Оцінка відвідувачів
(по 8 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Одні розчарування від цього садочка. Вихователем групи, в яку ходила моя дитина, була Катерина Григорівна, які ото-от виповниться 75 років. Ну, що тут говорити, більш фальшивої, лицемірної, брехливої і злої людини, я в своєму житті не зустрічала. Їй вже давно пора на пенсію - це суцільний старечий маразм в одній людині.

,

Загалом садок добрий, хороші вихователі, умови, територія, але майже кожен день просять забирати до 16-17 год. По закону садок має працювати до 19.30, але в них це не так, це є для них великий мінус і порушення закону. Якщо будете забирати дитину до 17год - у вас не буде проблем з цим садком,а якщо пізніше - то будете в постійному стресі від нарікань вихователів або переживань, що ваша дитина вже сама вас чекає в зведеній групі.

,

Просто жах! Без грошей не взяли! Відфутболили на цілий рік( хоча ми були в електронній черзі), а тепер написали що цього року (2016) набір в молодшу групу не проводиться!

,

Прекрасний садочок,гарні вихователі і завідуюча,смачно готують,великий сад на території.Діти ходять із задоволенням.

,

А я в цей садок колись ходив,залишив його в 1995 році.Садок як був так і є хорошим і рідним для кожної дитини

,

Садик прекрасный, удачное месторасположение. Прекрасные молодые воспитатели и нянечки. Старшие воспитатели не сильно хотят заниматься детьми, как в плане занятий, так и во время детских игор. Ещё смущает время работы воспитателей нашей группы. Воспитатели приходят где-то в 8-30 и 8-45.Тогда как по расписанию приём начинается с 7-30, а в 8.45 должна уже начаться зарядка. Воспитатели просят забирать детей пораньше (до 17.00), мотивируя это тем, что детки едят в последний раз в 16-00. Имеются дежурные группы (их всего 2),но детки не все хотят идти в чужую группу. Когда в группе карантин, детей в дежурные группы не берут. Как родителям, работающим с 8-17 и 9-18 подстраиваться под этот график? Сделаешь замечание воспитателю - и твой ребёнок будет в немилости. Как быть???

,

ребёнок ходит в этот садик и мне он очень нравится. Заведующа прекрасный человек. И воспитатели тоже, ходим в ясли.

,

Садочок хороший. В мене двоє діток ходять в цей садочок.

Див. також:
Зворотній зв'язок