Луцький біотехнічний інститут Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая (ЛБІ МНТУ)

Луцкий биотехнический инситуту Международного научно-технического университета имени академика Юрия Бугая (ЛБИ МНТУ)

  • Платне навчання
  • Військова кафедра
  • Гуртожиток
  • Безкоштовне навчання

1100
студентів
50
викладачів
20
кандидатів
наук
14
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Електроніка та телекомунікації

  • Телекомунікації та радіотехніка

Інформаційні технології

  • Інженерія програмного забезпечення

Природничі науки

  • Екологія

Управління та адміністрування

  • Менеджмент

Про ЗВО/ВНЗ

Матеріально-технічна база: 3 навчальні корпуси, 10 лабораторій, 82 навчальні кабінети, 7 комп'ютерних кабінети, 103 ПК з периферійним обладнанням, вільний доступ до мережі Internet (виділена лінія), культурно-спортивний комплекс, сучасний медичний центр.


Відгуки

21
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчила ще у 2011 році. Хабарництво на найвищому рівні, навіть точніше сказати вимагательство. Знань 0. Багато одногрупників на останній рік перевелися в Лесю або інші навчальні і з групи в 22 людини може 5 залишилось . Всі були на денному але фактично приїжджали тільки кошти дати. Дуже шкодую що щ моїм рівнем середньої освіти я не пішла в Лесю , хоч би знання додалися, а тут таке враження що тільки тупішою зробили. Викладачі то окрема тема. Всі по сумісництву з інших вузів гроші ходять заробляти, і тупо щоб просидіти пару і викрутити на хабар. Не раджу ні кому. Не пожалійте сил і часу і оберіть щось інше а не цей клоповник

,

Інститут як інститут. Не гірший і не кращий за будь який інший ВУЗ. Завдання дають, хто хоче виконує. Диплом державного зразка. Мене абсолютно влаштовує.

,

пішла в ось це.. навіть не знаю для чого, хоча була прийнята в нормальні державні заклади на бюджет. Гроші требують за все, навчання.. всіх перевели на дистанційне, не лише тому, що немає викладачів, а й тому, що ніхто вже не хоче. Легше піти на роботу, а за сесію заплатити. Але коли взнають, що ти поїхав на роботу за кордон, ховай гроші - бо заберуть! Причини будуть дуже круті: за перездачу :) Сюди лише по диплом - це жах!

,

навчаюся в університеті на магістратурі хабарництво процвітає,а мені подобається цей вуз заплатив собі за сесію і все окей.

,

Закінчив цей заклад ще в 2019 році і можу сказати, що гіршого місця більше ніде немає! Вчити немає кому, викладачі звільняються через малу оплату, а те що написано в брошурах, ким зможе вийти той абітуріент - то все брехня! І там побудована дуже крута система - за 'пропуски' платиш гроші з причиною 'за перездачу', за студентський - 'за перездачу', ще за якийсь бланк на диплом - 'за перездачу'. Ще збільшували оплату за навчання, а посилалися на те, що піднялися ціни на комунальні послуги, і через це, оплата піднялась ще на 2 тисячі. Не рекомендую даний заклад, сюди можна йти лише тоді, коли потрібен диплом, а не знання.


Залишити відгук

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Луцьку, коледжі в Луцьку, курси в Луцьку, репетиторів в Луцьку, роботу в Луцьку.