підготовку до НМТ/ЗНО.

,

Огромная благодарность замечательному педагогу, Ольге Николаевне. Ребенок с большим удовольствием ходил на занятия и очень грустил, когда курс подошёл к концу. Хотел бы еще! Рекомендуем курс всем, кто хочет улучшить навыки чтения!

,

Доброго дня.Переді мною з'явилась проблема у вигляді надання кваліфікованих лікувальних процедур у вигляді масажу.Я почав переглядати різні пропозиції по місту.Критеріїв було багато,але самий головний - професійне навчання з досвідченим тренером.Зупинився на чудовому центрі "Люстдорф",що знаходиться по вул.Люстдовська Дорога 27,вартість була дуже приємна.Взнав хто тренер - виявилося що це молодий,але дуже досвідчений для свого віку масажист на ім'я Роман В'ячеславович.Записався на курс та його пройшов трохи менше 2 місяців.Що в результаті можу сказати - дуже задоволений,багато позитивних та приємних емоцій із задоволеням відвідував курс,з'явилося багато друзів і саме головне отриманні унікальні знання по питанню.Данна задача була вирішена на 100%.Вважаю,що мій вибір був вдалим.Хочу подякувати керівництву та безпосередньо тренеру "сансею" Роману за таку чудову можливість навчання та хочу побажати успіхів у їх нелегкій праці.

,

Очень давно я хотел научиться стричь людей , но меня всегда отвлекали либо другие профессии , либо то что я стар для учёбы уже. Но вдруг мне попался сайт "Люстдорф", курсы по парикмахерскому делу , в который я позвонил и мне ответили тут же, при том, что другие сайты "учебные центры" не перезвонили даже( . В "Люстдорфе" мне попалась мастер своего дела , которая за полгода обучила меня с полного "0"  до Мастера Мужских Стрижек. Стоимость обучения  адекватна тому, что я получил, и я рад тому опыту, который приобрёл. Ведь я могу заработать в два и три раза больше тех денег, которые вложил в обучение. Благодарю вас, за открытие новых горизонтов и успехов, которых я могу добиться!


Залишити відгук

Дивіться також усі курси в Одесі, ЗВО/ВНЗ в Одесі, коледжі в Одесі, репетиторів в Одесі, тренінги в Одесі, роботу в Одесі.