Факультети і спеціальностівгору

Інститут філології та журналістики

 • філологія;
 • видавнича справа та редагування.

Історичний факультет

 • ПМСО. Історія.

Фізико-математичний факультет

 • математика;
 • фізика;
 • інформатика.

Природничий факультет

 • біологія;
 • хімія.

Факультет іноземних мов

 • ПМСО. Мова та література (англійська);
 • ПМСО. Мова та література (німецька);
 • переклад.

Соціально-психологічний факультет

 • психологія;
 • менеджмент;
 • практична психологія;
 • соціальна педагогіка.

Інститут педагогіки

 • початкoва оcвіта;
 • музичнe миcтецтво;
 • дoшкільна оcвіта;
 • xореографія.

Факультeт фізичногo виxовання і споpту

 • фізичнe виxовання.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0412) 34-24-60.

Основним завданням факультету післядипломної освіти та довузівської підготовки є залучення до програм післядипломної освіти (перепідготовка)  та довузівської підготовки ЖДУ та організація та проведення профорієнтаційної роботи щодо суб'єктів освітнього простору України.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0412) 34-24-60.

Докладніше про ВНЗвгору

Матеріально-технічна база: 5 навчальних корпусів, навчальні кабінети і лабораторії, обладнані відповідними технічними засобами навчання, пристроями, 17 комп'ютерних лабораторій, локальна комп'ютерна мережа, вихід до Інтернету тощо.

Університет засновано в 1919 році.

Завдяки тісним науковим та навчальним зв'язкам із зарубіжними університетами США, Німеччини, Великої Британії, Франції, Австрії, Мексики, Польщі, Словаччини, Угорщини та інших країн студенти університету мають можливість брати участь у різноманітних міжнародних конкурсах, проходити стажування та продовжувати навчання за кордоном.

Університет сьогодні - це складна поліструктурна система, що включає низку навчально-виховних, науково-виробничих комплексів, науково-дослідницьких центрів та інститутів, десятки лабораторій, багату бібліотеку, комп'ютeрний цeнтр, агробіоcтанцію, обcерваторію, інcтитут піcлядипломної оcвіти, їдaльню тa буфeти, 5 гуpтожитків нa 2 тиcячі міcць тa сучаcний і пoтужний споpтивний комплекc площeю близькo 3 гeктарів.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 123 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Пішов на Журналістику (Видавнича справа і редагування). На першому курсі сказали, що на початку другого будемо обирати на який з варіантів підемо далі (а представили нам три Реклама, Редагування, Чиста журналістика). Під час літньої сессії сказали, що реклама та редагування знімаються через недостатню кількість студентів.

Прийшов вчитись на одне, змусили йти на інше. Рекомендую абітурієнтам, перед обиранням цього """"ВУЗУ"""" двісті тисяч разів подумати, триста тисяч разів відміряти та обійти цей клопівник десятою дорогою.

,

Закінчила ННІ педагогіки 6 років тому, зараз працюю вчителем у Києві. Загалом спогади про навчання в ЖДУ хороші. Викладачі на рівні, ніяких поборів не було. Побажання - посилити практичну підготовку студентів, збільшити кількість годин на методики, ширше використовувати мультимедіа. З нагоди Дня вчителя вітаю всіх викладачів університету, а особливо моїх улюблених: Підлужну Г.В., Шевчук Т.О., Марущак О. М., Шмельову Т.В.! Ви для мене взірець справжнього вчителя, щиро вдячна Вам!

,

Продиваю в гуртожитку #5 умови жахливі, з настанням похолодань кімнати стають дуже холодними і на період опалення батареї ледве теплі, душ працює не завжди, плити в 23:00 вимикаються тому якщо ви вчите пари в ночі чаю чи кави вам попити не вдасться. За гуртожиток сплачую 6300 як на мене це не мала сума але вона не варта тих умов. Проживаю вже третій рік і кожно разу проблеми з поселенням. За цих три роки змінила 5 кімнат не по своїй ініціативі. Обурює те що не можуть нормально поселити в одну кімнату на весь термін навчання. Якщо вас буде щось не влаштовувати вам не буде до кого звернутись тому що вас вислухають і нічого толком не пояснять як вам вирішити це питання. На ваші проблеми всім абсолютно «пофіг».

,

Навчаюся в ННІ іноземної філології.
Повіністю задоволена. Викладачі та дирекція просто прекрасні люди.
За роки навачання рівень мови піднявся.Про хабарі не може бути й мови.
і ще багато плюсів...

,

Научиться чему либо в этом университете вряд ли возможно - да и никто этого не делает. Хочешь знать - книгу в руки - и занимайся самообразованием в комнате в общаге (которая, кстати, находится где-то на уровне между приютом для бомжей и комнатой отдыха в старой кочегарке). На парах здесь ничему не научат (в большинстве случаев). Свою специальность, лично я, осваивал сам, так как преподать что либо действительно нужное доценты и профессора этого ВУЗа просто не могут, так как после окончания того же ЖГУ они быстро нырнули в аспирантуру после чего сразу же начали преподавать. Одним словом, большинство знают свой предмет только по книгам. Если хотите, чтоб вас действительно научили чему-то, то лучше переплатить несколько тысяч и пойти в ВУЗ попристойнее, если нужно отстоять очередь за дипломом - ЖГУ однозначно Ваш выбор.

,

Люблю этот ВУЗ и всех преподавателей!

,

Любов з першого місяця навчання!!

,

закінчила факультет іноземних мов і 2008 за спеціальністю переклад, навчання було специфічне, але дуже ефективне, що і зараз дає мені мені відчуття знячної впевненості в собі на фоні інших людей)
особлива подяка викладачам Ірині Миколаївні Рудик та всім іншим викладачам! якшо вам треба знати мови, то це лише сюди

,

Поступила моя внучка в педуніверситет цього року. Раділа що на державне навчання. Але коли зайшли в кімнату гуртожитку номер 3 був жах.Одне що ліжка 50років але бачили б ви матраси......Це жах, одні дирки , грязні, таке враження,що на них мають спати бомжі, а не діти. Двері в кухню були зачинені, але видно вигляд плити, столів.....Немає слів для їх опису....За що заплатили 4500грн і ще 50грн добровільно-примусово без квитанції коменданту? А був час, коли в цьому гуртожитку був ідеальний порядок.Я не кажу вже за ліжка, за відсутність холодильників,а за елементарні матраси! Невже не можна їх поміняти? Адже в інших навчальних закладах Житомира такого безладу немає.Оцінка 0 балів.

,

Навчалась в ННІ іноземної філології з 2011 по 2015 рік. З плюсів: відсутнє хабарництво (за 4 роки навчання "скинулись" 1 раз по 100 грн); розташування університету (близько від гуртожитку); ну і порівняно з іншими ВУЗами не дуже дороге навчання, мабуть на цьому все. З мінусів: як писали нижче, пари в гуртожитку - вперше в житті таке бачила, ходиш буває по 2-3 рази в день туди-сюди; автомат - практично відсутній, здавай всі залікиекзамени; так як за фахом я вчитель англ. мови і зар. л-ри, скажу відверто, зарубіжної л-ри я взагалі не знаю. ВЗАГАЛІ. і мені соромно, що маючи спеціальність вчителя цього предмету, я його не знаю і це НЕ моя вина, а університету! Далі: фіз-ра-її дуже багато і до 3го курсу, ще і заліки здавай. Викладачі - є нормальні (їх мало), але і хамів там вистачає. Гуртожиток - тісно, брудно, дорого. Загалом, моє навчання там запам"ятається мені на все життя, було багато гарних моментів, але добре подумайте перед тим, як вступити сюди.

,

Зараз закінчую бакалаврат, чесно кажучи, очікувала кращого. Прикро що елементарні речі не дотримуються, немає нормального освітлення, а деякі аудиторії нагадують підвали, більшість часу навчання студенти вимушені сидіти в верхньому одязі, через холод. Деякі викладачі, чисто нехтують своїми обов*язками, це щодо мінусів.
А щодо плюсів, є викладачі, які вкладають душу в предмет, і я довго їх не забуду, як справді професіонеалів своєї діяльності. Щодо устаткування аудиторій на соціально-психологічному: претензій немає. Хабарництво відсутнє.
Також щодо гуртожитку - це відвертий жах. Живу тут 4 рік, немає просто нормальних умов. 6 душових кабінок(з яких 3 не працює) на 500 чи 600 чоловік - це просто нонсенс, при тому вода там переважно холодна.

,

Із 2000 по 2005 рік навчалась на природничому факультеті. Поступила на бюджет і вчилася, маючи стипендію, без грошей та родичів. Матеріал викладався на високому рівні. Викладачі кваліфіковані та доброзичливі. Дякую всім!!!

,

Окончила Естественный факультет.Работаю врачем-лаборантом в мед.учреждении. Воспоминания только положительные.Преподаватели из ,,старой гвардии,, знания давали хорошие .Взяток за 5 лет учебы ни разу не требовали.Спасибо !!!!!

,

ЖДУ - найкращий!!!
Особливо факультет фізичного виховання і спорту. Закінчила і залишилась задоволеною. Усі викладачі - висококваліфіковані професіонали. Працюю за спеціальністю. Просто супер!!! Дякую усім!!!

,

Закінчила фізмат у 2010,ніяких взяток ніхто не бере,дуже досвідчені педагоги,дуже усім вдячна!! Здоров'я ВАМ,витримки і поваги від студентів.колективи всі дружні.рекомендую вступати !!!! Дівчата не пишіть дурниці,нащот хабарів,я була старостою 5 років і на фізматі,ніхто не БРАВ,там викладачі,ще той закалки....

,

Читала коментарі про деякі виші в Україні, була шокована кількістю негативних відгуків, особливо про Лінгвістичний, Шевченка.. Мені стало цікаво почитати відгуки про ЖДУ ім. Івана Франка. Класно бачити, що кількість позитивних відгуків все ж таки переважає. Як студентка ВУЗу (ННІ іноземної філології) скажу:

1. Бюджетників не "ріжуть". Сядьте вивчіть і будете мати стипендію. Ваші хабарі нікому не потрібні, їх просто не візьмуть. Відношення до студентів АДЕКВАТНЕ! Хороше.

2. Викладачі дуже талановиті, розумні. Нікому не шкода віддати частинку своїх знань. Більшості викладачів не лінь готуватися до пар, тому завжди цікаво! Як і скрізь є різні люди, деяких і я ледь пережила..

але я надзвичайно вдячна за Масель Ю.С., яка викладала у мене практичний курс англ. мови! Заради такого одного викладача я б витримала сотню поганих!

3. Корпус ін.яза хороший, взимку завжди тепло. Гуртожитки так собі, а де хороші?? Зніміть разом квартиру, в ЖТ це не дорого!

Вступати однозначно раджу!

,

Скажу честно университет у нас мягко говоря не очень. Преподаватели намеренно "режут" студентов на сессии. И ужас в том, что все начинается "сверху": есть указание ректората, далее деканат определяет избранных. Именно последние несмотря на уровень знаний получат отметку. которая не позволит им получать стипендию. Для большинства студентов это единственный источник дохода.
Кто намерен поступать хорошенько подумайте.

,

Навчаюсь в інституті іноземноі філологіі на 5 курсі.
І от що я вам скажу:викладачі дійсно професіонали,навчання цікаве.
Навчатися саме тут було моєю мрією,тому я насолоджуюсь своім навчанням,хоча завдань вистачає.
Порада:вступай те лише туди,куди хочете,а не куди престижно.І будете задоволені!

,

Навчалася на природничому факультеті, спеціальність біологія і хімія. Викладачі - професіонали, не знаю на яких факультетах 1-2 пари, а у нас - з головою, плюс літні чудові польові практики. Але є великий мінус - матеріальна база багатьох аудиторій. Такого жахливого туалету мало де побачиш, ну і обшарпані прибиті до підлоги стільці (смерть колготкам!)

,

Найкращий вуз у Житомирі!

,

Закінчила ЖДПУ в 2013 році. вважаю, якщо ти хочеш отримати знання то ти їх отримаєш. і говорити що викладачі не дають знань неправильно, то ви їх не хочете отримати. вчилася на бюджеті, в мене майже вся група була бюджетників. щодо хабарів, то на фізматі за 5 років навчання щодному викладачу взяток не давала та й ніхто не вимагав. дуже вдячна своїм викладачам, нажаль декого вже немає серед нас.

,

Прочитавши попередній коментар Мама колишньої студентки, скажу, що отримувала стипендію двічі при вступі. Протягом навчання була "трієшницею-бездарою" (по вашим словам) і при цьому отримувала гроші від студентів-відмінників за списування (за ідентичні роботи нам ставили різні оцінки), або робивши лабораторні. Висновок - одних знань для цього навчального закладу мало. Можливо у нас різні думки через різність факультетів, але не думаю, що корупція в головному корпусі (синьому) не могла передатися на інші. P.S. фізико-математичний, привіт)

,

Більшість викладачів не орієнтуються у своєму предметі та хамовито ставляться до студентів. Деякі вимагають гроші, але невеликі. Оминайте, а краще, оббігайте ЖДУ ім.І.Франка

,

Дешевий гуртожиток, викладачі та студенти тільки з області (житомиряни частіше виїжджають), нескладне навчання, якщо маєш базові знання та знайомих, останнє обов'язково) Розвитку немає... Маєте трохи більший достаток, то їдьте в інше місто.

,

За такие деньги можно получать образование в столице. Отапливают как и когда хотят, нормально перекусить или же провести досуг негде. Преподы бывают разные - 70/30. Знания можно получить, если ты этого очень хочешь!!! но не на парах. Если нужен просто диплом, то этот ВУЗ для Вас. Не за прогулы, не за оценки никогда не выгонят.

,

На фіз-маті фахівців можна на пальцях перерахувати. Ніяких знань - тільки заради вищої освіти можна там навчатись! Двоє моїх однокурсників жили закордоном. Приїжджали влітку зайти до деканату) Отримували стипендію і залишали на "нужды универа". Це виплило, коли в деканаті лінь заповнювати особисті справи, і віддали старості, яка теж була не взахваті від цього маленького прохання.

,

Не знаю за інші факультети, але на моєму рідному фіз-маті - нижче середнього. Треба знайомства (бабуся, кум, брат, сват, з одного села), щоб отримувати гарні оцінки. Рівень викладання - низький. Але коли вчишся сам, то це не означає, що поставлять "чотири". Зроблять дурнем:"У твоїй відповіді я не отримала чіткої відповіді", "Ну, слабенько", "Наступного разу можливо". На кафедрах фізики, методики викладання МатФізІнф, ще залишилися двоє-троє людей, які дійсно знають свій предмет. На кафедрі математичного аналізу кваліфіковані викладачі, але не зацікавленні вчити, "викладатися на 100%". Є один кадр з трьома дітьми, якому треба і на заліки, і на екзамени на "3" - 300 грн., "4" -500 грн., "5"-700 грн.. Є групи, які пролітають безкоштовно) Це було у нашому випадку, бо доставили екзамен у кінці листопаду. Не хочете знань, немає бажань ходити на пари - Вам сюди!!! Не виженуть)

,

Поганому танцюристу штани мішають танцювати. Отак скажу про тих, кому не подобається в цьому ВУЗі. Моя донька вступила на бюджет без хабарів і "блату", вчилась на відмінно без хабарів і "блату", за програмою один навчальний рік вчилась в США (також пройшла відбір без хабарів ).Не повірю ніколи, що хтось в університеті вимагає гроші у студентів.Бездари і "трійочники "завжди шукають причину своїх невдач на стороні, а не в собі. Якби ви "пахали", то результати обов'язково були б іншими.

,

Дуже прикро чути такі нарікання на мою "Alma Mater" ...Не знаю як у кого, а в мене було по 3-4 пари щодня. І з корупцією в межах мого рідного ВУЗу в 2004-2010 рр. не стикалася. Самостійна пошукова робота - норма, частина студентського життя. Не подобається "контора" - знайдіть ліпшу! З коментарем щодо гуртожитків можу погодитися... На жаль...

,

Викладачі норм...А гуртожитки - це жа-а-ах! Все старезне меблі, туалети, кухні, нічого не поновлюється . За що платимо 3000 в рік , причому січень, лютий , літні місяці практично в гуртожитку не живемо!

,

Такой "шарашкиной конторы" еще нигде не видел. Занятий практически нет, по одной-две пары каждый день, некоторые предметы всего несколько раз на семестр. Зато при подготовке к экзаменам приходиться "лопатить" интернет, искать темы, которые вообще не изучали. Бюджетников "валят" специально и открыто, чтобы не платить стипендию. Расписание занятий на следующий день выставляют в интернете только накануне вечером Преподаватели не заинтересованы в обучении студентов, очень часто покидают уроки по личным делам.
Если бы предоставилось снова выбирать между ВУЗами, никогда бы не выбрал этот ВУЗ.

,

Навчаюсь в ННІ іноземної філології. Пашеш постійно як віл, а в кінці тобі майже відкрито заявляють проте, що є норма скільки студентів завалити і просто комусь не пощастить. Не варто сюди вступати, з вас тут зроблять дурного, хворого і якого хочете, але не спеціаліста. Дуже жалкую,що вступила сюди.

,

Інститут іноземної філології - прекрасний! Компетентні і вимогливі викладачі. Донька за перший рік навчання отримала масу задоволення та значний рівень знань. Рекомендую всім!

,

ННІ педагогіки - найкращий!♥

,

Я хочу поступити факультет іноземних мов,скільки балів потрібно набрати,і також що,потрібно здавати на ЗНО
Можна Іспанську мову здавати на ЗНО щоб поступити на цей факультет?

,

Такого хабарництва як в ЖДПУ ще ніде не зустрічали, при здачі вступних екзаменів на фізичне виховання, виганяють батьків навіть з стадіону,щоб хоть ніхто не засік час, за який пробігла їх дитина,щоб не могли довести факт хабарництва, державне місце можна купити, цього року було 10000 гривень,підтвердили ті хто платив, поступають не студенти,а гроші батьків, навіть діти сироти, з інтернату не поступили,їхні місця були продані..Так що подумайте.чи подавати документи туди,бо якщо таке при вступі, то що ж буде під час навчання..

,

природничому привіт від випуску 1986 Класний факультет.Було круто особливо практики-екскурсії!!!!!!!!

,

Університет просто прекрасний. Навчаюсь на факультеті фізичного виховання та спорту. Викладацький скад на високому рівні, знання дають прекрасні, тільки нам, студентам, потрібно вчити та знаходити час на вивчення матеріалу, оскільки його дуже мало. Дякую всім викладачам цього факультету! Ви найкращі!

,

На факультеті фізичного виховання все вирішують гроші!!!!

,

Просто ганьба на факультеті фізичного виховання ,у період проведення творчих конкурсів гроші вирішують питання фізичної підготовленості абітурієнтів і це тоді коли навчання платне .Дітям зразу не кажуть результат виконаного завдання, а відправляють дивитись у інтернет, тобто абітурієнт не знає як виконав, порушують умови проведення конкурсу.

,

Цілком згодна з коментарем May Be, що отримати "автоматом" екзамен не тільки не можливо, а й ще під час екзамену, якщо ти навчаєшся на бюджеті тебе навмисно "завалять", щоб стипендію не платити, мотивують що в країні "важкі часи", але виявляється що вони важкі тільки для цього вишу, в інших Житомирських вузах такого не має. Напевно керівництво розподіляє ці кошти на свій розсуд. Такою поведінкою керівництво вишу відбиває бажання вчитися у гарних студентів. Кредитно-модульна система тут зовсім не працює.

,

Дуже вдячна викладачам за розуміння, терпеливість! Навчаюсь заочно, але не дивлячись на це маю гарні знання. Хай Бог благословить Вас!!!

,

Розповім про ННІ Іноземної філології для тих, хто має намір вступати саме туди. Перш за все, не задивляйтесь на гарні фото корпусів ЖДУ, адже студенти Ін.філ. навчаються ....в гуртожитку! Жорстока реальність, в корпусі Ін.філ. проходять лише лекції та деякі семінари. Більшість часу - в гуртожитку, де не прибирають особливо, бігають таргани, взимку - холодно, влітку - жарко.
Далі, що важливо, на даному факультеті майже відсутнє таке поняття як "автомат" за залік чи екзамен. Тобто, ти весь рік "пахаєш", щоб тебе лише допустили до іспиту! Дивно також те, що навчаючись десь до 10 червня, деякі пари "не вичитуються", тому доводиться доставляти 5ті! пари.
Наступний пункт - фізкультура. 2 пари в тиждень. Можливо, це і була б норма, але в ЖДУ не вистачає спортзалів, тому і в сніг, і в дощ студенти йдуть в паркову зону. І ще плюс нереальні нормативи. Смішно, що на філологічному ф-ті фізкультури більше ніж зарубіжної мови, наприклад.
Писали ще про "дружелюбну" адміністрацію - це міф.

,

Нічого доброго в цій "конюшні" немає!!!!

,

Навчаюсь в ННІ іноземної філології, декан Ангеліна Володимирівна -супер, методист заочного відділення - Тетяна Юрівна - неймовірно-чудова людина, викладацький склад - супер, професіонали, люди які знають свою справу, головне щоб студенти усвідомлювали що їм потрібно... Про таке слово як "хабар" там і говорити бояться, жодного разу ніхто навіть і не натякав на таке діло(багато з моїх знайомих дивуються що таке ще можливо!!!) А ще дівчата... які ж там гарнесенькі студенточки...!))) "ІнЯз" - THE BEST! Viva "ІнЯз"!!!

,

Закінчила вуз в 2004 році. Працюю не за спеціальністю, але в освіті, можу сказати, що знання в цьому університеті дійсно даються гарні (навіть, хто не хоче навчатися - змусять). Зараз працюю в столиці і здобуваю престижні звання, а все дякуючи моїй освіті в цьому університеті. Педфак - завжди був і залишається на висоті. Дякую всьому педагогічному складу цього факультету!!! Ви найкращі і можете в цьому не сумніватися!!!

,

Навчаюся в ННІ іноземної філології на першому курсі. Зробила висновок, що той, хто прийшов сюди за знаннями, стане гарним спеціалістом! Про хабарі взагалі шокована читати! Все власною працею у нас, шановні!

,

Физ-мат - самый лучший и интересный!!! Преподавательский состав отличный!!! Особенно Сарана "хороший" (кто знает его, меня поймут). Но всё равно с ним пары весёлые. Иногда))

,

В цьом універі працюють одні хабарники! Є багато кращих закладів!

,

ННІ педагогіки - .найкращий!
Дякую викладачам за знання, мудрі поради.
Гарних Вам студентів!

,

Вітаємо викладачів ННІ педагогіки з професійним святом!
До поки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І дням наступним від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

Випускники 2001 року.

,

Я задоволена, що у 2007 році я вступила саме у ЖДУ на соціально-психологічний факультет!!! Я вдячна своїм викладачам за грунтовні знання! Адже якість освіти залежить насамперед від бажання вчитися й уміння працювати самостійно! За 5 років навчання ні разу не зустрілася з хабарництвом!) У цьому році закінчила університет і дуже сумую, що так швидко збігли незабутні роки студентства!

,

Університет супер! Навчаюсь на історичному факультеті. Знання дають прекрасні, викладацький скад на високому рівні і ніякого хабарництва.

,

50 на 50. Є чудові викладачі які знають і люблять свій предмет, а є такі, які з книжечкою сидять і не можуть відповісти на елементарне питання. Є ще такі, які забувають що вони екзамен приймають, а є такі, що на пари не приходять. Загалом, оцінка 3 з 5.

,

природничий факультет зв.(1995-1999). спогади чудові! чесне навчання і гарні знання. я вже працюю 15 років в школі , маю вищу категоріюю. дякую декану і всім викладачам які мене вчили в ці роки.

,

Кафедра музики і хореографії з методиками викладання- ВИ найкращі!!!

,

ННІ іноземної філології -The best,дуже хороші викладачі,які з розумінням ставляться до кожного студента,а про хабарі мова навіть не ведеться!

,

Не жалкую що поступила в цей ВНЗ.Люблю свою групу та викладачів. Але не завжди все справедливо

,

Не подобається те, що в університеті фахівців можна на пальцях перерахувати, а читають лекціїї аспіранти. Ніяких знань - тільки заради вищої освіти можна там навчатись!

,

скажу одне !!!! я його ненавиджу !

,

Багато чого написано))
одне скажу точно, якщо хочеш вчитись, і не паритись де взяти гроші на екзамен іди в цей університет. За три роки, що тут вчусь ніразу, ніякого натяку не було. Хіба що на інших факультетах. Я навчаюсь на природничому, факультет спіцефічний, і вчитись не просто, важко, але головне пройти перший курс)))..У нас свої звичаї, і таракани в голові теж свої)...Але атмосфера дружелюбна і тепла))...Як каже наш декан, після нашого факультету, нічого не страшну, хоч в вогонь, хоч в мідні труби))))...

,

ННІ іноземної філології - найкращий!!!

,

ЖДУ ім.Франка - найкращий ВУЗ!!!

,

Закінчила фізмат у 2006 році. Хоча навчатися було нелегко, проте про хабарі, "блати" мова ніколи не йшла- все доводилося здобувати лише власною працею. І зараз я не шкодую, а навпаки пишаюся ти,м, що мені довелося тут навчатися, спілкуватися із такими неповторними викладачами як Цілинко, Мордовець, Вещицький, Кліх, Грищук, Левківський, Сарана, Поліщук Зоя Петрівна та багато- багато інших.
Запамятайте, що фізмат не просто навчає, а ще й формує образ мислення!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

ЖДУ ім. І.Франка - супер! Природничий факультет - найкращий!!! дякую усім викладачам за терпіння і знання які нам передали, дуже чудові викладачі, велиек вам дякую!!!

,

Найкращий ВУЗ!

,

Чудовий ВУЗ. Чудові викладачі. Уклін їм подяка.Здоровя і успіху.

,

Навчалася на историческом. я благодарна таким преподавателям как: Чаплинская О.В., Буравский О.А., Натыкач П. И., Кордон М. В., Новик М.К.

,

Училась на филфаке в 1994-1999 гг. Воспоминания самые теплые, хоть и не всегда было тепло в аудиториях комнатах общежития, но это была молодость. Живу и работаю в Днепропетровске, уже имею третье образование, работу в филиале иностранной компании, но только первое высшее стало базовым !!!

,

ВУЗ плохой!!! Гребут хабары, даже на знания некто не обращает внимания, плати деньги тогда сдашь сессию! После такого ВУЗА тяжело устроиться на роботу! Не поступайте туда, а то пожелеете!!!!

,

В 90-х я училась в ЖГПИ. До сих пор с теплом вспоминаю многих преподавателей. Должна сказать, что в этом институте ( не знаю как сейчас), но раньше учили нас не просто хорошие,- блестящие преподаватели: супруги Чирковы, Блюминштейн, Лесовский, Подлужная, Сербин и многие другие. Я с большим теплом вспоминаю нашего декана С. А. Пультера, Уразова,преподавателя Руслану Матвеевну , которую все боялись, так как она очень требовательная была, но и принципиальная! Хоть я и не работаю по специальности давно, но этот институт дал мне многое, а главное - прекрасные, тёплые воспоминания. Мне до сих пор иногда снятся его аудитории. И, не знаю, как сейчас, в то время, когда я училась, ни о каких взятках никогда не было и речи. Кто хотел, мог учиться, тот учился. Я сожалею, что не могу назвать всех поимённо, но выражаю свою благодарность и любовь своим преподавателям, которые подарили мне 5 счастливых лет в стенах ЖГПИ!

,

Классный университет=)

,

ЖДУ ім. І.Франка - найкращий! І він ніколи не зрівняється з ЖДТУ та АГРО.
А Фізико-математичний факультет взагалі найкращий з усіх факультетів нашаого університету. Я з задаволенням тут навчаюсь, і з легкістю здаю сессію!

,

Навчалася в цьому універі з 1999 - 2004рік на факультеті підготовки вчителів початкових класів. Можу запевнити, що знання дають грунтовні. Велике спасибі всім викладачам кафедри МУЗИКИ. Кафедра музики - ви просто супер!!! Велике спасибі Сипченко І.В., Цюряк І.О., Гриневич Т.В.

,

Велике спасибі викладачам філологічного факультету за знання та терпіння. Ніколи в житті наша група не забуде Володимира Володимировича Білобровця. Ми вас дуже -дуже любимо.Взагалі, викладацький склад професійно підкований. Багато можливо почерпнути з пар Білоуса В.П, Гримашевич Г.І, Литвинчук Л.В, Масловської М.В, Недашківської Т.Є, Фальківської Л.П, Горбань А.В, Конторчук Г.К, Пультера С.О, Башманівського В.І.

,

За такие деньги можно получать образование в столице. Условия ниже плинтуса: отапливают как и когда хотят (если пары проходят зимой в общежитии - можно смело брать больничный), нормально перекусить или же провести досуг негде. Преподы бывают разные - 50/50. Халявы ожидать не стоит. Знания можно получить, если ты этого очень хочешь и если это является единственным способом свалить из набившей оскомину родной деревни *гГг*. Требуют много и сразу. Случаев взяточничества пока не замечалось (хотя ходят слухи, что прецеденты имели место быть). Вообщем, если ищешь ВУЗ, где можно совмещать учебу и работу (в силу отсутствия первой даже на стационаре) или же просто ничего не делать - ЖДУ не для тебя. Лучше иди в агро или политех. Но ежели главной целью является получение качественного образования, несмотря на все тяготы и лишения - милости просим.

,

Університет дуже класний. Навчалась там з 1989 по1994р. Вдячна своїм викладачам:Чиркову, Шинкаруку, Хмелинской, Соболевой, Євченко, Лєцкіну.Отримала прекрасні знання. Оберу цей вуз для своєї доньки. Великий привіт викладачу університету, моїй колишній одногрупниці, Астрахан Наталії Іванівні.

,

Фіз - мат - супер!!!! Я ніколи не пожалкую про свій вибір!!! Викладачі чудові, ніяких хабарів, як там деякі писали, це просто говорять різні єрундиці. Поступайте до нас і ви будете найщасливішими у світі студентами!

,

У цьому році вступила сюди,сподіваюсь, що отримаю гарну освіту!

,

Класний університет

,

Дуже гарний вуз і навчатися там цікаво. Закінчила в 2010році. Дякую викладачам соціально-психологічного факультету.

,

Дякую своїм викладачам за сумлінну працю.

,

Викладачі в основному хороші ,однак є певні індивідуми,які псують життя абсолютно всім студентам.У цьому закладі пройшли найщасливіші мої роки,але б я не хотів щоб моя дитина там навчалася. Хочеться побажати усім працівникам щастя,благополуччя,людяності і порозуміння зі студентами.НЕ ЗАБУВАЙТЕ,ЩО ВИ ТЕЖ БУЛИ СТУДЕНТАМИ!

,

Учился здесь, было дёшиво и сердито. Сейчас ищу где нормальный диплом получить.

,

Фізмат початку 90х найкращий, коли були живі наші викладачі, "діди" як їх з любов'ю називали, - фанати своєї справи: Андрощук, Буравльв, Цілинко,...
Підшуковую ВУЗ для доньки, і ні-ні, тай повертаюсь до рідного, де вчились 3 покоління моєї сім'ї. Вуз давав грунтовні знання - працюю не за спеціальністю, але "затикаю за пояс" колег з профільною освітою. Фізмат, це логіка, вміння аналізувати та синтезувати інформацію. А конкретні знання всерівно тілько з досвідом приходять! Рекомендую!

,

Навчалась на філфаці у 2004-2009 роках. Спогади про роки навчання тільки найкращі.З вдячнісю згадую викладачів філологічного факультету: Гримашевич Г.І, Янчук Н.В, Башманівського В.І, Чайковську В.Т, Пультера С.О, Грибан Г.В. Роки навчання в університеті-найкраща пора моєї юності!!!!! Нині своїм учням рекомендую вступати на філфак ЖДУ

,

фізико-математичний факультет - FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!

,

Немає у нас хабарництва! Якщо у когось немає мізків - нехай платить. А наша кафедра журналістики - найдушевніша. Близнюк, Безверха, Стельникович, Миколаєнко ви стали рідними

,

природничий факультет найкращий!!!

,

Соціально-психологічний факультет - найпрогресивніший!
Зрозуміло, що таким його роблять люди, які там працюють.

,

Цей університет найкращий!!!!!!!!!!!!!!!!Я навчаюсь факультеті ННІ педагогіки, наш декан - Литньов В.Є. - SUPER !!!!!!!!

,

Цього року хочу поступити в ЖДУ на психологічний факультет..)
Університет - супер..)))

,

Щодо хабарів то я згодна.

,

Цього року закінчила ННІ іноземної філології. Враження залишилися найкращі. З хабарництвом не зустрілася ні разу. Викладачі оцінюють об'єктивно, оцінки не занижують, а навпаки, можуть тільки допомогти і підтягнути.

,

Універ слабенький. Напевно через хабарництво. Тут же так як і скрізь на Україні учаться свої - син, сват, брат і тд, ітп. Факультетів мало. І ще хочуть статус національного... Та це максимум інститут а не університет навіть. Пари ведуть навіть не кандидати наук а лаборанти або аспіранти. Своїх професорів взагалі на пальцях перелічити можна. Понаєжають тут з Києва професура та й увесь вам професорсько-викладацький склад. Тоже мені унівєрсітєт імені Івана Франка. Вже б імя відомого поета не позорили.

,

Універ непоганий,а філологічний факультет взагалі супер.Весело,цікаво тут

,

ненавиджу цей університет!!!

,

неплохой универ, но как и в любом другом-куча недостатков)

,

Філологічний факультет ЖДУ імені Франка закінчив у 2004 році. Не жалкую. Вчитись подобалось. Було весело, інколи навіть прикольно. Студентські роки - найкращий час для молодої людини.

,

Да, по поводу мысли свинства со стипендией после летней сессии согласна!!! не хорошо так поступать с бедными студентами, главный доход которых и составляла стипендия! Пусть будет стыдно тем, кто лишил детей хлеба ради своей личной выгоды!!!

,

Навчатимусь на 5 курсі філологічного факультету (заочно). Не поділяю думку про хабарництво. Чотири роки навчалась по держзамовленню і на п'ятий поступила теж без хабарів і "блатів". Головне -знання і бажання навчатись. Не кожен викладач дозволить собі навіть квіти взяти. Але, якщо в когось є зайві гроші і мало мізків- шукає "лазейки". Загалом враження про універ - супер!!!

,

Жду- це справжній ВУЗ, де навчаються майбутні освітяни і не лише. Сама навчаюся на 2 факультетах...ННІ філології та журналістики та ННІ іноземних мов.... наш вуз важко порівнювати з Драгоманово, мої знайомі, що навчаються в Київі жаліють, що не змогли вступити до нас....але в альмаматер потрібні справжні знання......Важко оцінити всі плюси ЖдУ....

,

Інститут просто клас!!!

,

ЖДУ-супер!!!

,

очень много не налажено.хотят чтобы было по европейски и не учитывают того что кроме знаний преподавателей нужно хорошее техническое обеспечение

,

гарний навчальний заклад

,

Природничий супер!!! Вступайте в лави біологів, психологів і хіміків.....

,

Классный говорите....???? А как летнюю стипендию забирать у тех, кто не вытянул сессию???? Люди на море ехать рассчитывали, а в июле проверяешь карточку , а там дуля с маком!!!! ЖГУ - фигня, одни крысы и взяточники в преподах!!!!! И нефиг тут расхваливать!!!!!!!!!!!!!!!!

,

А я зараз навчаюся в ННІ іноземної філології!!!!!!!1 Знання дають просто суперові!!!!! Вчителі вимогливі, але вони справжні знавці своєї справи!!!! Кафедра німецької мови просто класна!!!!!! Велике дякую Тарабі І. О. та Дмитрук К. М. Вони - найкращі викладачі!!!!!!! Ін"яз просто клас!!!!! НЕ шкодую, що навчаюся тут))))

,

ЖДУ - це найкращі роки мого життя!!! Я в цьому році його закінчую. Тут була і радість, і сльози, кохання... Університете, я тебе ніколи не забуду. Найкращий факультет - ННІ педагогіки!!!!!!!! Там реально класні викладачі: Усатий В"ячеслав Дмитрович, Литньов Володимир Євгенович, Клименюк Юлія Михайлівна, Підлужна Галина Володимирівна, Басюк Наталія Анатолівна, Піддубна Оксана Михайлівна, Шмельова Тетяна Всеволодівна, Голубовська Ірина Владиславівна, Гордієнко Олена Анатоліївна, Колесник Наталія Євгенівна, Савинець Надія Павлівна... Найказковіша пора - студентська!!!!!!

,

Поступайте на фіз-мат в нас тут круто!!!

,

ЖДУ супер!!!

,

Класний ВУЗ!!!

,

Навчання на фізико-математиному факультеті дало поштовх для розвитку особистості та професійних навичок. Використання знань та умінь набутих в університеті дає можливість з легкістю пристосуватись до будь-якої професії.Дякую викладачам!!!!

,

Класний!!!!!!!!!! Дуже хочу поступити. :)

,

Університет дає дуже грунтовні знання!!!!

,

найкращий!!!

,

Закінчила в 2009 році ННІ педагогіки.Дуже сумую за роками ,які провела в ЖДУ.Велика вдячність викладачам і деканату,а особливо ,Усатому В.Д.!!!ВИ НАЙКРАЩІ!!!

,

Природничий факультет найкращий

,

У 2009 році отримала диплом "Бакалавра", зараз навчаюсь на магістратурі, соціально-психологічниго факультету.
Дуже вдячна викладачам за сумлінну роботу, за отримані знання, які допомагоють мені в моїй роботі!!!!

,

ЖГУ- это супер!!!!!!

,

Кирилловы учились в 84-88 гг. ВУЗ был прогрессивный,интересный.Чирков,Герасимов,Блюминштейн,Соболева,Дяченко!!! Хотелось бы чтобы наша дочь у них поучилась.Спасибо вам.

,

Училась в 1985-1990 годах, на филфаке, люблю свою альма-матер, своих преподавателей,особенно Близнюк, Шинкарук, Кавун Михаила Павловича, Бондаренко Наталью,Римму Александровну.

Усі ВНЗ в Житомирі, а також коледжі та технікуми в Житомирі, курси в Житомирі, репетитори в Житомирі, робота в Житомирі

Зворотній зв'язок