Оцінка відвідувачів
(по 15 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Не зважаючи на те, що ми навчаємось в школі менше місяця, я надзвичайно вражена професіоналізмом, доброзичливістю та підтримкою адміністрації та педагогічного колективу. Моя дитина кожного дня приходить зі школи веселою, переповненою позитивними емоціями та розповідями, як цікаво сьогодні пройшов шкільний день. Філософія школи унікальна, адже крім того, що учні отримують базові знання, вони вивчають додатково фінансову грамотність, польську мову, отримують безцінні компетенції щодо взаємодії з колективом, приймають участь у різних завданнях та квестах, що є фундаментальними у становленні їх як успішної особистості. Звичайно, ще є над чим працювати, проте я бажаю успіху, процвітання та подальшого креативного підходу до шкільного життя наших дітей!

,

Мы очень тщательно подходили к выбору школы, ребёнок шёл в первый класс. В этом районе не так много хороших школ. По счастливой случайности, нашли эту школу. Нас устраивает всё: руководство школы, которое делает все для наших детей, для их комфортного обучения; у нас прекрасный учитель, который полностью отдаётся и любит свою работу, а главное любит детей; замечательное питание (ребёнок переборчив в еде, но здесь кушает практически все); плавание и другие кружки, которые прекрасно дополняют учебный процесс. Ребёнок с удовольствием ходит в школу! Нам все нравится!

,

Многое не понравилось. Перевели ребёнка в другую школу.

,

Навчаємось перший рік. Дуже важливим була кількість учнів у класі, щоб дитина могла добре засвоювати інформацію та вчитель мав змогу приділити дітям час, що не реально в більшості державних шкіл.
Вчитель дуже хороший, дитина з задоволенням йде до школи.
Вартість навчання прописана в договорі, всі додаткові послуги та їх вартість відразу оговорюються.
Є можливість спостерігати за навчанням та поведінкою дитини.
Діти ходять на прогулянки, що в теперішній ситуації дуже важливо.
Керівництво школи доступне для діалогу.
Організаційні моменти, часом присутні, але вони є скрізь і мають право на існування та вирішення.

,

Два роки син ходив до приватної школи,та змінивши місце проживання нам пощастило обрати нову школу з ціною вдвічи меншою+тейквандо+танці+музика!Басейн є додатковою опцією й це прописано в договорі!В попередній школі навчання коштує 12000,тейквандо+800(не професійний рівень викладання,більш схоже на фіз.вих.),харчування+100-120гр,жодних басейнів,танців й жодного клаптика власного подвір'я. Дана школа, станом на сьогодні забезпечила двох наших дітей:канцелярією,підручниками,ДОСВІДЧЕНИМИ викладачами,закритою територією з подвір'ям до гуртків. Звісно,що виникають дрібні питання та адміністрація реагує миттєво й йде на зустріч у рішенні,що не можливо не цінувати!Наші діти щасливі(не носячи тяжкі рюкзаки,судочки й безліч не цікавих завдань,як є в державних школах),їм цікаво!
Всім здоров'я та світлого розуму!

,

До того, як прийти в цю школу , ми навчалися в одній з дорогих і сучасних шкіл. Звичайно, вести розмову і порівнювати ці школи не потрібно, бо спільного нічого не знайдем і не потрібно. Скажу так: в кого є гроші , той , звичайно, може ходити в дорогу школу і платити виключно за комфорт. Не за навчання і не за виховання, а за комфорт. Навчання повинно проходити, коли вчитель любить і поважає своїх дітей і коли в класі мало учнів, а не 25, або 30. Звичайно, МІШ ще є куди працювати, але те що ми тут знайшли і помітили за третій тиждень навчання, то це дуже прекрасного вчителя, яка любить і поважає діток, керівництво школи, яке з усіх сил прагне зробити краще і живе своєю роботою. Ще одним з головних є те, що в класах мало учнів , харчування так само стараються підібрати індивідуально! А саме головне, що моя дитина прокидається і із великим задоволенням іде до школи і дуже полюбила свого вчителя, а для нас це головне. Від басейну ми одразу відмовились і за нього не платим!

,

Навчаємося в цій школі перший рік. Оплатили перший внесок 4000 грн. І плата за міцясь навчання - від 6500 до 9500 грн. Все залежить від готовності батьків платити. Заманюють меншою ціною, намагаються в процесі збільшити вартість навчання, різними способами, від обіцянок кращих послуг до погроз відрахування. Змушують купити річний абонемент в басейн в фітнес-центр Галактика. Хто не купує, тому збільшують плату за навчання (і це офіційно прописано в договорі). Ми платимо, бо в школах поруч з проживанням нема місць, а приватні занадто дорогі. Тут трохи дешевше виходить. Але якість послуг жахлива. До вартості додається харчування, яке оплачується окремо. 100 грн в день. Моїй дитині не вистачає, ще бере з собою їжу. Дуже шкодуємо, що попали в таку школу. Освітні послуги на дуже низькому рівні. На наступний рік не залишимося. Позитивні відгуки - то від адміністрації школи. Всі батьки шоковані (майже всі тут перший рік, і, думаю, останній).

,

Школа существует второй год. Обещаний много. На деле - кружок самодеятельности в арендованных кабинетах в Академії праці і соц.відносин. С первый дней максимально выкачивают деньги (на школу, кружки, обучение итд). Обещанные на словах и даже прописанные в доп.соглашении к договору услуги не предоставляются, кроме тех, что родители оплачивают дополнительно, например, бассейн нужно оплатить сразу на год вперед итд. Кормят обещаниями, деньги не возвращают. Полная неразбериха с расписанием, недостаток кадров, дети часто без присмотра, не хватает учителей. Питание - за отдельную плату. Свое питание приносить не приветствуется. Если надумаете отдать ребенка в эту школу, не поленитесь показать договор и все приложения к нему хорошему юристу, при необходимости - внести правки. Потом юр.поддержка и суды обойдутся дороже, чем сопровождение на этапе заключения договора. А лучше - обходите стороной этот ТОВ.

,

Были на пробной неделе в этой школе. Теперь планируем переезд с Одессы в Киев, чтобы была возможность здесь учиться. Что понравилось: 1) руководство, которое живёт школой, слышит и учитывает пожелания родителей и детей, 2) постепенный переход на английский язык обучения ( природоведение и финансовая грамотность частично проходят на английском). 3) практичность занятий( ребята закупили продукты, испекли печенье, рассчитали себестоимость и определились с ценовой политикой). 4) для нас плюсом стало ещё, что мы нашли здесь все кружки, на которые ходили и нужно было тратить много времени на дорогу. Это пианино, бальные танцы, робокод, рисование, бассейн . Поэтому в итого получилось даже дешевле, чем государственная школа и кружки

,

Була на співбесіді з керівництвом і склалося враження, що ця школа надає науково-теоретичну, інновативно-інноваційну, гуманістичну, загальнокультурну підготовку дітей, починаючи з 1 класу. Тут проводитиметься науково-методична, дослідницька й творча робота із залученням працівників вищої школи, наукових установ, учителів, бізнес-партнерів з-за кордону (Польща, Швейцарія та ін.)

,

Школу организовали профессионалы. Это учебное заведение действительно поражает своей материальной базой, педагогическим составом. Преподаватели не просто знают теорию, но и могут обьяснить её «на пальцах». А использование различных программ не только развивают ребёнка, но и готовят его к дальнейшей жизни.

,

Школа прекраснейшая! Учителя отличные! Уровень преподавания иностранных языков и других предметов - высший! Школа комфортная, как для родителей, так и для детей. Если вы хотите занять достойное место в жизни,то вам именно сюда!Удачи!

,

Випадково побачила рекламу цього навчального закладу, ознайомилась з їх програмою, педагогічним складом і була приємно вражена. Як мати дошколятка та педагог за освітою дуже прискіпливо відношусь до вибору нз, але після отриманої інформації про цю школу сміливо роблю вибір на її користь. Бажаю вам як найбільше учнів та педагогічних злетів)

,

Школа собрала все лучшие педагогические технологии мира. В частности преподаватели умело используют технику Майнд-фитнеса (Mind Fitness) для детей с 1 класса. Блокнот-тренажёр, опорный конспект, два цвета ручки и другие специальные системы детского развития способствуют активной тренировки интеллекта. Супер!!!

,

Це перша швейцарсько-польська школа в Україні!
Міжнародна інноваційна школа - єдина, у якій серед викладачів професори, академіки, видатні митці та бізнесмени.
Націлені на результат!

Див. також:
Зворотній зв'язок