Оцінка відвідувачів
(по 10 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Садочок прекрасний. Мої двоє дітей ходили. Згадуємо з ностальгією ці роки. Вихователі і няні стали дуже рідними, спілкуємось досі. Хороше харчування, догляд і турбота. Цікаві заняття, гарні ранки і додатково - шахи, англійська, танці та лего.

,

З власного досвіду можу сказати що содочок гарного рівня. Дитина задоволена, дуже гарне місце розташування та прибудинкова територія. З дітками активно займаються, є гуртки з англійської мови та танців. Добірне харчування. Моя дитина відвідує до 17-18 год. Звичайно що вихователю зручніше коли дітей швидше заберають, але якщо у батьків немає виходу, то ніяких нарікань не було.

,

Одні розчарування від цього садочка. Вихователем групи, в яку ходила моя дитина, була Катерина Григорівна, які ото-от виповниться 75 років. Ну, що тут говорити, більш фальшивої, лицемірної, брехливої і злої людини, я в своєму житті не зустрічала. Їй вже давно пора на пенсію - це суцільний старечий маразм в одній людині.

,

Загалом садок добрий, хороші вихователі, умови, територія, але майже кожен день просять забирати до 16-17 год. По закону садок має працювати до 19.30, але в них це не так, це є для них великий мінус і порушення закону. Якщо будете забирати дитину до 17год - у вас не буде проблем з цим садком,а якщо пізніше - то будете в постійному стресі від нарікань вихователів або переживань, що ваша дитина вже сама вас чекає в зведеній групі.

,

Просто жах! Без грошей не взяли! Відфутболили на цілий рік( хоча ми були в електронній черзі), а тепер написали що цього року (2016) набір в молодшу групу не проводиться!

,

Прекрасний садочок,гарні вихователі і завідуюча,смачно готують,великий сад на території.Діти ходять із задоволенням.

,

А я в цей садок колись ходив,залишив його в 1995 році.Садок як був так і є хорошим і рідним для кожної дитини

,

Садик прекрасный, удачное месторасположение. Прекрасные молодые воспитатели и нянечки. Старшие воспитатели не сильно хотят заниматься детьми, как в плане занятий, так и во время детских игор. Ещё смущает время работы воспитателей нашей группы. Воспитатели приходят где-то в 8-30 и 8-45.Тогда как по расписанию приём начинается с 7-30, а в 8.45 должна уже начаться зарядка. Воспитатели просят забирать детей пораньше (до 17.00), мотивируя это тем, что детки едят в последний раз в 16-00. Имеются дежурные группы (их всего 2),но детки не все хотят идти в чужую группу. Когда в группе карантин, детей в дежурные группы не берут. Как родителям, работающим с 8-17 и 9-18 подстраиваться под этот график? Сделаешь замечание воспитателю - и твой ребёнок будет в немилости. Как быть???

,

ребёнок ходит в этот садик и мне он очень нравится. Заведующа прекрасный человек. И воспитатели тоже, ходим в ясли.

,

Садочок хороший. В мене двоє діток ходять в цей садочок.

Партнери сайту
Англійська сад
Англійська сад
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок