Факультети і спеціальностівгору

Гірничо-екологічний факультет

 • екологія та охорона навколишнього середовища;
 • маркшейдерська справа;
 • розробка родовищ корисних копалин.

Факультет економіки та менеджменту

 • економіка підприємства;
 • менеджмент організацій;
 • управління персоналом і економіка праці.

Факультет інженерної механіки

 • автомобілі та автомобільне господарство;
 • металорізальні верстати і системи;
 • обладнання хімічних виробництв та підприємств будівельних матеріалів;
 • технологія машинобудування.

Факультет інформаційно-комп'ютерних технологій

 • автоматизоване управління технологічними процесами;
 • біотехнічні та медичні апарати і системи;
 • програмне забезпечення автоматизованих систем;
 • радіотехніка;
 • сиcтеми упpавління і автoматики;
 • теxнології тa заcоби телeкомунікацій.

Обліково-фінанcовий факультeт

 • oблік і аудит;
 • фінанcи.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0412) 24-14-27, (067) 411-32-95.

Довузівська підготовка: літні двотижневі підготовчі курси - заняття з математики та української мови безпосередньо перед вступними іспитами; довготермінові підготовчі курси за вечірньою, суботньою та заочною формою навчання з математики та української мови.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0412) 24-14-27, (067) 411-32-95.

Докладніше про ВНЗвгору

До послуг студентів: У ЖДТУ створено регіональний вузол Інтернет, до якого включена комп'ютерна мережа всього навчального закладу. ЖДТУ має все необхідне для навчання студентів та їх всебічного розвитку: сучасні лабораторії, комп'ютерні класи, затишні гуртожитки (3), бібліотеку та читальні зали, спортивний комплекс, студентський центр для творчої роботи та дозвілля, санаторій-профілакторій, базу відпочинку в с. Левков; 3 гуртожитки.

Університет засновано в 1960 році.

Багато уваги приділяється реконструкції університету. Збудовано фасад за європейським стандартом, два сучасних тенiсних корти. Вiдновлено спортивний зал. Розпочато будiвництво стадiону та нового корпусу бібліотеки.Планується проект побудови двох навчальних корпусiв. У майбутньому - будiвництво науково-методичного центру.

Військова підготовка: для студентів-юнаків організована військова підготовка на базі Житомирського військового інституту радіоелектроніки ім. С. П. Корольова, після завершення якої вони одержують звання офіцера запасу Збройних Сил України.

ЖДТУ є членом таких міжнародних організацій:

 • Європейська асоціація міжнародної освіти (ЕAIЕ).
 • Європейська асоціація інженерної освіти.
 • Європейська асоціація дистанційної освіти (EDEN).
 • Міжнародна Екологічна асоціація Global Nest.
 • Асоціації Університетів країн Причорномор'я (BSUN).
 • Міжнародна асоціація слов'янських вузів.

Крім того, ЖДТУ виступає співзасновником Асоціації Університетів країн Причорномор'я (BSUN) і Міжнародної асоціації слов'янських вузів.

Розробляються та подаються на розгляд грантодавців проекти за участю зарубіжних партнерів:

 • "Обмін студентами в області наук про навколишнє середовище" (програма ЄС Темпус-Тасіс).
 • Проект з обміну студентами за науками про навколишнє середовище в межах програми DAAD Німеччина.
 • "Зменшення технологічних викидів автомобіля та радіоактивного забруднення ґрунту на основі використання рапсу" за програмою ЄС INTAS.
 • Проекти за програмою Tempus згідно з пріоритетами для України.

За програмою "Обмін студентами в області наук про навколишнє середовище" щорічно направляються студенти на навчання за програмoю міжнаpодного магіcтра в Ітaлії, Пармcький Універcитет. ЖДТУ здійcнює підготoвку іноземниx громадян.Cпівpобітники універcитету рeгулярно бeруть учаcть у міжнародниx конференціяx тa семінараx.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 50 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Чудовий ВУЗ! Більшість викладачів дає сучасні і потрібні знання. Їх цілком вистачило, щоб вже на третьому курсі почати працювати за фахом. Всі п’ять років пролетіли весело і з користю.
Привіт кафедрі Біомедичної інженерії!)

,

Дуже шикарний університет.
Фім форева

,

Все в шоколаді.

,

Учусь в ЦПО. Ситуация очень странная. В начале встречали приветливые и доброжелательные сотрудники, готовые оказывать любую помощь, в рамках учебного процесса. НО спустя некоторое время настроение начало меняться. Иногда это выражается в не желании помогать, не с личными просьбами, а в рамках их работы и нее более. А раз даже пришлось столкнуться с обыкновенным хамством. Да я понимаю, что у некоторых студентов группы проблемы с оплатой контракта, но это взаимоотношения конкретных студентов и ВУЗа. Но никак не повод давления всех студентов групп. И уж тем более хамского поведения к тем, у кого таких проблем нету.
Университет - 5.
Преподаватели - 5.
Оценка ЦПО - сказать очень сложно.
Уважаемые сотрудники ЦПО, будьте профессионалами, держите своё настроение при себе. А если есть претензии к студентам - давайте будем их решать. А не ходить обиженными на всех.

,

Якщо шукаєте варіант вчитись легко та цікаво, то рекомендую нову спеціальність "Туризм" на ФЕМ.
Профільні предмети з першого курсу (ура!). Можна і вчитись, і літнє стажування за кордоном проходити, як правило, в готелях Турції, Болгарії. Є можливість поїхати в Грецію та в Німеччину. Деякі паралельно вчаться та працюють (оформлюють індивідуальне відвідування).
В цілому рекомендую туризм в ЖДТУ!

,

ВНЗ один з найкращих технологічних в Україні. Знання дають чудові - хто вчить, той навчиться.. Скажу одне - дуже багато студентів які прийшли за дипломом і не хочуть вчитись, адже ВНЗ без понтів і сюди "легко" потрапити на деякі спеціальності.. Ці люди як раз і жаліються на "погану" базу і поганих викладачів. Але дуже багато молодих викладачів, які реально вас можуть навчити, але без вашого бажання нічого не вийде. Знання сучасні, застарілого нічого не дають.. Ну що сказати - рекомендую. 10/10.

,

Мой знакомый платит двойную оплату.Так как иностранец. Так вот не тянет он учебу 30 задолженностей.А его держат.. Кстати группа ААГ -15 Ужасно это.Даже не отчисляют.Видимо деньги важны сильно.Важнее людей

,

Универ сам по себе хороший, не одсталый, много хороших преподов, реально щнают свое дело, можно получить действительно хорошие знания, но есть и исключения к примеру курносова - препод по английскому языку, мало того что сама делает кучу ошибок в переводе так еще и за бутылку коньяка поставит любую оценку, одна из худших преподов, так же еще из минусов хочеться отметить что 80% преподов можно попросту купить, чем успешно и пользуються студенты которые не хотят учиться, вот и получаеться что у тех кто не учиться оценки выше чем те кто сами все сдают своис умом, но это единственный минус такой большой, а так все отлично на высоком уровне обучение, есть возможность за границей практиковаться да и вообще учииься в ждту очень классно

,

Все чудово! Раджу всім.

,

Зачисляют в студенты всех подряд, даже тех, кто не добрал баллов, особых знаний не дают, диплом не котируется даже в Украине.

,

Уровень очень высокий. Поступил после ЖДТУ в ВУЗ в Европе, программа очень похожая.
Работу нашел без проблем.

,

один з найкраших ВУЗів) якщо хочете навчитись комп*ютеризованим наукам - ласкаво просимо на ФІКТ) тут ви отримаєте знання нічим не гірші ніж в столичному КПІ..... за 4 роки бакалавра ні разу нічого не платила) знань отриманих за ці роки вистачило щоб поступити на державне в магістратуру

,

мне нравится учится в ЖДТУ на кафедре радиотехнки,преподы отличные,и взяток никогда не берут,и требуют только знания=)

,

мені дуже подобається тут навчатись. Я обовязково закінчу до кінця.

,

Вітання ЖКТУ від МУКа ім. адмірала Макарова!
Кафедра ТЕЕС, напрямок - електронні системи.

,

никакой студенческой жизни.... и пары так себе... конечно, это зависит от преподователей, есть хорошие, но в основном слабенькие...взяток не требуют, но и не отказываются.

,

ЖДТУ суперовий, буду поступати обов"язково!!!!!!!!!!!

,

Университет не навароченный, но стремится дать качественые знания.
Если есть желание получить его поступай - не прогадаешь! Преподаватели на ОФФ очень молодые и симпатичные, всегда понимают студента и идут на встречу!
А если нужна бумажка про то что у тебя есть образования, то и выбирать не стоит и коменты читать тоже - выберай где дешевле!

,

Найкраще навчатися на обліково-фінансовому факультеті. Дуже освічені та розумні викладачі, які зівжди ідуть назустріч студенту.

,

Не знаю як в інших ВНЗ, але заочно навчаюся перший рік на ФЕМ здала першу сесію безкоштовно. Але як здала! Маючи червоний диплом після технікуму - вже відомі мені предмети на 3 і на 4. Сама винна звичайно. Але несправедливість існує! І це не наклеп. Нікому не потрібні наші знання. Взагалі таке враження, що за людей не вважають. Александрова М,М, не те щоб не виставила оцінки в заліковки, а навіть не повідомила результати! Ломається якогось бена! Після технікуму беруть на 2 курс! Хоча в інших - на 3-й! Тому раджу всім хто хоче вступати на заочне іти туди - де менше вчитися і відповідно менше платити! Збережете свої нерви! Дякую за увагу:)))

,

Безвесільна Олена Миколаївна
"Доктор тех. наук, засл. дияч Украины" Зав. кафедрой АИКТ ЖДТУ. В универе появляется 1 раз в полгода. Пары не проводит вообще (якобы индивидуальный график) хотя у неё в полугодие минимум 4 группы и начитка лекций и ЛР более 100 часов
Как проходит зачет по предмету: поездка в Киев за свои деньги в КПИ в субботу, 3 часа сидим, по принуждению скидуемся группой деньгами на взятку , списуем с книжек отчетную КР, слушаем лекцию ( "не по специальности" ) о том, как полезны БАДы финансовой пирамиды "Корал Клаб"
С руководством все намази. все молчат, каждый год вот такая карусель.

В ЖДТУ, где она фактически не появляется вообще, доп. доход не только от оклада но и от взяток. Помимо остальных гос привелегий: элит квартира в Киеве. Просто бизнес. Ничего личного.

Теперь и вы знаете правду о уровне подготовки специалистов, руководстве ВУЗа, которое не пресекает подобный беспредел в ЖДТУ

,

все кльово

,

ФИМ самий лучший,особенно Серов В.В.

,

Хочу очень сюда поступить).

,

Так , тут дійсно можна здавати сесію власним розумом, а можна і заплатити. Дуже демократичний Вуз в цьому плані. А так чудовий універ

,

Фим ще побачимось

,

Училась на бюджете по специальности "Учет и аудит" на ОФФ 5 лет (получила красный диплом магистра) и ни копейки не заплатила.
По поводу технической базы - это правда. ЖДТУ страдает, как и другие вузы. Но моих преподавателей вспоминаю с благодарностью - всегда и помогут, и расскажут (заметьте, консультации бесплатные, преподаватели пары не пропускают). Заставляют учиться - это тоже правда. Но в чем претензия - вы ведь для этого поступаете в вуз. Идите на ОФФ - не пожалеете. Выпуститесь со знаниями!

,

ЖГТУ- серьёзный ВУЗ, дает такие же знания. Имеет свой традицыонный характер и не хуже столичных ВУЗов!
Если вы ставите цель получать знания - Вам сюда!))
5 лет учусь здесь и никаких взяток не было!)
ФЭМ, "Управление персоналом и экономика труда" - мы одни из лучших!))

,

На ОФФ справді важко,але головне бажання навчатися,,,,викладачі справді висококваліфіковані,хоча й молоді.

Щодо взяток, якщо хоча б щось вчити,то гроші платити не потрібно,це факт!!!
Ласкаво просимо в ЖДТУ))

,

Кто хочет научится. Тут не учат, а выдают диплом. Толковых преподов очень мало, в основном все решается за деньги как и везде. Гордости о завершении обучения здесь нет, не дорого правда.

,

Терпимо, но бабло гребут.

,

ОФФ the best of the best!!!!!!! і той, хто каже навпаки, ніколи там не вчився і будує свою думку на суб"єктивних факторах =))))) так що люди, в ЖДТУ можна отримати найкращу бухгалтерську освіту в Україні!!!!!!!!!!!!=)

,

ЖДТУ - гарний університет. В кого є бажання вчитися, той навчається. Проблеми з матеріально-технічною базою є, але вони поступово вирішуються.

,

Ну, кто как учился)))
А с материально-технической базой и правда проблемы.А где их нет?

,

Супер вуз Здесь прикольно

,

Цей ВУЗ дійсно най-най-найкращий, особливо ООФ, наші викладачі найкваліфікованіші і найрозумніші!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! навчайтесь в ЖДТУ і ви не пожалкуєте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Мне не оч понравилсь

,

справа не в тому, що він дуже гарний,а в тому, що тут справді круто.і за бажанням можна отримати гарну освіту.а що до ОФФ, я згодна=)))

,

Очень красивый универ.

,

Тут добре вчитися, але на на факультеті обліково-фінансовому. Всі інші факультети найкращі!

,

ФІМ. тут весело!!!

,

ЖДТУ - найкращий!!!

,

Чудове місце для навчання !!!!!!!!!!1

,

ЖГТУ супер ФЕМ рулит

,

Слава ЖФ КПИ

,

ЖДТУ найкращий.

,

Отличный университет, при наличии желания учится можно получить относительно качественное образование:-)))))

,

ЖДТУ - самый лутший

,

как я уже сюда хочу))

,

тут все оч круто000

Усі ВНЗ в Житомирі, а також коледжі та технікуми в Житомирі, курси в Житомирі, репетитори в Житомирі, робота в Житомирі

Зворотній зв'язок