Докладна інформація про компанію

Educator - це команда з 35 викладачів, кожен з яких має мінімум 5 років досвіду підготовки до ЗНО (серед них 5 кандидатів наук та 7 аспірантів). Ми любимо свою справу та працюємо на результат!

Навчальний процес в Educator організовано так, щоб прокачати знання й навички, отримати задоволення від підготовки та високі бали на ЗНО:

  • Стартовий тест для визначення початкового рівня знань та навичок, необхідних для успішного складання тесту ЗНО. На основі тесту підбираємо оптимальний формат занять, розподіляємо учнів на групи та складаємо індивідуальний план підготовки до ЗНО.
  • Ознайомлення із усіма вимогами, правилами та особливостями складання ЗНО.
  • Програма кожного курсу відповідає рекомендованій програмі підготовки до ЗНО Українського центру оцінювання якості освіти.
  • Заняття тривають 2 години та проходять у міні-групах (4-6 учнів), що дозволяє зберігати індивідуальний підхід, ефективно розподіляти увагу викладача та використовувати ефект змагання. 
  • Авторські конспекти, презентації, додаткові матеріали, практичні роботи та тести роблять кожне заняття насиченим інформацією та цікавим. 
  • Щомісячні тести «репетиція ЗНО» дозволяють моніторити якість підготовки до ЗНО протягом року.
  • Батьки учнів кожного місяця отримують електронні листи про успіхи дітей у навчанні, що дозволяє тримати руку на пульсі підготовки до ЗНО.
  • Ми турбуємося про емоційний стан та здоров‘я підлітків! Для наших учнів розроблено цикл тренінгів, на яких можна навчитись управляти своїм часом, освоїти техніки медитації, навчитися розраховувати час на іспитах, учні дізнаються, як концентрувати увагу на завданнях контрольної роботи, а не на страху невдачі, ознайомляться з вправами, які допоможуть приборкати хвилювання. В команді працює кваліфікований психолог, завжди готовий прийти на допомогу кожному.
  • Викладачі студії використовують в навчальному процесі методики, засновані на результатах досліджень у сфері нейробіології, що дозволяє ефективно тренувати навички, необхідні для успішного складання ЗНО. 

Долучайтеся до нас у соціальних мережах та будьте в курсі останніх новин ЗНО:

http://www.educator.in.ua/

https://www.facebook.com/educatorukraine/

https://www.instagram.com/zno_educator/


Курси
Категорії курсу: мовні - українська мова; науки та підготовка до зно - лiтература, мова.
Вік аудиторії: середня школа.
від 150 грн
-3%
Категорії курсу: мовні - англійська мова; науки та підготовка до зно - мова.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі.
від 150 грн
-3%
Категорії курсу: науки та підготовка до зно - біологія.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі.
від 150 грн
-3%
Категорії курсу: науки та підготовка до зно - географія.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі.
від 150 грн
-3%
Категорії курсу: науки та підготовка до зно - історія.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі.
від 150 грн
-3%
Категорії курсу: науки та підготовка до зно - математика.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі.
від 150 грн
-3%
Категорії курсу: науки та підготовка до зно - фізика.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі.
від 150 грн
-3%
Категорії курсу: науки та підготовка до зно - хімія.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі.
від 150 грн
-3%
Оцінка відвідувачів
(по 11 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Я рада, что мой ребенок попал на эти курсы. За 9 месяцев от "не склав" по математике до 173 баллов. Поступили на бюджет.

,

Отличные курсы подготовки к ЗНО. Рекомендую! Преподаватели большие молодцы! Находят подходы и методы заинтересовать каждого. Учат работать над собой, думать и анализировать. Личным примером вдохновляют к личностному росту и развитию. Много разнообразных вариантов подачи сложного материала. Для изучения каждой темы дополнительно рекомендуются к просмотру видео презентации и научно-популярные фильмы. Проходят практические занятия.Отдельное спасибо Владиславе,Евгении, Марии,и всей команде преподавателей на Осокорках. Именно такими и должны быть настоящие учителя! Благодаря их слаженной работе и правильно распределенной нагрузке, полученные знания были закреплены,упорядочены,и как результат-успешная сдача ЗНО!

,

Шановні викладачі та адміністрація школи! Щиро вдячна Вам за допомогу у екстренній підготовці до ЗНО. Ваш професіоналізм, самовіддача та індивідуальний та щирий підхід до кожного учня надихають та захоплюють!!! 2 місяці підготовки після 25 років з часу закінчення школи стали самою прекрасною подією в моєму житті за останній час. Результати відповідають очікуванню) Дякую Пані Юліє, Яно та Євгеніє за сприяння у вивченні української мови та літератури, біології та математики. І окрема подяка Пані Владиславі за організацію та підтримку!!!!!

,

Спасибо огромное преподавателю Татьяне за великолепное отношение и профессионализм. Обучение повысило знания английского, а правильный подход помог не находится в адском стрессе пол года перед ЗНО + постоянная практика на тестах дала возможность быть спокойной на экзамене, правильно распределить время и ничего не напутать

,

Сдали химию на 195 баллов, и биологию на 197. Очень довольны! Спасибо преподавателям на Осокорках!

,

Спасибо огромное преподавателям курсов! Внук готовился к тесту по математике и английскому. Пробный тест написал с результатом "не сдал". А за 8 месяцев подготовки написал математику на 168, а английский на 173.
Была приятно удивлена сочетанием молодости и опыта преподавателей. Очень грамотный и индивидуальный подход к обучению. Рекомендую.

,

Хорошие курсы. Помогли мне сдать математику.

,

Мы очень довольны: математика – 192. В школе – 11 по математике. Очень хорошие отзывы о преподавателе Жене. Она очень толково объясняет. Во-первых, много даёт, на уроках успевали очень большой объём обработать. Преподаватель молодая и легко нашла общий язык с нашим ребенком.

,

Благодаря помощи репетитора этих курсов Владиславы мы всё сдали. Дочь поступила в университет Богомольца на бюджет, ЗНО она сдала отлично. Педагог Владислава Васильевна превосходный. Она действительно настоящий профессионал со своими методиками работы, своими материалами. Она сама пишет тесты, потом у них там проходят мозговые штурмы. За полтора месяца до экзамена завершается подача теоретического материала и начинается именно целенаправленная работа над тестами. Я очень благодарна такому отличному репетитору за помощь и высокий уровень профессионализма.

,

Отличный преподаватель математики Ирина Андреевна на этих курсах. Дочка на счет репетитора даже слышать не хотела, на столько не любила она математику. Но я ее уговорила хотя бы попробовать. Ирина Андреевна сумела ее заинтересовать, она очень доступно, понятно и спокойно объясняет материал. Мы довольны!

,

Отличная команда преподавателей, давно пора было создать такие курсы! У преподавателя биологии Владиславы мой сын занимался подготовкой к ЗНО в 2016 году.Остались довольны.При нашей загрузке - сын профессионально занимается спортом каждый день, поэтому занимались 1 раз в неделю и бывало не всегда, всего месяца 4 наверно, можно сказать с нуля, и набрали 180 баллов, это был наш профильный экзамен, прошли на бюджет. Рекомендую!

Партнери сайту
Сімейний центр розвитку та психології дитинства
Сімейний центр розвитку та психології дитинства
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок