Докладна інформація про компанію

United Hospitality Academy розпочала свою роботу в 2018 як представництво United Hospitality Institute - міжнародного центру підготовки персоналу для роботи в сфері обслуговування.

Наша мета — передати знання та досвід не тільки тим, хто починає кар'єру, а й молодим фахівцям, що мають досвід роботи і бажають підвищити свою кваліфікацію і відкрити нові можливості для себе.

Викладачі Академії мають винятковий досвід роботи на борту круїзних лайнерів і пройшли сертифікацію в головній філії UHI на Кіпрі, що дозволяє проводити курси за унікальною програмою, вже успішно пройденої студентами Польщі, Румунії і Філіппінах. Використовуючи інноваційну навчальну програму, що об'єднує в собі теоретичні знання та практичні заняття на сучасному обладнанні.

Академія Гостинності підготує випускників до початку успішної кар'єри і надасть чудову перевагу, що дозволяє випускникам знайти роботу на борту круїзних лайнерів, в готелях і ресторанах за кордоном.

Академія готує:

  • Барменів
  • Стюардів \ Стюардес
  • Офіціантів
Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - готельний і ресторанний бізнес, туризм.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок