Докладна інформація про компанію

Школа взуттєвого майстерності "Bivardi" проводить навчання фахівців з виготовлення модельного взуття в місті Києві з 2010 року. Навчання проходить в спеціальному цеху по виготовленню взуття на професійному обладнанні.

Методика навчання на курсах поєднує теорію і практичні уроки по виготовленню взуття за принципом: "розповіли як - показали на прикладі - повторили за нами". Такий стиль навчання дозволяє на практиці отримати практичні знання.

Курс розрахований на півтора місяці регулярних занять, тривалість одного заняття - 4 години в робочі дні. Всього, 18 занять по 4 години. Інтервал - 3 рази на тиждень зручне для учня час, наприклад: з 09.00 - до 13.00 або з 13.00 - до 17.00 або з 17.00 - до 21.00.

Викладають курси взуттєвого майстерності справжні професіонали своєї справи з великим практичним досвідом і успішними напрацюваннями в даній сфері. Дизайн взуття, моделювання, все етапи виготовлення - пройдуть з ними легко і весело.

Курси
Категорії курсу: мистецтво, творчість - шиття, вишивка, в'язання.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок