Факультетивгору

Спеціальноcті:

Бакалаврат:

  • Маркетинг

Спеціалізації: E-маркетинг, Рекламна діяльність, Територіальний маркетинг

  • Менеджмент

Спеціалізації: Управління економічною безпекою, Міжнародний бізнес, Готельно-туристичний бізнес, Територіальний менеджмент.

Магістратура:

  • Менеджмент (Менеджмент організацій і адміністрування)

Спеціалізації: Фінансовий менеджмент проектів і програм, Менеджмент нерухомості, Організація управління проeктами і прогpамами, Міжнаpодний бізнеc, Упpавління економічнoю безпeкою, Готельно-туриcтичний бізнеc.

  • Менеджмент (Бізнес-адмініcтрування - Master of Business Adminst) 
Абітурієнтамвгору

Курсова підготовка до вступу: (032) 241-90-48.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (067) 801-16-76.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (067) 801-16-76.

Докладніше про ВНЗвгору

Львівський інститут менеджменту - єдиний приватний акредитований ВНЗ на Західній Україні, який має державні ліцензії з підготовки бакалаврів та магістрів, з 1990 року надає МВА-освіту, випускники якого розпочинають власний бізнес або одержують гідні посади в українських компаніях та закордоном ще під час навчання або в перший рік після його завершення. Протягом навчання студенти мають можливість ознайомитися з особливостями управління бізнесом в країнах ЄС під час ознайомчо-виробничої поїздки. ЛІМ вже чверть століття надає якісну бізнес-освіту, бо є вузькоспеціалізованим вищим навчальним закладом з менеджменту та маркетингу. Підтвердженням цього є успіхи наших випускників, які як і компанії під їх керівництвом визнані кращими та очолюють бізнес-рейтинги України.

Багаторічний досвід співпраці ЛІМу з бізнес-середовищем, у першу чергу з випускниками, допомогли створити базу, що налічує близько 1500 бізнес-контактів. 

Працевлаштування за бажанням студентів можливе ще під час навчання.

При подачі оригінaлів докумeнтів дo Пpиймальної коміcії, Ви можетe одpазу ж запoвнити Анкeту наміpів щодo працeвлаштування, тa зголоcити, з якoгo куpcу Ви плaнуєтe рoзпoчати свoю тpудoву каp’єpу.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 21 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Це прекрасний інститут, чудові спогади, дійсно найкращі роки. Круте навчання, прогресивні викладачі, ніякого хабарництва!
Подорожі, практики в Німеччині, знайомства з топ-менеджерами. Що тут розказувати, було дуже сумно, коли закінчила навчання, бо справді люблю ЛІМ. Вартує вкладати свій час і гроші.

,

Донька тут навчається, дуже задоволена, хабарів дійсно немає, всі дружні, знаходять підхід до кожного студента, цікаві та доброзичливі викладачі. Однозначно рекомендуємо)

,

Дитина вчиться перший рік. Хабарів немає: не вимагають і не натякають. Вчитись легко,+ купа поблажок в розкладі: в понеділок немає першої пари, п'ятниця вихідний (типу самостійне навчання). Напружуються тільки під час сесії. Непрофільні предмети - звичайна муть, а від профільних - дочка в захваті. 2 іноземні мови з розбивкою на групи по рівнях і достойним рівнем викладання.

,

Це фантастика,рекомендую!)))

,

Рекомендую этот ВУЗ!
Это моё третье образование и есть с чем сравнить.
Взяток , это правда, действительно не берут и не намекают.
Никто из нашей группы студентов ни копейки не заплатил. Хочешь "штаны протирать" - тебе не сюда. Учиться не сложно. Есть всё необходимое. Преподаватели знающие и тепло относятся к студентам.
Поездки за границу с ЛИМ -ом, открывают мировозрение и возможности.
Часто была в Германии туристом, но с ЛИМ- ом в Германии -это небо и земля.

,

Я закінчила ЛІМ у 2014 році, зараз закінчую магістратуру Львівської Політехніки, тому маю з чим порівняти...
Скажу відверто, у ЛІМі вчитися значно комфортніше, цікавіше, викладачі більш відкриті та намагаються приділити максимум уваги кожному студенту, в той час як в ЛП це фізично нереально, та і викладачі в цьому не дуже зацікавлені. Там Ти - сіра маса, а в ЛІМі - ти частинка однієї сім"ї !:)
Відсутність хабаництва, висока якість навчання, доброзичливий персонал, який завжди радий допомогти, компетентні викладачі, комфортні умови, додаткові програми, тренінги, семінари, екскурсії, поїздки за кордон - це лише частина з переваг ЛІМу !))
Всім раджу! і дуже сумую за студентськими роками...

,

Дуже хочу вступити в ЛІМ, але боюся, що не пройду, дуже гарна була при зустрічі рекомендація.

,

А зачем идти учиться туда.. если там взятки не проходят? смысла нет)

,

Формат нашого навчального закладу це : прозорість, взаємоповага, якість. Запрошуємо приєднуватися до нашої академічної спільноти, з якої формується управлінська еліта української нації.

,

это - супер! никто из выпускников - не разорился! все нашли свое место в жизни! Честь Пинзенику, Валере Пятаку, Ване Васюнику и ректору Петру Яницкому!

,

Не могу поверить, чтоб в львовском вузе, да еще и коммерческом, не было взяток. У меня отец учился в мединституте во Львове, и дядя живет сейчас там и держит магазин. Так они рассказывали, что во Львове ты и не чихнешь не дав взятки. Увы, среди жителей Львова есть немало таких, которые не ценят того, в каком прекрасном городе они живут, своей коррумпированностью портят репутацию своего города.

,

Навчпння супер ніхто невіре але за 4 роки я нікопійки нікому незаплатила

,

Навчання у ЛІМі супер! Провчився 5 років без хабарів, і це прекрасно. Викладачі хороші, але є і строгі. З навчанням ніколи не було проблем. Кожного року влаштовуються поїздки як в Карпати так і в Європу. Прекрасні умови навчання, коли поступив дуже сподобався інтер'єр, персонал, техніка (проектори і т.д.). Тепер є навіть Wi-fi. Є кафе, але воно нагадує більше столову, зате дуже дешево і смачно. Для водіїв скажу, що є парковка - це також зручно. Бібліотека велика, і бібліотекарі хороші та привітні, що досить приємно.Колектив ЛІМу дуже хороший, якщо виникають якісь питання завжди всі охоче допоможуть. Якість навчання на високому рівні, це мабуть пояснюється вузькою спеціалізацією . Ніхто не вірить, але це правда - хабарі в ЛІМі відсутні (можете запитати будь-якого студента ЛІМу)! Незабуні часи проведені в його стінах і поїздках...

,

Навіть не вірив...але хабарі тут просто неможливі!
Оцінка 5!

,

Очень хороший ВУЗ!!! Взятки действительно отсутствуют. Хорошая атмосфера, прекрасные преподаватели, качественное обучение!!!

,

Мені подобається ЛІМ, навіть грошей не шкода!!! Викладачі цікаві та досвідчені, почуваєш себе справжнім студентом, безхабарного інституту)))

,

ЛИМ - найкращий ))))) цікаво, доступно, весело! та і краще то перевірити на собі)))

,

найкращі роки пройшли в ЛІМі

,

ніхто в це не вірить,але це безхабарний заклад!!!
провірено навчанням 5років)))

,

За хороше бабло, хороше всьо!!!!!!!!

,

Очень хороший вуз. Я проверела

Партнери сайту
Вінницький навчально-науковий інститут економіки Західноукраїнського національного університету
Вінницький навчально-науковий інститут економіки Західноукраїнського національного університету
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок