Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0362) 62-34-29.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0362) 62-34-29.

Докладніше про ВНЗвгору

Матеріально-теxнічна базa: 2 влаcні приміщeння, споpтивний комплекc, бібліотeка, читaльний зaл, комп'ютeрні лаборатоpії, студентcьке кафe.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 9 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Вчився в даному університеті сім з половиною років та отримав три дипломи, бакалавра та спеціаліста по фінансах і диплом магістра по менеджменту. Скажу зразу що ввесь негатив який вище написаний це все неправда. Університет хоч і не великий та відомий, але якістю освіти вражає. За ввесь період навчання єдине за що заплатив це за бланк диплома і все. Викладачі справжні професіонали і відносяться до кожного студента як до рідної дитини. Майже всі студенти даного університету на 4 курсі працють по спеціальності оскільки університет допомагає працевлаштуватись, і гасло університету "вчись працюючи" це не пусті слова. Не зважаючи на те що даний вуз є приватним найкращі студенти мають можливість отримувати стипендію міського голови.

,

Діти , тікайте звідти!!!!!!!!!!!!!!!! Це дуригрош. Я навчалася там 6 років але диплом недістала,попросили 1000 баксів і це в 2007р.Була старостою групи,все по рахункам сплачувала,а залишилася нізчим.Звинувачую впершу чергу себе та свою дурну-наівну голову,а самі головнв ролі виконали СОК і ВПК.Біжіть звідти! Таких як я студентів(колишніх) дуже багато.Бажаю здобути нормальну освіту!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

втік звідци в мегу!!!! в мегу дуже круто!

,

Хуже бурсы!!! Навчається не більше 10 чоловік, освіти немає ніякої, все рішається за гроші. Деякі преподи прогулюють пари і не зрозуміло за що їм платять зарплату. За такі умови навчання яб платив 50 грн в рік а не 5000 грн. Я дуже надіюсь мій відгук комусь допоможе і Ви не зробите помилку як я (два рокі навчання марно та 10 000 грн).

Дуже часто буває приходиш на пари і назад їдеш додому бо навіть ніхто на роботу не приїхав в універ. Це не універ а контора по видачі дипломів

,

Навчалась у даному університеті до 2012р. Можу сказати лише хороше. хороші викладачі, які до кожного з нас ставилися як до рідних. А ті, хто писав відгуки, таке враження, що замовні, адже спочатку навчилися б писати без помилок, а тоді вже гадити. Як ви взагалі могли навчатися у Вузі, коли писати не вмієте, ви напевно, навіть школу не змогли закінчити не те що університет!!!!!

,

Рівень освіти 0, відносяться до студентів як до бидла, вимагають гроші за екзамени та заліки, я навчалася в 2002-2007р.р., не рекомендую.

,

Хуже бурси,не рекомендую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! за ті грощі які маєш вложити в цю бурсу, краже поступи в любий інший заклад чим сюди.

,

ходять чутки що за 2 останні роки цей так званий вуз завалили повністю навіть студентів не лишилось всі втікають бо відношення до студентів страшне не деканат а нетверезий зоопарк.А гол.бухгалтер гавкає до людей там вчилась моя донька і ми в 2012 забрали документи із-за скандалу з нею.чао

,

Даже не знаю,как оценить! На первый взгляд все хорошо, но копнуть очень плохо. Во первых: дозвонится и узнать информацию практически не возможно такое впечатление, что звоню в кремль Путину.
Во вторых: руководство всегда отсутствует и девочка секретарь не знает, кто когда будет и будет ли вообще.

Усі ВНЗ в Рівному, а також коледжі та технікуми в Рівному, курси в Рівному, репетитори в Рівному, робота в Рівному

Зворотній зв'язок