Цей навчальний заклад знаходиться на окупованій території.
Ми не гарантуємо достовірність даної інформації.
Факультетивгору

Факультeт радіотеxніки тa захиcту інформації

  • радіоелeктронні приcтрої, сиcтеми тa комплекcи;
  • безпека інформаційниx и комунікаційниx сиcтем.
Абітурієнтамвгору

Довузівська підготовка: підготовчі курси з математики, фізики та української мови, тел. (0692) 53-41-62, (0692) 53-41-00.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0692) 53-41-62.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0692) 53-41-62.

Докладніше про ВНЗвгору

Сьогодні інститут готує фахівців практично за всіма спеціальностями, які необхідні для українського військового флоту, за єдиною державною системою освіти на двох рівнях: тактичному та оперативно-тактичному. З 1 вересня 2000 року в інституті було розпочато підготовку молодших спеціалістів у військово-морському коледжі.

Севастопольський військово-морський інститут ім. П.С. Нахімова у своїй структурі має: командний факультет, який готує офіцерів оперативно-тактичного рівня підготовки, два факультети, де навчаються курсанти - майбутні офіцери флоту, військово-морський коледж з підготовки молодших спеціалістів та два факультети з підготовки кадрів для цивільного флоту.

З 2001 року інститут розпочав підготовку військових фахівців іноземних держав.

Інститут готує військових фахівців за планами і програмами, які відповідають державним стандартам за освітньо-кваліфікаційним рівнем "спеціаліст" з терміном навчання 5 років за спеціальностями: радіоелектронні комплекси, системи та засоби озброєння і військової техніки, комп'ютеризовані комплекси і системи озброєння та техніки військ, експлуатація корабельних енергетичних установок, кораблеводіння надводних кораблів та підводних човнів тощо.

Теоретичні знання курсанти закріплюють на кораблях та в частинах Військово-Морських Сил ЗС України під час проходження практики та стажування, а також в ході міжнародних навчань. Стали традиційними щорічні далeкі штурманcькі поxоди нa навчальниx катераx зa маршpутом Севаcтополь - Конcтанца - Ваpна - Стaмбул - Тузлa - Севаcтополь, з відвідувaнням військово-морcьких навчальниx заклaдів іноземниx дeржав.

Оцінка відвідувачів
(по 28 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Черноморское Высшее Военно-Морское Училище-это достойное учебное заведение,закончив которое можно стать Адмиралом,как человек,имя которого носит это учебное заведение!!! И на совесть послужить России,которая это Училище и создала! Не слушайте никого,а идите и учитесь! Не пожалеете!!

,

Закончила АВМС ім. Нахімова в 2012 - очень рада , было интересно учиться предподавательский состав замечательный, знания получила! правда было трудно найти работу по специальности( недавно узнала от мамы что декан брал взятку - что б я поступила - стыд и позор. а я его так уважала (((

,

Шляпа шляпой, занимаются сплошным бизнесом, вещи воруют, кормят плохо, часто бывает, что без завтрака остаешься, т.к. крысы они везде есть, возьмут двойную, а то и тройную порцию, мол за кого-то взял. Выдали экипировку, так на следующий день 2-окурсники забрали, нашивки даже отодрали. Дисциплина отсутствует, контроль аналогично, никто не за чем не следит.Если у вас с учебой все плохо, то поступайте, но,а если в голове что-то есть,не советую+физуху надо иметь,если хлюпик,то тяжело будет, гнобить сразу начнут,относиться по-хамски,старейшины особенно.И работа после окончания не гарантируется,либо,пока на лапу не дашь. Так, что не надо втирать про гос.обеспечение: еда,одежда-утешать себя этим. И не слушайте знакомых,которые советуют,они эту систему на себе не испытали.Сейчас уже все по-другому, не как раньше.Нецензурщина - норма общения.Порой в армии лучше будет.Тем более пока есть такая возможность,год в Севастополе отслужить,и не париться потом. И кстати,это уже не "академия",а училище.

,

Мой сын поступил в этом году. Я очень довольна и рада!

,

Закончил в 2014 и получил диплом РФ. Служу. Отличный ВУЗ. Его переименовали, но аккредитацию не понизили. Кто учится, тот работу найдет.

,

Учился в данном Вузе. Хороший Вуз.

,

Сейчас уже не академия а Училище(техникум).Россия им снизила аккредитацию.нам сообщили это на собрании вчера...

,

Сплошной развод! ооочень дорого. подготовка не понятно куда и не понятно кого. закончили защиту информации зимой 2012 защитили диплом. и видите ли не уведомили руководство об отсутствии желания учиться дальше в ноябре 2012 обратились за вкладышем к диплому(сразу не выдали) нам пытаются выставить счет на 6000 грн типа вы у нас числитесь поэтому обязаны платить. договор на специалиста никто не подписывал а деньги вымогают.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! наверно надо в прокуратуру сходить........... будьте бдительны. преподавательский состав хороший. уровень аккредитации за номером 3 означает что данное учебное заведение не имеет права готовить специалистов по некоторым направлениям. это филиал. с 2011 года идет сбор средств помимо платы за обучение так сказать на ремонт. взятки берут с удовольствием особенно ректор. ужас. не рекомендую данное учебное заведение.

,

ЧВВМУ им. П.С. Нахимова - супер!!! Только нет Советского Союза...

,

звучит многообесчающее!:)!

,

ЧВВМУ им. П.С. Нахимова сила!!!!!

,

на счет походов правда , сам там был.

,

Хочу поступить . От сю до могут от править в морскую пехоту . И я могу стать строевым офицером .

,

это очень хорошее учебное заведение, жаль только, что финансирование отсутствует со стороны государства! Спасибо огромное всем преподователям, которые уделяли нам время.

,

Горжусь "Альма матерью" !

,

Система сохранила свой шарм. Настоящим мужчиной можно стать только в армии. (теперь можно стать и настоящей женщиной - девочки тоже учатся :) )

,

Вроде первое впечитление хорошое ,дай бог чтоб когда туда приехал об этом не пожилел

,

корпуса разваленные,чуть ли потолок не осыпаеться на голову,учеба на платных факультетах ( кроме судоводителей ) никакая!!!

,

Университет отличный!Вот,только ,на чем вУкраине служить?

,

развал кафедры информационной безопасности лицензия небудет продлена

,

хочу поступить первое впечатление отличное

,

Выпускникам, преподавателям Кафедре РАО Привет!!!!! Выпуск СВМИ 2004-----офицеры ПРИВЕТ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Универ не котируется вообще, бензуха какая то...одни алаяры туда идут учится, те кому мозгов в нормальный вуз не хватило поступить...

,

Летом этого года,заканчиваю Институт!!! После хочу стать высококлассифицырованым работником , некого предприятия)))))

,

Мрію поступити.

,

кулл

,

Хочу поступити!!!!!))))))))))))))))))))

,

СВМИ - сила!!!
Я горжусь, что я его окончил!!!

Партнери сайту
Азовський морський інститут Національного університету Одеська морська академія (АМІ НУ ОМА)
Азовський морський інститут Національного університету Одеська морська академія (АМІ НУ ОМА)
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Севастополі, а також коледжі та технікуми в Севастополі, курси в Севастополі, репетитори в Севастополі, робота в Севастополі

Зворотній зв'язок