Курси

Golden Staff, центр бізнес-навчання


 • Київ · вул. Богдана Хмельницького, 16-22
 • www.staff.ua
 • Марина Плужник
 • (044) 235-86-38
  (044) 487-74-63
  (044) 289-38-05
  (067) 504-84-84
 • cm@staff.ua

Бізнес-освіта від Golden Staff

Напрям «Бізнес-курси» є складовою Центру Бізнес-Освіти «Golden Staff», який з 2002 року займає провідні позиції на на ринку навчання України.

Теорія та практика на наших заняттях є нераздільним цілим. Слухачі наших курсів вчаться не тільки знати, але й «відчувати» вивчаєму спеціальність, певним чином мислити.

Викладачі
У нас викладають тільки фахівці з реальним досвідом роботи по сферам і бажанням і умінням працювати з групою. Це забезпечує, по-перше, постійне оновлення матеріалу останніми практичними напрацюваннями і, по-друге, спілкуватися слухачі будуть лише з тими фахівцями, які, крім заготовленого матеріалу, можуть відповісти на будь-які запитання аудиторії.

Концепція бізнес-навчання
Це подача сучасного матеріалу у вигляді інтенсивних тренінг-семінарів з елементами проективних проектів, які виконують слухачі. Багато хто з курсів ведуться на основі наскрізного прикладу - на першому занятті дається загальне завдання для всієї групи і потім всі теоретичні матеріали пояснюються і застосовуються через це завдання.

Технічне забезпечення
Деякі курси проходять з використанням мультимедійного проектора. Всі слухачі забезпечуються матеріалами чи друкованими або на електронних носіях.

Ми проводимо навчання на території усієї України.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Олег, 05.02.2019, 14:39

Проходил курс по Логистике и остался очень довольным. Хорошая программа, интересная подача. Информации было много, но было действительно интересно, понятно и познавательно. Рекомендую всем логистам!

Лена, 19.01.2015, 13:44

Огромное спасибо Вам за прекрасный курс «Главного бухгалтера»! Екатерина Николаевна – Вы преподаватель от Бога! Спасибо за понятное изложение материала, за Вашу самоотдачу и терпение, каждое занятие прошло в доступной форме, было интересно и пролетало очень быстро.

Настя, 14.03.2014, 12:15

Очень понравился курс английского для HR! Конечно, совершенствоваться можно бесконечно, но могу смело заявить, что язык я выучила :) Кроме того, и преподаватель, и другие участники группы - все имеют самое непосредственное отношение к области HR, поэтому на занятиях обсуждали профессиональные нюансы, обменивались опытом. Так что всем советую учить иностранный язык именно на специализированных курсах - в Голден Стафф есть разные программы: для юристов, маркетологов и др., так что каждый может выбирать то, что ему нужно.

Ольга, 11.09.2013, 10:10

Очень рекомендую обучение по юридическому английскому в этом центре! Действительно у них организация и качество предоставление услуги на высоком уровне! Хорошие преподаватели, маленькие группы, учебники бесплатно. Я их всем советую.

Ольга, 19.12.2011, 17:44

Прохошла курс рекламы - информации много, но она отлично структурирована и прекрасно преподается. Очень довольна!

Алина, 31.01.2011, 18:20

Прохожу обучение в Запорожье, общий английский. сецчас на втором уровне. результат превзошел все мои ожидания! просто супер!

Илья, 29.06.2010, 16:18

очень профессионально. учил английский - метод Калана, просто отлично.


Залишити відгук

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві