Міжнародний ліцей МАУП – сучасний інноваційний навчальний заклад, що забезпечує комплексну підготовку дитини від дитячого садочку до старшої школи, з величезною увагою як до інтелектуального, так і до особистісного розвитку учнів. Особливістю закладу є те, що діти, закінчуючи ліцей, будуть повністю усвідомлювати свої таланти та здібності.

Партнер Ліцею, американська компанія ЕТS (Educational Testing Service) D’eliteSchool, світовий лідер у тестуванні в освіті та бізнесі, забезпечує тьюторський супровід класних колективів англомовним вихователем, викладання в старшій школі окремих предметів англійською мовою, практику за кордоном та підготовку до здачі іспитів IELTS, TOEIC, TOEFL.

Особлива увага в Ліцеї приділяється польській мові – задля отримання подвійного, українсько-польського атестатупро повну середню освіту.Польська мовавивчається з 2-го класу у формі „Польського клубу”,аз 5-го класу – як друга іноземна. Викладачі – носії мови. Польський клуб забезпечує мовну практику в Польщі, співпрацю з навчальними закладами та міжнародними громадськими організаціями, підготовку до сертифікаційних іспитів щодо знання польської мови, а також дистанційне навчання з метою отримання польського атестату про середню освіту.

У вільний від академічного навчання час діти самостійно чи за бажанням батьків обирають улюблені з багатьох студій:LegoEducation, спортивні секції, гра на гітарі, театральна майстерність,dаnce-студія, вокал, арт-студія, клуб шахів тощо.

Чи не найбільшу увагу в Ліцеї та садочку приділяють комфортним умовам навчання, здоров’ю та індивідуальному простору дитини:

  • обов’язковими є фізкультурні хвилинки та щоденна година спорту;
  • надзвичайна увага приділяється гігієні;
  • еко-харчування. Також передбачена можливість вибору страв із двох меню та дієтичне харчування;
  • меблі від ведучих європейських виробників: ортопедичні, сучасні, виготовлені з екологічно чистих матеріалів;
  • еко-майданчики на свіжому повітрі, обладнані безпечними каруселями та гойдалками, із покриттям тільки з еко-матеріалів;
  • цілодобова фізична охорона та відеоспостереження.

Вся команда Міжнародного ліцею МАУП та дитячого садочку, від прибиральниці до директора,прагне до створення еталонноїустанови в дошкільній і шкільній освітівУкраїні.Адже дитина, що системно та всебічно розвивається, перебуваючи при цьому в максимально комфортному середовищі, обов'язково досягне успіху в сучасному світі!

Оцінка відвідувачів
(по 11 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Мне нравится подход организаторов, директор старается учитывать пожелания родителей, насколько это возможно.
В этом году запустили очень удобный чат-бот на основе Telegram, родителям можно посмотреть оценки, д/з, какие-то замечания учителей - все четко, компактно и просто! Большое уважение и благодарность администрации за это, теперь не нужно звонить одноклассникам, если ребенок болел!!!
Минус звездочку в рейтинге ставлю за сложности с подъездом к школе и парковкой. В этом году взяли аж 6!!! первых классов, утром возле школы армагеддон, и это еще не зима

,

Мой ребенок часто страдает от аллергии, поэтому к питанию я отношусь ответственно. В лицее нам сделали отдельное меню.

,

В ліцеї з дитиною працюють професіонали, класио снащені інтерактивними дошками. Всівчителімолоді. Матеріал викладається доступно.

,

В лицее учителя организовывают всегда много экскурсий и разных активностей.Дети ходят в музеи. Моим очень нравится.

,

В лицее очень доброжелательная атмосфера. Учителя – большие молодцы, профессионалы своего дела. Наш классный руководитель заботится о детях. Если есть какие-то проблемы, то всегда позвонит. Когда мы болеем, то звонит, спрашивает, переживает. Душевная женщина. Мне это нравится.

,

Если Вы хотите сохранить ребенку здоровую психику, то сразу поступайте в Лицей МАУП. С детками работают профессионалы, классы идеально оснащены. Нет старых учителей, которые орут или засыпают на уроках. Мы перешли с другой школы, то здесь просто идеально. Всем рекомендуем.

,

До ліцею навчалися у школі № 85, тому є з чим порівнювати. Подобається, що вчителі з дітками відвідують музеї та виставки. У самому ліцеї хороший ремонт, сучасні інтерактивні дошки. Раді, що потрапили до Вас.

,

Спустя полтора месяца забрали документы.Дети в классе неуправляемые,постоянно сорванные уроки,домашнее задание выполняют для галочки.Когда нас протестировали в другой школе,оказалось все очень печально.Сейчас ищу репетиторов по нескольким предметам.Успокаивает одно:что забрали вовремя,так как даже не представляю,как бы мы догоняли всю программу в конце года.По кружкам тоже все очень печально. Никогда не думала,что когда-либо буду писать отзыв,но так наболело за это время. Это была борьба за качественное обучение.Поэтому кому нужен санаторий для ребёнка-вам сюда,но знания здесь,к глубокому сожалению,не получишь!

,

Очень довольна лицеем! Перевела ребенка во 2 класс, все нравится: опытный отличный учитель, хороший воспитатель, прислушиваются и к детям и к родителям. Ребенок не хочет уходить домой) Спасибо вам, так держать!

,

Поддерживаю предыдущий комментарий. Рады, что перешли в этот лицей. Процветания вам и так держать:)

,

когда вижу с каким настроением мой сын выходит из лицея, и с каким восторгом он рассказывает об учителях и о кураторе, то самой радостно становиться на душе. Спасибо!!!!

Див. також:
Зворотній зв'язок