Докладна інформація про компанію

Перша дитяча академія в Херсоні - це найкращий дошкільний центр розвитку, дитячий садок в Україні. Ми працюємо за унікальною програмою «Життя в долонях», яка ідеально підготує вашу дитину до життя в XXI столітті.

Бути розумним, успішним, креативним, не боятися бути кращим, уміти бачити себе зі сторони, не здаватися в складних ситуаціях, знаходити правильні рішення – це далеко не повний перелік тих завдань, які належить вирішувати нашим дітям, коли вони стануть дорослими.

Академія Повного Дня – це особливий світ, в якому кожен день дитина відчуває себе розумною, сміливою і реалізованою! П'ять днів на тиждень він занурений в найцікавіші розвиваючі заняття, робить відкриття, проводить експерименти, харчується тільки здоровою і корисною їжею і багато займається спортом!

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова; початковий розвиток - початковий розвиток, творчість, дошкільна освіта.
Вік аудиторії: дошкільники, молодша школа.
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Мы долго подбирали садик полного дня в Херсоне, и знакомые порекомендовали «Первую детскую академию». Отвели ребенка на пробное занятие. В первую очередь нам понравилась уютная и огороженная территория – видно, что следят за безопасностью детей. Приятное руководство. Нам подробно рассказали про распорядок дня, показали группы. Но самое главное, что тут углубленно изучают английский и уделяют много времени развитию детей. Теперь ребенок с удовольствием ходит в садик и с нетерпением ждет поступления в первый класс Академии. Здорово, что они запустили и школу – теперь за начальные классы можно быть спокойными.

Партнери сайту
Golden Staff, центр бізнес-навчання
Golden Staff, центр бізнес-навчання
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Херсоні, а також ВНЗ в Херсоні, коледжі та технікуми в Херсоні, репетитори в Херсоні, робота в Херсоні

Зворотній зв'язок