Факультети і спеціальностівгору

Факультет будівництва та дизайну

 • дизайн;
 • промислове та цивільне будівництво;
 • міське будівництво та господарство;
 • автомобільні дороги аеродроми.

Факультет обліку та фінансів

 • облік і аудит;
 • фінанси;
 • банківська справа;
 • оподаткування.

Факультет бізнесу

 • економіка підприємства;
 • менеджмент організацій;
 • міжнародна економіка;
 • маркетинг;
 • прикладна статистика;
 • управління персоналом і економіка прац;
 • товарознавство та експертиза в митній справі.

Машинобудівний факультет

 • автомобілі та автомобільне господарство;
 • машини та обладнання сільськогосподарського виробництва обладнання переробних та харчових виробництв;
 • обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування;
 • обладнання лісового комплексу.

Технологічний факультет

 • технологія машинобудування;
 • машини і технологія пакування;
 • металорізальні верстати та системи;
 • прикладне матеріалознавство;
 • обладнання для обробки металів тиском.

Факультет комп'ютерних наук та інформаційних технологій

 • автоматизоване управління технологічними процесами;
 • професійне навчання. комп'ютерні технології в управлінні та навчанні;
 • комп'ютерні системи та мережі.

Факультет екології та приладо-енергетичних систем

 • eкологія тa оxорона навколишньогo серeдовища;
 • електротеxнічні сиcтеми електроcпоживання;
 • пpилади точнoї меxаніки;
 • мeдичні пpилади тa сиcтеми.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0332) 74-61-11.

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0332) 74-61-11.

Докладніше про ВНЗвгору

Матеріально-технічна база: 11 навчально-лабораторних корпусів, 2 гуртожитки, їдальні та буфети, спортивно-оздоровчий комплекс і табори на базі о. Світязь та о. Пісочне.

Університет засновано в 1966 році.

Професорсько-викладацький склад ЛНТУ продуктивно працює над підготовкою і виданням наукової та навчально-методичної літератури. Цьому сприяє редакційно-видавничий відділ. Характерно, що лише, наприклад, за 2004 рік побачили світ 27 монографій та навчальних посібників, близько 600 наукових праць та 1000 методичних видань. Щорічно науковці вузу отримують по 25-30 патентів на винаходи та корисні моделі.


За останні роки на базі ЛНТУ відбулося 7 значимих міжнародних конференцій з актуальних проблем механіки, матеріалознавства, сільськогосподарського виробництва, оптимізації енергозбереження, регіональної економіки, бухгалтерського обліку та аудиту, в яких взяли участь учені України, країн близького і дальнього зарубіжжя. У ЛНТУ випускаються міжвузівський фаxовий збіpник "Наукoві нoтатки" з напpямку "Інженeрна меxаніка", збіpник науковиx пpаць "Сільськогосподарcькі мaшини" з сeрії "Теxнічні нaуки" тa збіpник науковиx пpаць "Еконoмічні нaуки".

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 83 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Хочу потупити в цей університет, факультет будівництва та дизайну, спеціальність дизайн. Напишіть будь-ласка , який має бути сер. бал атестату, та який має бути бал ЗНО , щоб поступити на державне місце.
Які предмети будуть викладати на спеціальності дизайн.

,

ВУЗ -рівноцінного на Волині немає..
Голова є - вивчишся без проблем. Спеціальність інженер-електрик - супер, .Кафедра- люди толкові, людяні. Хороша мат.база. Якщо маєш бажання вчитися навчися. Ще й практика є. Без хабаря всі сесії здавав.Хіба що перехідні процеси..важко згадувати..Проте маю цікаву роботу і за кордоном підробляв -понад 12 тис.мав. Тут 7-8тис.грн .Просто треба бути спецом.

,

Подавав документи на вступ в паперовій формі, дуже багато бюрократії та некомпетентна приймальна комісія. Враження суперечливі, тому вибрав інший ВУЗ для навчання

,

Пройшла на платне навчання і мені вже страшно туди нести документи, прочитавши відгуки я тепер маю сумніви!

,

Погоджуюсь з минулим коментатором. Технарів і раніше не вистачало, а зараз так тим більше. Всі їдуть на Польщу, роботи валом. Закінчив магістратуру в січні 2017 року. Половина групи вже після 4го курсу працювала. навіть самі тупі попристраювались. Показали як, та і робить. Я вчився норм, взяли інженером зразу після закінчення.
Так-що внаслідок відтоку кадрів закордон, з'явилося багато робочих місць, хоча вони і раніше були, але менше набагато. Працюю на підприємстві у Волинській області, зарплата норм, навіть інженером без стажу беруть хлопців на різні заводи, аби тільки толковим був.

,

А щодо людей, які кажуть що інший державний вуз Луцька (самі знаєте який), дає кращі знання зі своїх спеціальностей. То тут я з вами погоджусь, АЛЕ якщо ви на відмінно закінчите вуз, якщо ви гарно вчились в школі, то далеко не факт, що ви десь влаштуєтесь на роботу. Хіба офіціантом чи на касу. Маю знайому таку. Реально розумна дівчина, завжди тільки те і робита що вчилась. Закінчила географію з відзнакою в східноєвропейському- і зараз на касі, бо роботи нема. Хіба може іноземним філологам простіше...
ЧИ ВАРТО ВСЕ ЖИТТЯ ІШАЧИТИ, БОТАНИТИ І ПОТІМ ПРАЦЮВАТИ НА КАСІ???
P.S. Вибір за вами!

,

Закінчив кафедру електропостачання в 2014 році.
Описую ситуацію вцілому, чому я поставив саме 5 з 5и.
Справа в тому, що після закінчення технічної спеціальності в ЛНТУ роботи реально багато, але якщо вчився норм. Якщо не тупий, візьмуть на автозавод чи модерн, чи ще кудись інженером, ну а якщо зовсім не повезе- то на завод на 7000 точно робота найдеться робочим. Як добре вивчитись тут? Вчитись на 5 дуже легко, викладачі не напрягають сильно, і це +, бо ти не портиш свої нерви. Але знань на 5 не достатньо для того, щоб ти був реальним інженером після ЛНТУ. Треба вчитись самому, поглиблено читати вивчений матеріал- і спеціаліст із вас буде супер. Гарні люди і добрі знання на кафедрі електропостачання дають Давиденко, Бандура, Грицюки, Волинець, Гадай. ДУЖЕ ЇМ ДЯКУЮ!! Всі інші- люди які прийшли по блату, купили кандидатські (як правило), не закінчували спеціальність і нічого не навчать, тільки гроші збирають- тут вам вже карти в руки- хочете знань- працюйте самі.

,

Зараз на 3-му курсі. В даному вузі є можливість вчитись усім, і тим, хто дійсно вчиться і прагне розвиватись, і тим, хто хоче просто заплатити. Проте, я б не сказала, що можливостей дня самореалізації та розвитку є багато і вони доступні. Ще дуже притаманне просування викладачами своїх діток, діток знайомих і друзів. Це мінус. А так, загалом непогано. Не можна скзаати достовірної оцінки, бо не вчилась у інших таких же закладах. Якби можна було порівняти, було б об'єктивніше. Але скажу однозначно: за 3 роки ніхто примусово за бал гроші не вимагав, якщо хочеш вивчити, то здасиш на 5 і без замороки, ще можуть навіть натягнути, бо багато викладачів добрих, що розуміють.

,

ВНЗ не поганий, поступити на державне місце не складно в 2013 році набравши в загальному приблизно 700 балів, я точно знала, що вступлю в ЛНТУ. При в ступі нічого не платила, адже конкурс на основі ЗНО, а не екзамену в ВНЗ. За три роки, я ще не зустріла викладача, який не ставив поки ти не заплатиш. Якщо ти вчишся і все здаєш, то і нічого платити не потрібно. Більшість викладачів ідуть на поступки і доставляють бали, якщо не вистачає до трійки або четвірки.
Єдиний не приємний фактор, це при поселені в гуртожиток вимагають внести благодійний внесок, коли я вступала то мені сказали внести приблизно 2000 грн. тобто за чотири роки наперед. Надіюсь, що це було тільки в тому році, одним словом в гуртожитку я не живу, хоча і не знаю, що було б вигідніше.

,

Класний ВНЗ

,

Лише в тому році закінчив цей вуз.Вуз в принципі не поганий виклдачі ( хоче не всі ) але дають знання .Дивуюся кервіництву вуза чому головного хабарника поставили на посаду проректора.Він лише занижує оцінку даному закладу .Всі знають що у нього ніхто сросто так не здав ніколи!!! ( за весь період його роботи в цьому ВУЗі

,

Ненавиджу цей заклад. Викладачі хабарники! Умов ніяких! Марна трата грошей і часу! Якщо не заплатите державного місця Вам не бачити! Тому перш ніж вступити у цей ніби то престижний заклад подумайте чи потрібно Вам це.

,

А за гуртожиток треба платити

,

закінчила цей ВНЗ два роки тому, з однією трійкою.. хабарів ніяких з мене не вимагали.. та і я не давала.. вчилася сама... курсові і дипломну писала сама і здала на "відмінно"... якщо не пустити на самотік, не "забити" на навчання, то не прийдеться платити гроші, а потім звинувачувати викладачів які вони продажні... платили в основному ті, у кого не було ніякого бажання вчитися...
а на рахунок Нужної О. - то це неправда... прекрасний викладач. Якщо не дотягнув до омріяної оцінки - будь ласкавий, довчи і дотягни - ось її принцип здачі екзамену чи заліку.. поступайте в ЛНТУ - не пошкодуєте!

,

Навчаюсь на спец. "Економіка підприємства", закінчую в цьому році маг-ру (держ. форма навч.). Хочу висловити слова вдячності всім викладачам цього навч. закладу, особливо, кафедрі "Економіки та підприємництва", які є професіоналами своєї справи, чуйними наставниками і, що найголовніше, добрими людьми. Я з гордістю і впевненістю можу порадити кожному хто шукає своє "місце" для здобуття вищої освіти цей НЗ, де дійсно можна здобути хороші знання, для цього треба мати тільки трішки терпіння і бажання здобути освіту, а не гроші, як дехто вважає!!!. Власними силами можна не тільки вчитись, але й поступити на державне, хоча обсяг держ. місць є досить обмеженим. Тому прошу, люди, якщо ви пишете про хабарників, корупцію і т.д. не бійтеся назватися і написати щось конкретно, бо інакше це просто безпідставні балачки, треба вміти відповідати за свої слова!!! І ще, майбутнім студентам, якщо ви хочете здобувати освіту на Волині, то кращого закладу годі і шукати.
Успіхів усім у свої начинаннях=).

,

Класний вуз... щоб хто не говорив, але радий що зараз тут вчуся на 4 курсі ...

,

Два роки назад закінчила цей вуз. Вчилася на інженера-будівельника. Є що згадати... Більшість викладачів класні... Але є і пару людей яким там не місце...
Група була дуже класна, подружилися, досі зустрічаємося... Якби мене хтось запитав чи не жалію що вчилася там - однозначно ні, хоч з роботою за спеціальністю трохи накладно...
На рахунок хабарів - щоб хто що не писав, але беруть практично всі... як і скрізь..., тобто не хочеш вчити - не вчи, можна вирішити (заплатити)... не вижинуть 100 %...
Але щоб реально валили на іспиті коли ти знаєш - то одиниці, про які я вже писала, що їм там не місце...
Нормальні викладачі в більшості ще до іспиту мені ставили автоматом добре чи відмінно...

,

Супер університет !!! Навчаюсь зараз і дуже тому рада. Тут цікаво і останнім часом - креативно. Викладачі кваліфіковані, усі професори і доценти. Вимагають багато, але це ж нам на користь. Супер усе. Благодійністю займаються, концерти на перервах влаштовують. Кожного семестру хтось з нашого потоку їздить за кордон. Публіка супер: і викладачі, і студенти. Приєднуйтесь !!!

,

Самий кращий університет!!!!!!!!! Викладачі класні!!!!!

,

Найкращий ВУЗ, хто хоче - має всі можливості навчитись
Кафедра обліку і аудиту - супер, супер, супер!!!

,

Отак читаєш відгуки і просто вражаєшся....хабарі є скрізь і цей вуз не є винятком,але коли вчишся то здаєш сам....сама закінчила політех,не так давно чотири роки тому....зразковою студенткою не була,щось здавала сама за щось платила....але давайте подумаємо коли є здібності в майбутьньому все зможеш,а коли розуму нема плати не плати до одного місця...А викладачі в ЛНТУ просто суперові,розуміючі і життєві.....А найкращий факультет будівницта та дизайну....

,

В семье не без урода......бывает.
но в общем - хочешь учиться , можешь не платить.....но большенству-то лень....

,

Вуз хороший. Якщо студент вчиться то йому не страшно йти на екзамен, а якщо ні - то він несе гроші а потім патякає на всю губу як він їх платив. Розповідаючи про те як ви платите, ви соромите перш за все себе... Пишіть дипломні, курсові саменькі і буде у вас все ОК!!!

,

Був хороший заклад!!! тепер заклад хабарніків, особліво хочу відмітити пані Морохову СС в спідниці... здати курсову роботу неможливо потрібно платити, а нарахунок екзамена промовчу.... і це моя думка!!!

п.с. в цюму житті за все треба платити і навіть щоб спокійно покинути цей світ також потрібно ЗАБАШЛЯТИ!!!

,

Хороший заклад!

,

Хабарі є всюди, я вже на 5 курсі, якщо не хочеш вчити і на пари ходити, то плати. Але є можливість самостійно і без хабарів здавати!!!!!

,

Класний вуз!!!!!!!

,

А кто нибудь знает, что сейчас вокруг общаги сейчас спокойно "работают" откровенные гоп-стоперы. По имеющейся у меня информации, некто, по кличке "ГАГА", регулярно проводит рейды по изъятию (отбиранию) у студентов проживающих в общежитии университета денег, ценностей и мобильных телефонов. Да, кстати аргументация этих поборов - "Нужно погреть зону". Студентов выбирают из не больших городов, которые постоять за себя не могут. С теми, кто особенно противился беспределу, сделали показательную бойню при помощи цыган прямо в общаге. Дети, сейчас даже боятся в органы обращаться. Руководство универа в курсе событий которые там происходят?

,

Норм вуз. політєх рулить!

,

хочу туда поступать

,

Хабарники прокляті!
скоро будуть випускати одних дебілів бо ті, хто щось знає і вміє просто не витримують такого дебілізму.

,

Я закінчив цей ВУЗ. І чим пишаюся.

,

Дуже гарний університет.

,

Хабарники і шахраї. Вуз, приватизований кланом. Потрібно вже давно розібратися із бардаком, який розвів ректор, та й із самим ректором.

,

Жахливий вуз. Одні хабарники.

,

Якщо поступаєм у ВУЗ, щоб отримати знання і диплом, можна сміло поступати в ЛНТУ. Сама навчалась в ньому. Викладачі розумні і цікаво подають матеріал. А ще імпонує, що вони завжди самі навчаються, підвищують свій рівень. Тому і матеріал подають завди цікавий та актуальний. Особливо на економічних спеціальностях.
Молодці!!!
Так тримати!!!

,

Кращий університет!!! Принаймні у Волинській обл.

,

дуже хороший університет

,

А мені ДУЖЕ сподобалось навчатись в ЛНТУ! Достойний вуз і знання дає хороші...І якщо нормально вчишся, то ніякого "бабла" (за 5 років мого навчання жодного випадку)....Також на рахунок вище обговорюваних викладачів можу на всі 100% сказати, що вони справді професіонали і їхні предмети я здавала автоматом без проблем....
...рідний ЛНТУ....:)))

,

ЛНТУ дає відмінні знання,на рахунок викладачки Нужної,вона професіонал своє сїправи, чітко і цікаво викладає свій предмет,а щодо того що "бере бабло", то якщо маєш знання ніяке "бабло" не потрібне!

,

дуже класний вуз!!!!!!!!!

,

Дорогі коментатори, коли пишите такі звинувачення, то не ховайтесь за якимись ніками! пишіть свої прізвища і відповідайте за свої слова!!!
Перш ніж критикувати Голяна В.А. чи Нужну О.А. або інших викладачів нормально поспілуйтесь з ними (якщо вистачить вашого рівня звійсно). І ви зрозумієте, що вони реально достойні і справедливі
І ні про що вищесказане нетреба отак безпідставно "кричати"!

,

я в шоці від прочитаного!!! я 5 років вчусь і нічого подібного не зустрічала! В.А. Голян в мене вів пари і я здала на 5 сама, без різних "плат"!!

,

якщо чесно то я в шоці від прочитаного! 5 років вчусь і нічого подібного не зустрічала, В.А. Голян теж вів пари і здала нормально і без всяких "плат".

,

Яких 11-лаб корпусів? Що за дурня! Хабарі беруть на кожному кроці! Особливий попандос на дипломній 300$ і це ше норм! Не поступайте!

,

Супер університет , я рада , що навчаюсь тут

,

класний заклад.

,

Тут всі економісти хабарники. Чого вартий молодий докторець Василь Голян, який докторську так дорого купив, що зараз не може ніяк відбити бабло, а тому косить його з усіх, хто до нього заходить. А ще дуже любить молоденьких дівчаток!

,

нормальний заклад

,

Так, це дуже класний Університет!!!

,

А не пробували самі здавати а не шукати легких способів, це є технічний вуз а значить не легко!!! ЛНТУ це школа життя та навчання.

,

хабарництво тай годі. кафедра обліку і аудиту, Нужна о.а. жорстока і бере бабло.

,

В ЛНПУ стоимо в очереди за дипломом.

,

Клан хабарників та корупціонерів.
Родинна мафія

,

Вуз хабарників. Особливо відзначається Зоряна Герасимчук - дочка ректора, яка за стільки років набралася дуже багато, але їй все одно мало. Хтось накормить!!!!

,

хороший ВНЗ кращий на волині
і хочу підтримати якщо є голова то не треба платити а хто не хоче вчитись хай платить =)))

,

Гарний ВНЗ,висока якість освіти,просто недостатнє фінансування

,

Непоганий унівєр.......досить багато розумних викладачів. Якщо навчитись чомусь хочеш- то навчишся!

,

класний ВНЗ.....з хабарництвом поки що не стикався

,

ВУЗ супер. Рівноцінного на Волині немає і не знайти.
Голова є - вивчишся без проблем. Спеціальності технічні - супер, на любий смак. Навіть ФПС є.
Але як і любий навчальний заклад розвивається і процвітає.

,

Не вуз, а мафія вождів і їх наближених! Все було б добре, якби не клан!

,

трішки дороге навчаня, але де воно дешеве...

,

трішки дороге навчаня, але де воно дешеве...

,

закінчила цей вуз, обійшлася без хабарів, вчитися навчилася, а далі - сама вчуся)))

,

Вчитися можна.Хочеш сам, хочеш за гроші.Диплом державного зразка.В армії дуже допоміг,не так як дипломи європейського зразка,які не є для вояк офіційний документ!!!!!!!!!Зверніть увагу.Прийшлось б служити довше.А так Все супер.Політех ПРИИИИИИИИИІВВВВВВВВВВВіііііііііТТ!!!!!!!!!!!!!!!

,

Чесно кажучи, коли поступав - очікував на більше!
а стосовно ХАБАРІВ - то це в 10-ку, вони там дійсно є!!! знав би не поступув ні якої перспективи грошам біда вчаться одні ідіоти відвідує 8%абітурієнтів на заочному якщо не геть тупий здати можна майже все самому

,

вуз подобається. перед вступом лякали хабарами, але ні з чим подібним за час навчання не зустрічалася, хоча навчаюсь на "відмінно". просто треба сумлінно готуватися до занять.

,

універ супер)

а стосовно хабарів,то я ще особисто нікому не платила,і навчаюся на 4 та 5

,

університет не дає знань ніколи
студент повинен сам їх брати

на рахунок хабарів то як всюди в ЛНТУ їх витачає!!!
є професор Кислий якого ловили на гарчому, але він всеодно бере

,

А мені подобається!!! Якщо голову маєш - навчишся всього, що потрібно , якщо ні - плати!!!! Тут весело !!! під час сесії і модулів - тяжко , а так нічого складного немає!

,

якщо меньші братимуть хабарі,то буде п*ять зірок

,

Чесно кажучи, коли поступав - очікував на більше!
а стосовно ХАБАРІВ - то це в 10-ку, вони там дійсно є!!!

,

Дуже мало державних мість

,

супер!

,

просто супер унівєр!!!!!!!!!!!

,

не все добре, як в усій Україні

,

Найкращий ВУЗ на ВОЛИНІ. Кращі знання дають тільки тут. Викладачі суперові., наші ж випускники.

,

всі супер!!!!!!!!!!

,

Найкращий Університет і викладачі хороші

,

Надоело тут учиться!

,

Найбільші хабарники!!!!

,

Кращий ВНЗ

,

Хочеш вчитися - навчишся!!!!

Усі ВНЗ в Луцьку, а також коледжі та технікуми в Луцьку, курси в Луцьку, репетитори в Луцьку, робота в Луцьку

Зворотній зв'язок