Докладна інформація про компанію

Бізнес-освіта від Golden Staff

Напрям «Бізнес-курси» є складовою Центру Бізнес-Освіти «Golden Staff», який з 2002 року займає провідні позиції на на ринку навчання України. 

Теорія та практика на наших заняттях є нераздільним цілим. Слухачі наших курсів вчаться не тільки знати, але й «відчувати» вивчаєму спеціальність, певним чином мислити. 

Викладачі
У нас викладають тільки фахівці з реальним досвідом роботи по сферам і бажанням і умінням працювати з групою. Це забезпечує, по-перше, постійне оновлення матеріалу останніми практичними напрацюваннями і, по-друге, спілкуватися слухачі будуть лише з тими фахівцями, які, крім заготовленого матеріалу, можуть відповісти на будь-які запитання аудиторії.

Концепція бізнес-навчання
Це подача сучасного матеріалу у вигляді інтенсивних тренінг-семінарів з елементами проективних проектів, які виконують слухачі. Багато хто з курсів ведуться на основі наскрізного прикладу - на першому занятті дається загальне завдання для всієї групи і потім всі теоретичні матеріали пояснюються і застосовуються через це завдання.

Технічне забезпечення
Деякі курси проходять з використанням мультимедійного проектора. Всі слухачі забезпечуються матеріалами чи друкованими або на електронних носіях.

Ми проводимо навчання на території усієї України.

Оцінка відвідувачів
(по 7 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Проходил курс по Логистике и остался очень довольным. Хорошая программа, интересная подача. Информации было много, но было действительно интересно, понятно и познавательно. Рекомендую всем логистам!

,

Огромное спасибо Вам за прекрасный курс «Главного бухгалтера»! Екатерина Николаевна – Вы преподаватель от Бога! Спасибо за понятное изложение материала, за Вашу самоотдачу и терпение, каждое занятие прошло в доступной форме, было интересно и пролетало очень быстро.

,

Очень понравился курс английского для HR! Конечно, совершенствоваться можно бесконечно, но могу смело заявить, что язык я выучила :) Кроме того, и преподаватель, и другие участники группы - все имеют самое непосредственное отношение к области HR, поэтому на занятиях обсуждали профессиональные нюансы, обменивались опытом. Так что всем советую учить иностранный язык именно на специализированных курсах - в Голден Стафф есть разные программы: для юристов, маркетологов и др., так что каждый может выбирать то, что ему нужно.

,

Очень рекомендую обучение по юридическому английскому в этом центре! Действительно у них организация и качество предоставление услуги на высоком уровне! Хорошие преподаватели, маленькие группы, учебники бесплатно. Я их всем советую.

,

Прохошла курс рекламы - информации много, но она отлично структурирована и прекрасно преподается. Очень довольна!

,

Прохожу обучение в Запорожье, общий английский. сецчас на втором уровне. результат превзошел все мои ожидания! просто супер!

,

очень профессионально.
учил английский - метод Калана, просто отлично.

Партнери сайту
Flor de Azahar
Flor de Azahar
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок