Львівський інститут менеджменту (ЛІМ)

Львівський інститут менеджменту (ЛІМ)


 • Львів · вул. Ліська, 16, 79018
 • (032) 241-90-50
 • limlviv@gmail.com
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1990 році. Статус приватний. III рівень акредитації. Диплом держ. зразку.

 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Безкоштовне навчання
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

500
студентів
40
викладачів
13
кандидатів
наук
4
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Спеціальноcті:

Бакалаврат:

 • Маркетинг

Спеціалізації: E-маркетинг, Рекламна діяльність, Територіальний маркетинг

 • Менеджмент

Спеціалізації: Управління економічною безпекою, Міжнародний бізнес, Готельно-туристичний бізнес, Територіальний менеджмент.

Магістратура:

 • Менеджмент (Менеджмент організацій і адміністрування)

Спеціалізації: Фінансовий менеджмент проектів і програм, Менеджмент нерухомості, Організація управління проектами і програмами, Міжнародний бізнес, Управління економічною безпекою, Готельно-туристичний бізнес.

 • Менеджмент (Бізнес-адміністрування - Master of Business Adminst)

Абітурієнтам

Курсова підготовка до вступу: [відкрити контакти](032) 241-90-48.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](067) 801-16-76.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](067) 801-16-76.

Про ЗВО (вуз)

Львівський інститут менеджменту - єдиний приватний акредитований ВНЗ на Західній Україні, який має державні ліцензії з підготовки бакалаврів та магістрів, з 1990 року надає МВА-освіту, випускники якого розпочинають власний бізнес або одержують гідні посади в українських компаніях та закордоном ще під час навчання або в перший рік після його завершення. Протягом навчання студенти мають можливість ознайомитися з особливостями управління бізнесом в країнах ЄС під час ознайомчо-виробничої поїздки. ЛІМ вже чверть століття надає якісну бізнес-освіту, бо є вузькоспеціалізованим вищим навчальним закладом з менеджменту та маркетингу. Підтвердженням цього є успіхи наших випускників, які як і компанії під їх керівництвом визнані кращими та очолюють бізнес-рейтинги України.

Багаторічний досвід співпраці ЛІМу з бізнес-середовищем, у першу чергу з випускниками, допомогли створити базу, що налічує близько 1500 бізнес-контактів.

Працевлаштування за бажанням студентів можливе ще під час навчання.

При подачі оригіналів документів до Приймальної комісії, Ви можете одразу ж заповнити Анкету намірів щодо працевлаштування, та зголосити, з якогo курcу Ви плануєтe розпoчати свoю тpудову кар’єpу.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Аліна, 07.01.2021, 23:51

Це прекрасний інститут, чудові спогади, дійсно найкращі роки. Круте навчання, прогресивні викладачі, ніякого хабарництва! Подорожі, практики в Німеччині, знайомства з топ-менеджерами. Що тут розказувати, було дуже сумно, коли закінчила навчання, бо справді люблю ЛІМ. Вартує вкладати свій час і гроші.

Олег, 23.06.2020, 13:07

Донька тут навчається, дуже задоволена, хабарів дійсно немає, всі дружні, знаходять підхід до кожного студента, цікаві та доброзичливі викладачі. Однозначно рекомендуємо)

Наталя, 04.04.2018, 14:49

Дитина вчиться перший рік. Хабарів немає: не вимагають і не натякають. Вчитись легко,+ купа поблажок в розкладі: в понеділок немає першої пари, п'ятниця вихідний (типу самостійне навчання). Напружуються тільки під час сесії. Непрофільні предмети - звичайна муть, а від профільних - дочка в захваті. 2 іноземні мови з розбивкою на групи по рівнях і достойним рівнем викладання.

Олег, 05.11.2017, 13:01

Це фантастика,рекомендую!)))

Галина, 19.03.2017, 10:46

Рекомендую этот ВУЗ! Это моё третье образование и есть с чем сравнить. Взяток , это правда, действительно не берут и не намекают. Никто из нашей группы студентов ни копейки не заплатил. Хочешь "штаны протирать" - тебе не сюда. Учиться не сложно. Есть всё необходимое. Преподаватели знающие и тепло относятся к студентам. Поездки за границу с ЛИМ -ом, открывают мировозрение и возможности. Часто была в Германии туристом, но с ЛИМ- ом в Германии -это небо и земля.

Юлія, випускниця, 11.12.2015, 21:59

Я закінчила ЛІМ у 2014 році, зараз закінчую магістратуру Львівської Політехніки, тому маю з чим порівняти... Скажу відверто, у ЛІМі вчитися значно комфортніше, цікавіше, викладачі більш відкриті та намагаються приділити максимум уваги кожному студенту, в той час як в ЛП це фізично нереально, та і викладачі в цьому не дуже зацікавлені. Там Ти - сіра маса, а в ЛІМі - ти частинка однієї сім"ї !:) Відсутність хабаництва, висока якість навчання, доброзичливий персонал, який завжди радий допомогти, компетентні викладачі, комфортні умови, додаткові програми, тренінги, семінари, екскурсії, поїздки за кордон - це лише частина з переваг ЛІМу !)) Всім раджу! і дуже сумую за студентськими роками...

Света, 16.04.2015, 21:51

Дуже хочу вступити в ЛІМ, але боюся, що не пройду, дуже гарна була при зустрічі рекомендація.

Александр, 12.07.2013, 23:04

А зачем идти учиться туда.. если там взятки не проходят? смысла нет)

Наталія Струк, викладач, 22.05.2012, 16:11

Формат нашого навчального закладу це : прозорість, взаємоповага, якість. Запрошуємо приєднуватися до нашої академічної спільноти, з якої формується управлінська еліта української нації.

Енбаев Вячеслав, 27.04.2012, 03:14

это - супер! никто из выпускников - не разорился! все нашли свое место в жизни! Честь Пинзенику, Валере Пятаку, Ване Васюнику и ректору Петру Яницкому!

Станислав, 29.03.2012, 11:03

Не могу поверить, чтоб в львовском вузе, да еще и коммерческом, не было взяток. У меня отец учился в мединституте во Львове, и дядя живет сейчас там и держит магазин. Так они рассказывали, что во Львове ты и не чихнешь не дав взятки. Увы, среди жителей Львова есть немало таких, которые не ценят того, в каком прекрасном городе они живут, своей коррумпированностью портят репутацию своего города.

христина Венська, 04.02.2012, 00:51

Навчпння супер ніхто невіре але за 4 роки я нікопійки нікому незаплатила

Михайло, 27.06.2011, 14:40

Навчання у ЛІМі супер! Провчився 5 років без хабарів, і це прекрасно. Викладачі хороші, але є і строгі. З навчанням ніколи не було проблем. Кожного року влаштовуються поїздки як в Карпати так і в Європу. Прекрасні умови навчання, коли поступив дуже сподобався інтер'єр, персонал, техніка (проектори і т.д.). Тепер є навіть Wi-fi. Є кафе, але воно нагадує більше столову, зате дуже дешево і смачно. Для водіїв скажу, що є парковка - це також зручно. Бібліотека велика, і бібліотекарі хороші та привітні, що досить приємно.Колектив ЛІМу дуже хороший, якщо виникають якісь питання завжди всі охоче допоможуть. Якість навчання на високому рівні, це мабуть пояснюється вузькою спеціалізацією . Ніхто не вірить, але це правда - хабарі в ЛІМі відсутні (можете запитати будь-якого студента ЛІМу)! Незабуні часи проведені в його стінах і поїздках...

Павло, 14.04.2011, 22:26

Навіть не вірив...але хабарі тут просто неможливі! Оцінка 5!

Татьяна, 13.03.2011, 23:35

Очень хороший ВУЗ!!! Взятки действительно отсутствуют. Хорошая атмосфера, прекрасные преподаватели, качественное обучение!!!

Маріна))), 09.11.2010, 22:49

Мені подобається ЛІМ, навіть грошей не шкода!!! Викладачі цікаві та досвідчені, почуваєш себе справжнім студентом, безхабарного інституту)))

Валерія))), 08.11.2010, 02:38

ЛИМ - найкращий ))))) цікаво, доступно, весело! та і краще то перевірити на собі)))

наталя, 07.11.2010, 20:17

найкращі роки пройшли в ЛІМі

Мирослава, 04.11.2010, 14:55

ніхто в це не вірить,але це безхабарний заклад!!! провірено навчанням 5років)))

кіця, 25.06.2010, 13:04

За хороше бабло, хороше всьо!!!!!!!!

Марта, 11.02.2010, 18:19

Очень хороший вуз. Я проверела


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) у Львові, а також коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові