Приватна школа імені Теофіла Ріхтера

Приватна школа імені Теофіла Ріхтера, створена за сприяння Посольства Німеччини в Україні, є першою на півдні України міжнародної німецькою школою. Своє ім'я школа отримала в честь Теофіла Даниловича Ріхтера - музиканта і педагога, колись служив в одеській Кирхе органістом, батька знаменитого піаніста Святослава Ріхтера. Школа розташована на території одного з найбільш значущих містобудівних об'єктів історичного центру Одеси - лютеранського кафедрального собору Святого Павла Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України, більш відомої одеситам як Кірха.

Школа ім. Теофіла Ріхтера має ліцензію державного зразка і здійснює освітню діяльність на основі державної програми навчання. Наша школа орієнтована як на українських дітей, які бажають навчатися у відповідності з європейськими нормами освіти, так і на іноземних громадян, які проживають на території України.

Школа імені Теофіла Ріхтера приймає учнів віком від шести років і надає можливість комфортного навчання в малокомплектних класах з використанням інноваційного підходу «Навчання без стресів». В основу покладено індивідуальний підхід до кожної дитини і його всебічний розвиток. У нашій школі діти навчаються не тільки загальноосвітніх предметів, а й загальнолюдським, необхідним для життя в цивілізованому суспільстві навичкам.

Ми орієнтуємося на індивідуальний підхід до кожного учня і допомагаємо дітям відкривати в собі таланти і творчий потенціал. Особливу увагу ми приділяємо ефективності методик, використовуваних при вивченні німецької мови. Об'єднуючи традиційні схеми викладання і комунікативний підхід, який полягає в постійному спілкуванні дітей з носіями мови, участі в святах німецької громади, вивченні німецької культури

Theoрhil Richter Schule — це сучасна школа, унікальна поєднання української та європейської освітніх систем.

Наша школа — це безпечне і затишне сучасне простір, де люблять кожної дитини, де виховується повага до різних думок і культурам.

У нас ваші діти зможуть:

  • Отримувати знання протягом усього дня (з 9.00 - 18-00);
  • Розвивати свої здібності займаючись в студії образотворчого та театрального мистецтва, займатися робототехнікою і шахами;
  • Брати участь у святах, вивчати традиції німецької культури;
  • Удосконалити навички розмовної мови в мовному таборі.

Наша школа в Facebook

Сайт школи

Оцінка відвідувачів
(по 12 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Если хотите, что бы ваши дети получали знания на 3ку, а вам в глаза говорили, что они самые умные. То вам в эту школу. Тут умеют лапши на уши навешать, так красиво. Каждые пол года меняются педагоги по языкам. Ходить в эту школу, себя не уважать. Эта Школа днище.
Жаль родителей, которым лапшу на уши вешают, а они ещё больше уши развешивают. Как вам всё красиво преподносят в начале, а потом ничего из обещаного нет. Но людям видимо нравится когда за их же деньги нагибают. И тот кто тут расписывает, как всё круто, ходят первый год. На второй понимают, что их имеют, на третий уже смирились, а четвёртый как бы выпускной, можно еще потерпеть. И вот так все 4 года, вы и ваш ребёнок - терпилы.

,

Нам школа очень нравиться ,замечательные учителя которые любят детей

,

Школа прекрасная, очень хорошие педагоги. Я и мой ребёнок восторге!

,

Не рекомендую. Со стороны директора много обещаний, а выполняется очень мало. Школа не соответствует заявленным требованиям, а стоимость качеству услуг. Трудно назвать эту школу частной с индивидуальным подходом к каждому ребенку, скорее чуть улучшенный совдеп. Постоянная текучка кадров.

,

Прежде чем идти в эту школу 1000 раз подумайте. В школе кроме нормальных бытовых условий нет ничего, но они тоже не для всех.
Постоянно поток учителей, стресс для детей. Идя в эту школу, нужно быть готовым к тому, что вы посреди учебного года, вы можете забрать своего ребёнка в другую школу. Администрация может за глаза обзывать детей.
В школе процветает пани братство, для руководства школы ваши дети не нужны, важны только ваши деньги. Половина из заявленного руководством не выполняется, а к середине учебного и вовсе кроме учебного процесса ничего не выполняется в заявленной форме.

,

В эту школу ходим с марта 2016 года. Первым с кем мы познакомились из школы - это Людмила Александровна, директор школы. Которая произвела вечатление грамотного педагога . И с должностью директора справляется на все сто баллов. За эти два года, любой вопрос , который поднимали родители были решины дипломатично и в кратчайшие сроки. Самый большой плюс в том, что в каждый класс набирают небольшое количество детей. Потому в школе царит семейная атмосфера. И на уроке учитель уделяет достаточно много времени каждому ребёнку. Мы , как родители, довольны школой. Важно ,что и нашему ребёнку нравится

,

Директрис новая поменяла все . Школу так сказать с колен
Подняла . Очень любим нового директора
Молодец она

,

Слава богу в 2017 пришёл новый директор!
Людмила Влександровна , спасибо вам за всё !!
Школу подняла с колен !!!
Прекрасные учителя!
Ребёнок охотно ходит в школу, очень любит своего классного руководителя
Наталья Евгеньевна, спасибо вам за то что вы прекрасно преподаёте
Очень компетентны , лучшие учителя, лучший ДИРЕКТОР
ПРЕКРАСНАЯ ШКОЛА

,

Замечательная школа!!!!

,

Ходим в эту школу. Довольны.

,

А нам все нравится.

,

отличная школа)

Див. також:
Зворотній зв'язок