Опис курсу

Тривалість будь-якого курсу - 10 місяців, з вересня до червня включно.

It’s a Baby Dragon - яскравий курс весело та цікаво знайомить маленьких дітей з живою англійською мовою. Діти віком від 2-х до 3-х років вчаться розмовляти англійською легко та невимушено. Так само, як і рідною мовою!

Курс Fun with Flupe - діти 3-5 років, поринувши у пригоди в фантастичній Книзі Рим, вивчають понад 650 слів та виразів, правильну вимову і порядок слів у різних типах речень.

More Fun with Flupe - цей захоплюючий курс є продовженням Fun with Flupe. Рятуючи фей, чарівників і драконів, яких зустрічають герої на своєму шляху, студенти поглиблюють свої знання з англійської мови через пісні, історії, мультфільми та різноманітні активності на уроках.

Alphaboat - всі на борт! Вперед до пригод з Alphaboat і друзями. В цьому надзвичайному курсі діти вивчають 1200 англійських слів та виразів, правильну вимову, а також основи читання, письма та розмовної англійської мови.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок