Докладна інформація про компанію

"Ваш приголомшливий мозок може підняти вас з убогості до багатства, перетворити вас з одиночки на загального улюбленця, вивести з депресії, зробивши щасливим і радісним, - якщо ви правильно скористаєтеся ним. "Брайан Трейсі

Що ми пропонуємо

Оволодіти навичками і методами: Як навчитися швидко вчитися новому! Ідея полягає в тому, щоб якісно викласти за короткий час нові методи і способи Отримувати Нові Знання та навички як можна великому числу людей які розуміють, що секрет майбутнього - вчитися безперервно.

Ми даємо практичні курси по підсумком яких у займаються з'являються реальні інструменти для становлення і розвитку нових навичок роботи з мозком / менталом та підвищення своєї конкурентоспроможності при працевлаштуванні або роботі на себе.

Наші витрати часу на навчання набагато менше, тому методики орієнтовані на результат і є передовою набір практичних прийомів для оволодіння навичками, а не тільки знаннями. Займаються економлять 20-30% коштів і часу.

Ейдетика, Мнемотехника, ТРИЗ (Теорія Рішення Інноваційних Завдань), МІМ (Прискорений Метод Вивчення Іноземних Мов) 100 слів в день, Цілеполагання та Целепостановка, Розвиток Творчої Особистості, АРИЗ (Алгоритм Рішення Інноваційних Завдань)

Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - психологія, особистісний розвиток; мистецтво, творчість - риторика, ораторська майстерність; початковий розвиток - початковий розвиток, творчість.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі.
від 2700 грн
-10%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок