Факультетывверх

Абитуриентамвверх

Довузовская подготовка: срок обучения - 6 мес. Переподготовка по специальностям «Психология», «Социальная работа». Подготовка граждан Украины к поступлению в ВУЗ - (0362) 62-13-05.

Подробнее о вузевверх

Материально-техническая база: 2 учебных корпуса, библиотека, 2 читальных зала, столовая, спортзал, тренажерный зал, спортплощадка.

Ровенским институтом ОМУРаЧ "Украина" заключен договор о сотрудничестве с Институтом административного менеджмента г. Замость (Польша), в рамках которого предусмотрен обмен студентами и преподавателями, проведениe общиx научныx конферeнций, предоcтавление всеcторонней научно-методичеcкой помoщи. Такжe Ровенcкий инcтитут ОМУРaЧ "Укpаина" сотрудничаeт с Объединениeм украинцeв в Польшe (Ольштинcкий отдeл).

Фотогалереявверх
Оценка посетителей
(по 59 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете вуз и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

зараз навчаюся в університеті україна рівненська філія на психолога рівень викладання викладачів вкрай низький плата за навчання завищена,установча сесія не яка пту це комплімент не університет,а шарашкіна контора.

,

Прекрасний інститут. Отримую другу вищу освіту, психологія. До цього навчалася у державному вузі, тому можу порівняти. Якщо потрібні знання, є бажання навчатися - то "Україна" саме для вас.

,

хороший ВНЗ!!!Я закінчила у 2008 році!Ставлення до студентів хороше!!!Провчившись 5 років Ви ніколи нескажете щось погане про "Україну".Викладацький склад -досвідчений, кваліфікований. Тільки що приміщення маловате, я думаю що з часом розширяться,,,, Навчаючись тут Ви отримаєте хороші знання,досвід, кваліфікацію!!!!!

,

2 навчальні корпуси, бібліотека, 2 читальні зали, їдальня, спортзал, тренажерний зал, спортмайданчик.
це все брехня, тамм один навчальний корпус і в не найкращому стані, один читальний зал.
їдальні, спортзалу, тренажерного залу спортмайданчику НЕМАЄ!

,

провчилася рік на першому курсі правознавство. на моїй спеціальності було 10 студентів і це була найбільша група серед першокурсників. сподобався рівень викладання лише двох викладачів. в кінці першого курса вирішила перевестися в інший унівєр, так як він став коледжом, но коли дійшло діло до перевода, то виявилося, що я наввчала цілий рік в коледжі, а платила гроші,я к за унівєр. тепер я втратила рік.
вчитися тут не важко, так як малий набір. нікого не виганяют.
моя порада, якшо Ви хочете плати гроші за знання то не поступайте сюди, а якщо так аби десь вчилися, то Вам саме сюди дорога.

,

Нада мозги иметь чтоб суда прити учится.

,

Контора. Все рішали за гроші роблять.

,

Мебель,стіни - це не ознаки надання поганих знать!! а знання тут дійсно надають хороші тут досвідченні викладачі!!

,

ВУЗ так собі...Процент відчислення маленький бо хто вижене свою зарплату...Рівень викладання теж ніякий...Інститут для тих кому потрібен диплом,не більше...

,

Класний Інститут!!!Юристи групи Пр-1-НАЙКРАЩІ!!!

,

Нормальний ВНЗ)

,

Не дуже подобається(Аудиторіі геть ніякі...а групи взагалі маленькі...

,

Матеріальна база 0. Просто жах. Все ніяке.

,

Універ не дуже. Мало студентів і аудиторії ніякі.

,

Я думаю хороший універ. Маю одну вищу освіту, а за другою в "Україну" :) Це моя думка. Всім удачі.

,

Раньше я училась на юридическом факультете очень уважаю Стойку Марту, а так же Коташевського, они учат при этом получают удовольствие))На данный момент учусь на Психологическом факультете, очень при очень нравиться всякие тренинги, но я учусь как бы для себя психологию и в этом мне помогают преподаватели за этом им большое спасибо!! Уважаю всех но больше Ставицьку Олену и Назаревич Викторию.А теперь всем кто пишет плохо на универ, если чесно мне всеравно на ваше мнения(мягко сказано), я уверена кто учился в этом универе плохого не напишет.

,

Судячи з коментів не поганий універ)))))))))

,

Мені дуже сподобалось навчання в цьому закладі, хоча з моменту закінчення пройшло 5 років. Вуз чудовий. Навчальна база не гірша ніж в інших вишах.

,

Інститут дійсно чудовий, закінчила його за спеціальністю економіка п-ств 5-ть років тому. Зараз працюю у одній з найбільших корпорацій України, пройшла багаторівневі співбесіди, всі були дійсно вражені знаннями які я отримала і в даному НЗ.... Викладачі тут дійсно надзвичайні, за весь період навчання ніхто не вимагав хабарів на відміну від інших вузів (правда був один викладач з водного... тоді вся група йому по 50 грн скинулася, але я зробила маркетингове дослідження і після години публічного попускання один-одного він здався і без бабла поставив мені відм.)..
Зараз планую отримати другу вищу освіту, піду також сюди, бо мені тут комфортно і знання можна необхідні отримати, а якщо буде галімо, то обовязково всім розповім :-)

,

Дякую економічний. дякую викладачі економічного. Працевлаштувався, пройшов співбесіду в Києві. Всі були вражені знаннями та питали де вчився. Низький уклін всім працівникам інституту.

,

Якби побували у вузах державних, досвідчених, заслужених, то мабуть ніколи не поступили б в Україну. Мені шкода тих хто тут навчається.
Дуже шкода...*

,

якщо хочеш вчитися, отримувати якісні знання за невелику плату - вступай в "Україну". на сесії приїзджаю як на свято - відпочиваю від буденної рутини.

,

так собі може бути але не всі викладачі такі хороші як всі пишуть є такі що не ефективно викладають курс лекцій по предмету дуже швидко і не якісно не понятно...

,

У кожномі інституті є свої недоліки чого вартий сам медичний!
А МУРоЛ Україна просто супер!!!!!!!

,

Університет супер, викладачі клас, особливо Стойка Марта Степанівна - Ви найкраща!!!

,

Я навчалась і у інших навчальних закладах зараз закінчую Дубенську філію скоро держ екзамени.Хвилююсь , учусь як школярка .Хоча маю дипломи державних навчальних закладів ,так сталось що потрібна ще одна освіта.Я задоволена . Викладачі класні одна Маряна Василівна Мальчик чого вартує.Треба учитись в лютому екзамени .Все супер .Щасливо.

,

ВМУРоЛ "Україна" - це один з найкращих університетів України, в якому працює висококваліфікований професорсько-викладацький склад і в якому навчаються самі прекрасні студенти!Відносини в університеті доброзичливі та партнерські, ставлення до кожного, як до Людини з великої літери!

,

Ви собі можете думати і далі, але за чотири роки, що я тут навчаюсь і продовжую навчатись, то я можу сказати тільки одне-університет чудовий. І я б не хотіла навчатись в інших вищих навчальних закладах.

,

Бувала і знаю трохи більше чим студенти. А на рахунок викладачів як працюють у вас, то знаю що вони говорять поза його межами, просто заробляння грошей!!!

,

А якби ви побували в університеті "Україна", то зрозуміли б, що тут теж є досвідчені, заслужені, хороші викладачі. Я б сказала, що вашим викладачам дуже далеко до наших!!! І ваші викладачі працюють у нашому ВНЗ. І чрмусь вони з великим задаволенням працюють у нас!!!))))))

,

Якби побували у вузах державних, досвідчених, заслужених, то мабуть ніколи не поступили б в Україну. Мені шкода тих то там навчається.

,

ВНЗ супер. Ідіть всі сюди і ви не пошкудуєте. "Україна" - Ура-ура-ура))))))

,

Університет чудовий. Особливо Відділення підготовки молодших спеціалістів. Красовська А.М., Стойка М.С., Коташевський О.В., суперові викладачі. Ви дійсно професіонали своєї справи!!! Хвала таким викладачам!!!!

,

Інститут просто супер, викладачі кваліфіковані, дають хороші знання, головне аби бажання вчитися було. Хабарі не беруть. Мені дуже подобається, ніколи не жалкувала що вибрала цей вуз!

,

прекрасний вуз

,

Особисто я вчилася на кафедрі психології. Дуже класна кафедра, а викладачі дають багато навичок саме практичного спрямування. Хто хоче стати психологом, ідіть вчитися в наш універ! РДГУ "отдихає"!

,

а я не згідна, я тут навчаюся і дуже задоволена, індивідуальний підхід до кожного студента!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Вчитися важко групи маленькі. Але зання супер. Хабарів не беруть.Ні копійки не заплатив. Україна ура

,

Навчався 5 років і невиникало проблем ні в навчанні, ні з викладачами, це ще залежить від самого студента чи має він бажання начатися, а інститут класний і викладачі кваліфіковані. Я брата з сестрою привів в інститут і вони теж задоволені всім.

,

Самий кращий інститут!!!!!!!!! Дав мені гарні знання, практику, любов до своєї професії. Викладачі - супер.

,

Знання, що дав інститут оцінили на практиці.

,

Рівненський інститут "ВМУРоЛ "Україна", на мою думку, один із найкращих ВНЗ. Тут дійсно є можливість отримати високі знання. Адміністрація, викладачі з повагою відносяться, йдуть на зустріч кожному студенту. Я навчалась у цьому вузі на спеціальності "Правознавство" - отримала потрібні мені знання. У цьому році я вступила ще на одну спеціальність "Фінанси" і цілком задоволена. Я дякую усім викладачам і адміністрації університету.

,

Прочитавши всі коментарі я можу сказати що багато хто неправий!.Інститут як інститут навіть і більше. Викладачі дуже приємні і з високою ланкою знань, адміністрація інституту завжди цікавиться як проходять пари і з якими знаннями студенти виходять із аудиторій.Проводяться цікаві гуртки, тренінги конференції до яких залучені іноземні працівники освіти, доценти і доктори наук!Я скажу одне якщо студент який не хоче вчитись то для нього будуть всі погані починаючи від студентів одногрупників і закінчуючи адміністрацією ітституту!

,

Знання, що дав цей інститут оцінили на практиці. Вчитися тяжко, маленькі групи і викладачі всіх знають. Не сховаєшся. Але знання-класні. Не заплатив ні однієї копійки хабаря. Тому, що не беруть. За студентами ходять як за дітьми маленькими, аж соромно самому. А хто каже, що поганий інститут то піди в кращий. "Україна" я з тобою.

,

Університет це дуже голосно сказано, пту це вже як комплімент. Навчалася 5 років тому, такого маразму мабуть ніде не було. Слава Богу, що диплом держ. зразка отримала. 5 рік заставили перейти на інд. план або заочно. Бо мало студентів і на денну форму не вигідно працювати. Кошмар а гроші платили як за стаціонарне навчання. Сумніваюсь що зараз стало краще.Не ПОСТУПАЙТЕ ТУДИ. Краще переплатити але навчатися в нормальному вузі.

,

Хто не хоче вчитися, завжди шукає винних. Універ класний! Ти тут людина! Центр психології -супер!

,

В цьому інституті грубо порушують Закон України " Про вищу освіту".
Перш ніж туди поступати задумайтесь.

,

Поганий Унівєр.Особливо Лєбєдєва.А так нічого хорошого.

,

Це найгірший інститут наших часів....Нічому не навчитеся,а ще в один прекрасний момент вашу кафедру закриють і ви виваливши шалену суму не знатимете куди вам подітись!!!!!! Вас розводять!!! Схаменіться!!! Інакше попсуєте не тільки нерви,а й все своє життя!!!!

,

не поступайте, самі пошкодуете

,

я здесь тоже учусь. но есть одно "но" - если убрать из универа Лебедеву Г.В.
то здесь было б просто супер!!!

,

ВНЗ супер!!!! наданий момент там навчаюсь)

,

Я сама там учусь і мне нравиться.Преподователи очень хорошие.Супер!!!!!!!!!!!!!!!

,

Супер!!!!!!!!!

,

на мою думку він не дуже хороший...,!!!

,

Хороший Університет!

,

класний інститут

,

плохой универ не поступайте

,

Суперський уныверситет!!!!!!!

Партнеры сайта
Государственный университет инфраструктуры и технологий
Государственный университет инфраструктуры и технологий
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Ровно, а также колледжи и техникумы в Ровно, курсы в Ровно, репетиторы в Ровно, работа в Ровно

Обратная связь