Оцінка відвідувачів
(по 43 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

УРА!!! Садок відкрили!!! Ми ходим в садок. Згоду заповнили, віддали. Зранку медсетра міряє температуру, питає як здоров`я дитини. Мала розсказувала, що вихователі після вулиці і після сну теж міряють температуру. Руки миють і витирають папірчиками які "витягаються".
Ми задоволені!!!

,

Не ходіть дітки в Африку гуляти, там злі крокодили які виховвтелі в 153 садочку)

,

Велике дякую колективу дитячого закладу за старання і любов до дітей. Особливо вихователям Марії Миколаївній , Мирославі Степанівні та Руслані Володимирівній за піклування про наших невгамовних!

,

Молодці........!!!

,

Садок порадили друзі. Зареєструвались. Прийшли перевірити чергу не в прийомний день і ......нас прийняли, дотолку все пояснили. Директор - нормальна людина, любить пожартувати. Ніяких натяків на благодійність.....

,

Вчора була у завідуючої, бо моя дитина зареєстрована в цей садочок. Вона все мило і доступно пояснила як і що. Ніякого хамства не помітила (бо почитала попередні відгуки, то злякалась...). Зайшла в садок, запитала у працівниці в халатику де кабінет - показала з посмішкою, нормально.
Молода, адекватна завідуюча.

,

Без перебільшеня, класний садок!!! Люди працюють, стараються, привітні і хороші. Кожен на своєму місці. Мене дивує, коли пишуть, що так погано - а "хороша" мама віддає "поганій тьотке".......... Не пишіть чухню!!!

,

У мене пішла у цей садок вже друга дитина і я задоволина вихователем і нянею . дитина спочатку плакала зараз не може дочекатися коли піде знову в садок . у вечері не може розпрощатися з друзями і вихователем по кілька разів бігае прощатися і сказати що завтра прийде. я духе вдячна працівникам садка.

,

Не професійні та не виховані вихователі.Стара савдепівська модель поведінки із дітьми. Немає ніяких занять із розвитку.На вулиці гуляють як в колонії кругом садочку і все.До спільних ігор не залучають. Вихователі чекають закінчення робочого дня так і відбувають свою роботу.Бардак. Завідуюча заглядає тільки за благодійним внесками. Якщо звернутися до неї з якоюсь проблемою без конверта то Ви залишитесь при своїх інтересах.

,

Жахлива обстановка у садочку.Завідуюча нагла і єхидна особа. Вихователі хамлять батькам на дітей кричать. Кругом бруд.На вулиці немає нічого крім стареньких пісочниць,дітям дозволяють гратися тільки в них. Вихователі не напрягаються і дітьми не займаються,тільки наглядають як в колонії.ЖЕСТЬ! !!!

,

Ходить друга дитина. Скоріше був теж бардак і здирали гроші.Але зараз це вже всі межі переходить.Коли помінялась завідуюча спочатку вона ніби старалася щось змінювати на краще.Проте з часом вона обпірилась і набралася наглості.Зухвальство та хамство завідуючої переходить межі допустимих норм.З цим щось потрібно робити.Її напевно хтось прикриває бо вона вміє з батьків видирати гроші.Противна жінка.

,

Читаю відгуки і не вірю своїм очам. В мене дежав'ю.Відгуки за 2012 рік а ситуація з вихователькою так і не помінялся.Я так зрозуміла що навіть зміна керівництва садочку не вплинула на хамське відношення персоналу до батьків та дітей. Зараз 2018 рік і все те саме....шарпання дітей,нецензурна лексика в сторону батьків та дітей,крики, істерики ,обмовляння всіх поза очі. нічого не змінилося!!!! Куди дивиться адміністрація? Гордо відстоює свій персонал і намагається поповнити благодійні рахунки з кишень батьків.
З боку адміністрації теж немає жодної поваги до батьків .На будь які скарги та зауваження махає головою і посміхається.

,

Такої зграї не виховних і не компетентних працівників в одному закладі немає ніде !!! Хамлять безнаказано. Завідуюча на це тільки усміхається.Вислів :"Риба гниє з голови "- це про садочок # 153.
Дітей б'ють,вживають не цензурну лексику. Всюди бруд і таракани. Санстанція сюди не заходить ніколи,або їм платять щоб закрили очі.
З батьків здирають гроші на все:ремонти,вікна,двері,стелі, канцтовари,побутова хімія.Заставляють вносити благодійні внески -на карту фізичної особи!!!!.
Завідуюча не може навести порядок з персоналом.Тай сама не професійно себе поводить.

,

В садок потрапили за електронною чергою, все чесно і прозоро. Харчування, як на мене, відмінне - просте і здорове. Дитячі свята - чудові. Є мінуси у дещо совковому виховному процесі, не очікуйте особливих розвивалок і модернових педагогічних піходів.
Внески у бюджет групи/садка - мінімальні.

,

содок клас вихователів та нянь таких що пошукати треба.

,

некудышний садик хамы и ворье!!!!!!

,

Записали дитину через електронну реєстрацію в садок, коли прийшла наша черга нас не взяли , а дитину сусідки взяли , бо вона мала знайомих у цьому садку . Батьки робіть висновки з чим йти до завідувачки

,

Садочок жахливий,харчування,вихователі.Забагато безпричин вимагвють грошей які невідомо нащо витрачаються,всі ремонти з кошти батьків.Головне якби було видно шо зробили ато як комунальники беруть багато і нічого не роблють.

,

Ми почали ходити в садок і моя малеча як бачить виховательку у неї починається істерика, я не знаю чи це адаптація чи вона її бє, бо дитина казала що вихователька бє по попі.Маю такі підозри

,

молодці....

,

так це державний садок і тут нема супер умов, але це не найгірша ситуація. кожний садок має свої плюси і мінуси. у нашому дитинстві теж була одна улюблена, а одна зла вихователька. головне що дитина вчиться спілкуванню і їй дають початкові знання та вміння. довго можна сперечатись хороша чи погана Н.В. але садок доглянутий. Так батьки допомагають. Але сказати щоб від нас вимагали щось непосильне не можу. Канцтовари та хімію купили один. Але це для наших дітей. Н.В. сказала ящо вас задовільняють умови в групі від вас ніхто не вимагає, але якщо є можливість надати матеріальну допогу зробіть це. Кожен повинен розуміти що платити трохи більше 100гр за садок і вимагати умови як у приватних, які коштують від 1500грн не можна. Дякую Анні Григорівні за теплий і добрий підхід до самих маленьких. Завдякі їй моя дитина біжить у групу і хоче спілкуватись з однолідками. Сподіваюсь що у середній групі нам теж повезе з вихователями.

,

в садочок 153 ходять дві мої дитини і скоро піде третя.діти з радістю ходять і чекають наступного ранку щоб піти в садочок і я дуже задоволена вихователі прикрасні люди і завідуюча хороша людина.прийняли нас в садочок без всяких в несків і знаймств.просто деякі батьки не можуть порозумітися з вихователями.

,

Ходимо в цей садочок, дуже задоволені. Потрапила без жодних проблем, і не скажу що з великим внеском(порівняно з тим ,що мала внести в інший садочок). Гарне відношення до дітей і харчування задовільне. Дякую усьому персоналу садочка!

,

не в кожному садіку є таківитрати.в інших садочках не купляють побутову хімію ні канцтовари.здають лише 20 гривень і все. а в цьому садочку купляють хімію і канцтовари так ще 20 гривень.дитина моя відвідує цей садок але я недуже задоволена вихователькою і нянічкою бо хамлять як дітям так і батькам.моя дитина неодин раз говорила що треба шапку мати неназавязки бо виховательці тяжко 30 дітям завязувати шапки.взуття має бути на ліпучках бо їм легше

,

жах ..... Подумайте двічі чи віддавати сюди свою дитину

,

В даний садочок влаштувати ні одну ні другу дитину не вдалося. Хоча другу дитину я записала в садок ще за півтора року, її прізвища у списку не виявилося. Крім спонсорського внеску завідуюча хотіла додаткового внеску.
Нащастя в нашому районі є садки у яких достатньо одного внеску. Поза навчальним закладом не залишилися!!!

,

Моя донечка ходить к садок з задоволенням:-) :-) :-) :-) дякую вихователям групи бж1лка:-) :-) :-) :-) зате,що моя донечка розговорилась:-) :-) :-)

,

Завідуюча не така проста ,як виглядає, без грошей не ступить і кроку. Рахується тільки з тими в ихователями , які відповідно її спонсорують.Дітям у групі нн дають бавитись новими іграшками,які куплені за гроші батьків.

,

Садик конечно не на высшем уровне Я не отрицаю что там много старой мебели и не оборудованы игровые площадки но много уже сделано в саду Там постепенно ремонтируют помещения Кстати этот садик специализированный (логопедическая группа) в этих группах вообще бесплатно. С детьми занимаются опытные лопедагогы Я довольна, потому слышу намного хуже отзывы других учреждения

,

А моя доця ходила в групу Марії Миколаївни , Надії Романівни і Уляни Миколаївни , і дуже гарні спогади . Ніколи не забудемо і дуже, дуже їх любимо . В школі таких педагогів немає , на жаль ....

,

Так, висловлю свою думку... Завідувач - дивна людина, на багато речей (як от напр.: ситуація з Н.П.,харчування,вихователі - хами) закриває очі. Але вона така, як усі решта! Цікаво, чи є на них управа? Чи може ми, батьки, приречені на черги та давання хабарів? Куди ж дивиться влада? А може вони усі заодно?

,

хороший садок .я знаю тому що маю з чим порівнювати. і завідувач супер. таку ще пошукати. дай бог їй здоров.я .

,

погоджуюсь із всіма батьками на рахунок -нам ще далеко до любої країни світу мабуть але ніде такого немає як у нас.Що ні один із батьків не захищає свої права і права своєї дитини. Тому у всіх наших бідах-винні ми самі!

,

ужас

,

Мої діти також відвідують цей садочок одна з яких у групі Н.П. і я цілком погоджуюсь з "Вдячною мамою". Треба ставитись толерантно і вдячно до людей які працюють за такий мізер, а знаючи наших дітей, як вони можуть поводитись сама дивуюсь як вони витримують таку кількість дітей, якщо ми деколи невитримуємо своїх!!
А щодо доброчинних внесків я вважаю що потрібно підтримувати, тому що дит. садок потрібен для наших дітей, а якщо ми щось придбаємо або поремонтуємо то це для блага наших дітей.
Загалом садочок гарний і вихователі розумні люблять наших дітей і працьовиті няні.

,

Все , що написано про Н.П. - чистісінька правда .Вживання нецензурних слів по відношенню до маленьких дітей дійсно мають місце і про це не може не знати Н.В.

,

Про садочок ходить багато позитивного і не менше негативного)))), але я напишу свої враження та маленьку відповідь "розсудливій мамі". Моя дочка випускниця цього садочку і ходила в групу, де працює Н.П., так вона дійсно є трішки імпульсивною жіночкою (можна сказати не дасть собі " сісти на голову"), але не менш з тим вона мою дочку носила на руках(заспокоювала від ранішніх істерик), неодноразово я бачила, як вона проводить з дітьми заняття замість вихователів, забавляє їх на прогулянках...Тому у мене запитання- а батьки собі не багато позволяють???Якщо у вас особиста неприязність до цієї жінки, це ще нічого неозначає!!! І ще наостаток, якби ця жінка себе дійсно так не коректно вела, її мабуть вже давно звільнили. Мабуть вона своїми вчинками заслужила повагу в Ніни Володимирівни!!!І І порада на майбутнє: НЕ ЕТИЧНО, писати прізвища людей-пишуться лише ініціали, або перші літери, тому варто звернути увагу перш за все на свою вихованість!!!

,

Про садок багато можна переповісти плюсів і мінусів, але більш всього обурює поведінка няні Пацута Надії Петрівни. ЇЇ манера спілкування, груба поведінка, шарпання дітей і те ,як вона дозволяє відкривати собі рот до батьків, не відповідає ніяким нормам поведінки ні етичним, ні моральним. Не можу зрозуміти завідуюючу Ніну Володимирівну, як чи то боїться, чи то не бачить, але ніяк не реагує на численні зауваження батьків.А вона працює в логопедичній групі!!!, де кожна дитина особистість.

,

син з радістю ходить у садок у молодшу групу вихователька і нянічка супер!!!

,

Дуже хороші вихователі, але завідуюча...

,

Завдяки старанням завідуючої Царик Н.В. звільнилась дуже хороша вихователька. Замість неї з дітьми сидить мимра, яка ще жодного разу не усміхнулась, а діти зранку плачуть, бо не хочуть йти в садок.
А ще Н.В. сказала, що батьки зобов'язані здавати по 10 гривень кожного місяця на потреби садочка.
При поступленні - здати гроші (150 грн.))))))) Ліжечка дітям купити.)))))))) Ремонт зробити.)))))) - За гроші батьків.
А що робити тим у кого немає цих грошей, кому вистачає тільки на оплату комунальних послуг і їду????????

,

Завдяки хорошому,дбайливому ставлені до дитини , дочка з радістю відвідує дитячий садок 153,Дякуємо няні і вихователям 3-ї молодшої групи ,

,

ХОДИТЬ СТАРШИЙ-ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНІ.СКОРО МОЛОДША ПІДЕ!

Партнери сайту
Дитячий садок «Монтессорі. Перші кроки» на м. Левобережна
Дитячий садок «Монтессорі. Перші кроки» на м. Левобережна
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок