Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука (МЕГУ)

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука (МЕГУ)


 • Рівне · вул. Степана Дем'янчука, 4
 • (0362) 63-50-85
 • yasinskiy@meta.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1993 році. Статус приватний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Військова кафедра

5856
студентів
312
викладачів
105
кандидатів
наук
19
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Економічний факультет 

Факультет журналістики

Юридичний

Кібернетики

Здоров’я, фізичної культури і спорту

Природничо-географічний факультет

Педагогічний факультет

Факультет європейської освіти

 • Адміністративне право ЄС
 • Управління в готельному та туристичному бізнесі
 • Господарювання та менеджмент
 • Туризм та готельно-ресторанні послуги
 • Комунікація та медіаосвіта
 • Початкова та дошкільна освіта
 • Інформатика
 • Економіка підприємств та управління персоналом
 • Фінанси і банківська справа
 • Зовнішня і внутрішня економічна діяльність

Про ЗВО (вуз)

Вступні випробування: конкурс сертифікатів ЗНО (або іспитів для осіб, які за умовами мають на це право) 

Термін навчання: бакалавр – 4 роки (спільні програми з Європейськими ЗВО– 3 роки), магістр – 1,5 року.

Навчання платне. Вартість навчання за рік: ДФН – 9700-16000 грн; ЗФН - 8200-11000 грн

Професорсько-викладацький склад університету заслуговує на особливу шану: вони є зразком свободи наукового мислення, педагогічного такту, толерантності, людяності та відкритості. Саме вони співпрацюватимуть з вами впродовж Ваших студентських років, задля досягнення Вашої освітньої мети.

Матеріально-технічна база: обладнані аудиторії, добре укомплектована бібліотека (постійно поповнюється та налічує 270 тисяч примірників наукової та методичної літератури); комп’ютерні класи з сучасними комп’ютерами та виходом до Інтернету, сучасне повноцифрове освітнє середовище. Ефективні методики та комунікаційні технології об’єднані навколо платформи дистанційного навчання, забезпечують студентам високий рівень професійної підготовки. Практики закордоном, участь в міжнародних освітніх програмах, грандах та проектах – робить наших студентів повноправними членами європейського освітнього простору.

Факультет європейської освіти: МЕГУ  співпрацює з провідними вищими навчальними закладами Угорщини, Польщі, Бельгії, Словаччини, Білорусі, Німеччини, Чехії, Росії, Фінляндії, Іспанії, Грузії. Студенти постійно слухають лекції провідних вчених європейських країн та США. Студенти навчаються за програми таких європейських ЗВО:

 • Університет Прикладних наук імені Яноша Кодолані (журналістика, туризм та готельно-ресторанні послуги, економіка та менеджмент).
 • Великопільська соціально-економічна вища школа (Інформатика, Фінанси і банківська справа, Економіка підприємств і управління персоналом, Початкова та дошкільна освіта).
 • Вища школа євро регіональної економіки ім. Альчіде де Гаспері  (Адміністративне право ЄС, Управління в готельному та туристичному бізнесі).

До послуг студентів: п’ять сучасних навчальних корпусів, обладнані сучасні навчальні аудиторії, гуртожитки, кафе, найбільший в регіоні басейн, протягом року студенти мають змогу займатися в спортивно-оздоровчому комплексі. Діють студентські гуртки, туристський клуб, спортивні секції, центр естетичного виховання. Відпрацьовано ефективну систему мотивації студентів через  актуальний перелік знижок в оплаті за навчання. Всі студенти забезпечуються місцями для проживання в гуртожитках.


Відгуки209

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я захотіла перевестись з денної форми навчання на заочну. З криками послали подалі і сказали що ніхто не переведе, такої неповаги ще не бачила. Приголомшує те, що відмовились навіть на дистанційне переводити. Адже потрібні офіційні листи. І зовсім нікого не хвилює нічого. Також пожила у гуртожитку, якщо думаєте,що за 600 грн. будуть нормальні умови помиляєтесь. Вже не кажу , що батьки ремонт у кімнаті зробили, але те, що немає нормальної шафи на 3 дівчат, немає матраців, навіть поличок для зошитів не у всіх є. Якщо все ж ризикнули поступити у МЕГУ готуйтесь до несправедливого оцінювання, всім старостам груп завжди ставлять пятірки,навіть якщо на лекцій не ходять.

,

Випуск 2021 рік, факультет кібернетики, викладачі просто неперевершені, завжди підтримують та йдуть на зустріч! Дякую Вам за все! Дуже шкода, що так швидко минули роки студенства?

,

будучи студентом першого курсу зайшла запитати про заочну форму навчання, на мене наорали так ледь до сліз не довели, відношення персоналу, деяких викладачів до студентів жахливе, жах!

,

Прекрасний універ. Особлива подяка керівництву за чудові заходи які не має більшість студентів інших вузів.

,

Випуск 2007 року, факультет кібернетики. Тільки найкращі рекомендації.

,

взагалі не розумію як ще цей убогий заклад не закрили... відношення викладачів та персоналу до студентів просто жах! відношення до скоту краще... за людину тебе не сприймають. коли потрібно вирішити те чи інше питання, ніхто нічого не знає і взагалі іди ти до біса. все працює через сраку. ти повинен усім і всім і борони боже перечити тим неадекватним, відразу грозяться відрахувати. тому хто задумується вступати до цього закладу, борони вас боже, викиньте цю хвору думку зі своєї голови!

,

Це не університет, а два корпуси колишнього радіозаводу, які хтось придумав переобладнати під навчання. Тому можете уявити, які там умови, вимоги і обстановка. Це сімейний бізнес без ЗНО. Дивишся списки викладачів - прізвища часто однакові. Ті, хто пишуть що там все супер і класно - то у них до себе просто не дуже високі вимоги, інакше вони сюди б не вступали. Або мають якийсь блат і їм просто потрібна "корочка". Про євроосвіту краще промовчу. За кордоном на нас дивляться як на бидло. Мабуть тому, що наші студенти коли їдуть на сесію за кордон запасаються не книжками, а презервативами. До цих пір з жахом згадую спілкування з цим бидлом, якому до Європи як до неба рачки. Хоча трапляються і нормальні, але їх меншість.

,

Чесно кажечи як студентці третього курсу мені тяжко зарез описати університет, в мене є два враження про університет - 1 універс дуже класний викладачі суперові атмосфера в нас в університеті не зрівняється ні з яким іншими університетом, ті по суті півтора роки до карантину які я провчилась на стаціонарі це дійсно були не забуті роки, далі карантин а далі друге враження, закінчення другого курсу було дистанційно так погоджуюсь вся країна була на карантині в тому числі і ми і тут після літа всі думали нарешті цей зум закінчиться але нажаль зум закінчився але розпочався дистанційний-гугл. Шановний пане Ректоре, живу в гуртожитку і хочу Вам сказати, ми як студенти хочемо на пари, різні зміни різні пари але ми хочемо в університет, те, що студент прокинувсяя в 8:30 підєднався до конференції і далі ліг спати або пішов на кухню, який з нього буде спеціаліст. Садочки працюють, школи, коледжі РДГУ та НУВГП також тільки МЕГУ на карантині, ми розуміємо Вашу турботу про нас, але дайте навчатис

,

Нікому не рекомендую вступати на офіційному сайті консультант відмовився спілкуватись бо тіпа я з тюрми хоча зно укр мова 190 математика 193 і англійська 198

,

Навчання тут хороше! Особливо на Факультеті Журналістики! Викладачі хороші, завжди допоможуть! Про хабарі навіть і думки не має! Все студенти здають самі! А також поза навчальний час студенти беруть участь у різних колективах! Усі виступи дуже сильно об'єднують студентів!

,

Сам вчився в даному закладі, як рекомендував усім сюди вступати так і буду рекомендувати, роки проведенні з університетом одні з кращих ти тут не "мішок" для викачування грошей, а студент якого хочуть чомусь навчити а якщо ти неук по життю то і в Гарварді тебе ненаучать. Респект універу.

,

привіт університете .училась 10 років назад.о щасливіроки...Турбал Юрій Васильович завдяки його парам (де я навчилась програмувати) я зараз маю класну зарплату...

,

Закінчив економічний факультет, все супер, і ставлення і оплата і навчання!

,

Закінчив факультет ЗФКС минулого року, можу сказати тільки найкраще, ніразу ні за шо не платив, навіть нятяку не було на це, хто хоче знати і ходить на пари, той точно здасть і знання отримає. Рекомендую, є з чим зрівняти.

,

Почнемо з того, що навчалась я в цьому жахливому закладі аж цілий рік. Сесію здавала купюрами (на анатомії обов'язково потрібно купити книжечку, бо не здасиш)!. Після такого "навчання" вирішила поступити в інший навчальний заклад. Писала заяви, які мені ніхто не хотів підписувати, а через півроку заявили що я винна їм 6000, ніби то по їхнім документам навіть якщо ти не навчаєшся-плати. Ніхто про відрахування, і заяви мені не повідомляв. Ще нюанс, коли я підписувала документи-була неповнолітня і ці документи лише семестрово. Ніякі інші документи я не підписувала. Буде суд. Не раджу нікому навіть дивитись на те облущенне, радянське МЕГУ. САМА БІЛЬША ПОМИЛКА В ЖИТТІ.

,

Університет чудовий! поступив у цьому році, все дуже класне мені подобається все.

,

Університет класний, найкращі викладачі на історико - філологічному факультеті!!! Я задоволена навчанням, РЕКОМЕНДУЮ!)

,

Закінчив цього року факультет кібернетики. Чудові викладачі, чудове навчання, чудова атмосфера. Після навчання запропонували роботу в IT компанії. Дивно але багато чого знадобилось.

,

Закінчив цього року. Дякую за гарні роки навчання.

,

Одним словом - Ви молодці

,

Універ класний!!! Ректор супер!!!

,

Супер универ !!!!!!!!! Рекомендую.

,

Я, випускниця європейського факультету,навчалася за програмою Вищої Школи Єврорегіональної Економіки ім.Алчіде де Гаспері, навчання сподобалося адже кожного року їздили на сесії в Польщу,було цікаво на лекціях,викладачі в університеті хороші,доброзичливі,особливо декан Ніна Ростиславівна та Олена Феліксівна. Рекомендую поступати в цей навчальний заклад!

,

Університет, класний!!! Щоб мені хто не казав я задоволений навчанням.

,

А я закінчив факультет кібернетики у минулому році. Прекрасний факультет, толерантні викладачі, на парах було цікаво. Хто хоче чомусь навчитися - рекомендую цей факультет, а хто нічого не хоче - тому і в Кембріджзькому університеті буде не цікаво.

,

А я закінчив факультет кібернетики минулого року. Прекрасний факультет, чудові толерантні викладачі, цікаво викладають для тих, хто хоче чомусь навчитися. А той, хто нічого не хоче, тому не допоможе і Кембріджський університет. Часто були зустрічі з ректором, який завжди цікавився студентським життям та студентськими проблемами. Залишися найкращі спогади від навчання.

,

Вчився на кібернетиці і мало чому навчився... є нормальні викладачі, але їх можна порахувати на одній руці... та й якщо вже і попадуться з ними пари то буде лише 10 годин.. ( а в осноному там багато деградантів, які навчань вас лише предматам 2006року... як на мене це заклад ідеально підходить для тих, кому трема корочка... із плюсім відмічу те, що ніхто нагло не буде просить хабарі Ставлю 3 лише за те, що там залишились ще декілька нормальних викладачів, а так то не рекомендую тут планувати здобувати знання

,

МЭГУ - сила!!!! Спасибо что Вы есть!

,

Підтримую. Дякую за гарне ставлення і підтримку колективу сусасних танців університету!!!!!!!!

,

Університет чудовий, атмосфера чуде класна!!! А наш Ректор найкращий!!! Ви ніколи не побачите такого ставлення від керівника до простого студента!

,

Прекрасний заклад.

,

Хто б, що не говорив університету дуже класний!

,

Особисто навчаюсь зарез на 4-му курсі, правда іншого факультету. Гроші ніхто і ніколи не брав і навітіь не натякав. Стосовно оплати, дивлячись на цінову політику нашого університету мені особисто навіть інколи стає не зрозуміло, чому така низька оплата за навчання, зайдіть на будь який сайт іншого університету і погляньте оплату різниця між нашим університетом і іншими мінімум 5 тис. грн., ціна і якість послуг це одні з ключових переваг університету.

,

Всем интересующимся привет! Учился с 2005 по 2011 факультет Кибернетики. Минусы: 1. За время учебы стоимость подорожала в разы начинал с 750 гр., а заканчивал уже в районе 2500гр. Соответственно на "лапу" цены выросли также. 2. Деньги любят и не стесняются об этом говорить. 3. Хочешь учится, учись. Тебе никто не мешает, но и никто не учит. 4. Кто там составлял программы обучения, чем они руководствовались, до сих пор мне не понятно, лишней информации (именно не нужной 80%) 5. Обещали (было прописано в договоре) диплом по одной профессии, на выходе все получили совсем другое. Теперь о плюсах. 1.Было пару грамотных преподавателей (советской закалки) уверен что они там не засиделись. 2. Остались друзья, все таки более пяти лет вместе. И того... Не рекомендую это учебное заведение. Подойдет тем, кому некогда учится, но нужен диплом. Я имею ввиду тех людей, которые уже хорошо знают свою работу, но им нужен документ. Всем добра!

,

Дочка цього року вступила на 1-й курс, відгуки про університет і викладачів тільки хороші. Дуже сподобалось святкуання ювілую університету для дівчинки з села це було щось неймовірне. Задоволена нашим вибором.

,

Прийшла на 3-й курс, заочне, початкове. Цього року отримала бакалавр і поступила на магістра. Закладом дуже задоволена рада що не пішла в рдгу. Дякую викладачам за розуміння і хороше ставлення. Сесії проходили без хабарів. Дякую нашому декану Софкйко І. М. за підтримку.

,

Внук навчається в університеті - іноземна мова - дуже задоволений, викладачі професіональні, хочуть щоб студенти знали матеріал. Про хабарі даже мови не має. Хто має бажання чомусь навчитись рекомендую.

,

Знав би, що тут так круто не поступав би в ВНМУ ім. М.І Пирогова, отвічаю.

,

Закінчила магістратуру - чудовий ВИШ!!!!! Дякуємо викладачам за цікаві лекції і гарне ставлення до своїх студентів.

,

Всё очень понравилось))) учить ничего не надо, 4 года прошло как один день, деньги любят, диплом получился где-то 70000 гр.... На пари не ходил, екзамеы не задавал...

,

Чисто, затишно, спокійно. Це другий ВИШ який я закінчую. МЕГУ - це кращий вибір! Особливо приємно, що ставлення до студента як до людини. Університет - це сім'я. Студент тут завжди на першому місці. Дякую, що Ви є. Журналісти - сила!!!!! Ольга Андріївна Ви найкращі!!!!

,

Навчалась у МЕГУ отримала якісні знання в хорошій атмосфері. Особливо сподобались лекції Мороз О.І. За 4 роки навчання про хабарі і мови не було. Рекомендую університет тим, хто хоче якісних знань, адикватних оцінок і цікавих лекцій)

,

Закінчив в 2017 році проживав і навчався в гуртожитку.Гуртожиток не поганий чисто прибраний,краще за гуртожиток рдгу,знання дають непогані,якщо ходиш на лекції і додатково займаєшся в бібліотеці,про хабарі майже не чув навчатись можна,викладачі професіонали своєї спеціальності.

,

Молодці! Так тримати!! Перше вересня просто чудове! Особливо білі голуби! Супер ВУЗ! Радію, що сюди вступив!

,

Вступаю цього року в цей університет (всетаки 13 тис. грн. МЕГУ, не 33 в РДГУ), здивувало ставлення приймальної комісії (на замітку всі ввічливі), коли попросили реквізити для оплати за навчання, одразу питання: "Ви випускник якого ВНЗ? Якщо МЕГУ - одразу дають реквізити якщо ні, Ви в конкурсі. Трішки обідно але все зрозуміло "свої" в приорітеті! Прийшлося погрожувати, що підемо до Ректора, на диво відповіли: "Будь ласка, це Ваше право, я Вам відповів згідно правил вступу". Якщо так ставляться до абітурієнта, проста цікавіть як тут ставляться до студентів студентів МЕГУ, мені просто цікаво. РДГУ в порівняні з МЕГУ, прочившись в РДГУ 5-ть років це просто - жах. Судження початкове, якщо поступлю тоді буде видно але думаю буде краще чим в РДГУ!

,

Універ для тих, хто не хоче вчитись. Знань там майже не дають. Розумні та креативні викладачі знаходяться під таким "савковим" тиском, що вони при першій же можливості втікають на інше місце роботи і при владі залишається "тупе хамство", що вкупило свої роботи і корчить із себе великих знавців наук. Хабарів ніхто не вимагають відкрито, бо для того щоб вимагати потрібно самому знати предмет, а не йти на пару із підручником і його перечитувати, або диктувати студентам. Марно втрачений час для всіх, хто вирішив повязати життя із МЕГУ, як для студентів, так і для розумних викладачів.

,

Гарний ВУЗ, рекомендую!

,

Закінчила навчання цього року. Коли поступала чотири роки назад, то трішки відлякувало те, що університет "приватний", боялась, що важко буде найти роботу. Але проблем з цим не виникло, тому що це один з кращих приватних університетів. Мене приємно вразило навчання на факультеті "Журналістики", воно досить насичене, можна набути багато навичок для майбутньої професії. На відмінну від інших ВНЗ тут про корупцію навіть не чути. Єдиний мінус - гуртожиток, раджу відразу орендувати житло і не мучитись в тій холоднечі.

,

подала документи на юридичний.. мені комісія сподобалась..хороша дівчина...не раз перепитували її..вона все розповідала.. думаю і Універ теж чудовий..

,

Провчилась 1 рік на економічному факультеті, вуз так собі, знань отримала дуже мало, дають багато непотрібної інформації... секретар в деканаті дуже зла, до неї не можна прийти просто так з якимось питанням, вічно чимось незадоволена, деякі викладачі не дають потрібну інформацію(наприклад формули до задач) а потім вимагають зробити 30 штук за 2 дні.. а от декан супер) А ще гуртожиток відстійний, мало того, що душ працює через день так їх 2 на 9 поверхів!!!!! До того ж гаряча вода є не завжди, бо бойлери

,

Закінчила 2-й курс фізичної реабілітації заочно, зараз пробую дистанційну форму навчання, поки що усім дуже задоволена. Тут реально можна вчитися самому, без додаткового фінансування: ходи на пари і вчися. Всі хто хоче отримати знання знайде їх у МЕГУ. Рекомендую!

,

Найкращі відгуки про Інститут педагогічної освіти, всім друзям буду радити цей вуз. Хороше ставлення до студентів, викладачі вимогливі, але справедливі. Дуже цікаві пари у Пагути Т.І., Мельничук Л.Б., Максимчук Н.С., Красовської О.О.

,

Хороший Універ, хто схоче вчитися, той навчиться. Є дійсно такі кадри, які підривають авторитет всього ІПО. Особисто дякую Сойко І.М., Кукалець М.В., Максимчук, Петрук О.М., Джаман Т.В. за високий рівень знань, повагу до студентів і людяність. А за холод в аудиторіях Вам мінус.

,

Хороший університет, і факультет юридичний непоганий, але е одна персона на факультеті щось з себе корчить, типу що самий розумний юрист, на студентів верещить, обзиває їх дурнями, хамить, студента, неприємна особистість, а так вчитись можна

,

Отличный университет!) Единственное что мне не понравилось, так это фасад второго корпуса. Название универа "международный" , который действительно тянется к европейским вузам, НО выглядит так ужасно!) Хорошо что внутри более-менее))

,

Навчаюся на факультеті європейської освіти за спеціальністю "Комунікація та медіа". Написати цей відгук я вирішив після надзвичайно атмосферної пари з Вишневським М.Я, який викладає нам фотожурналістику. Ми сміялися, говорили про фотографію у журналістиці з власного досвіду, викладач давав нам різні поради і це все було так круто, що словами не передати! Студенти державних ВНЗ можуть нам сміливо заздрити. Пишу відверто і без перебільшень! Надзвичайно тішить, що викладачі МЕГУ не сприймають нас як сіру масу, яка прийшла і пішла. А щодо викладачів факультету журналістики, то це взагалі окрема тема! Вони дуже приємні, щирі, привітні та добрі! Коли професори, доктори наук, декани факультетів люблять вас як рідних дітей, то це заслуговує незрівнянної поваги до них.

,

Все було б добре, аби не було обману. Коли я поступала у МЕГУ то в приймальній комісіі казали, що можна навчатись дистанційно. А це неправда!!!, бо на педагогічному факультеті не можна. Я працюю в садочку, маю 18 років стажу роботи, на сесію приіхати не можу, бо робота. За навчання заплатила кошти. До кого ж звертатись, щоб дозволили хоча б частину предметів здати дистанційноабо забрати кошти за навчання, бо в період сесіі на сесіі я не можу бути присутня. От таке навчання...

,

Народ все олічно в універі,але приймальна комісія одстой,нащо вобще туда їх садить....

,

Про факультети і навчання ніхто путньо вже 2 тижні в приймальній комісії не може розповісти. "Здайте документ, проплатіть, а тоді, після 25 серпня 2016 отримаєте всі відповіді." Може є ті, хто закінчив навчання "Німецька мова і література" розкажіть!

,

МЕГУ - це круто! Дякую викладачам за все! Так тримати ! Журналісти найкращі!

,

5-ть неймовірних років, пролетіло як один день. В університеті просто чудова атмосфера! Хороші знання, чудове ставлення!!! МЕГУ - ФОРЕВЕР!!!!!

,

Університет нормальний викладачі теж хороші.Якщо хочеш здати сам і будеш на сесії(заочне відділення)здаш без хабарів ніхто їх не вимагає.Економічний найкращий.Крот,Синякова,Артюшок,Гелухова,Коваль Ви найкращі

,

Університет класний щоб там не говорили не ідеальний але кращо годі шукати!!!

,

Подавали з батьками документи, такого хамського ставлення я ще не бачила!!! Жіночка яка приймала документи неговорить до тебе а кричить все їй не так! Щось перепитай одразу крик! Тепер не знаю, що робити, поступала по рекомендаціїї друзів але після такого ставлення не піду в цей заклад!

,

Університет дуже класний. Навчаюсь на заочному, ні разу не платила викладачам за екзамени! Одне, що бажає бути кращим це заочне відділення - ставлення хамське!!! Сойко І. М. найкраща!

,

Університет дійсно дуже хороший!

,

Університет хороший. Рекомендую!!! Хабарів не беруть!

,

В університеті дуже високий рівень знань отримують студенти за рахунок того, що професорсько-викладацький склад найкращий в місті. Цьому підтвердженням є рейтинг який оприлюднив тижневик "Слово і ділом", за який МЕГУ займає перше місце в місті Рівному. І ще не менш важливий факу, цього року Рівненську область очолив випусник МЕГУ. Я думаю, що людину з рівненм знань "0", як Ви пишете ніхто би не призначив губернатором області. І це лише два факти які свідчать про те, що в МЕГУ отримують хороші знання.

,

МЕГУ это как диплом в кредит который выплачиваешь на протяжении 5 лет, уровень знаний "0", есть только одно условие: платить за учёбу вовремя

,

Раджу всім! Найкраща атмосфера. Закінчую цього року. Мій брат буде навчатись тільки тут.

,

МЕГУ- СУПЕР!!!! Це ВНЗ який нічим не схожий на інші. Так тримати!!! Молодці!!!!!

,

Супер універ. Все для молоді, все для студента. І ціни не хапужні.

,

Нікому б не радила сюди поступати!!! А особливо на педагогічний факультет заочне відділення, там такий безпорядок, так вам нерви витріпають, до студентів ставляться як до "тварин".

,

Навчаюсь в університеті на другому курсі.За весь час ніхто не вимагав ні копійки,все закрив своїми силами.І навіть випадків хабарництва незнаю та нечув.Дуже подобається атмосфера,викладачі майже всі привітні та спілкуються на одному рівні з студентами,а не ставляться,як в багатьох інших закладах,до своїх студентів,як до ходячих гаманців.Якість знань надають хороший.Все просто,хочиш вчитись-будеш знати,та в майбутньому будеш гарним спеціалістом.Лінишся-велкам ту перездачі,і надалі,не закриті сесії. Гуртожиток по вул.Студентській хороший та не дорогий,комендант завжди іде на зустріч своїм мешканцям. Рекомендую МЕГУ-я впевненний,ви не пожалієте,так як я не жалкую про свій вступ сюди) ІПО-Найкращий!)

,

гроші беруть. Не дуже відкрито, але беруть. Найбільше бісить робота заочного відділення - бардак повний. Ніколи нікому не рекомендувала б цей заклад

,

найкращий університет!

,

Навчаюся на факультеті європейської освіти (найдорожчий із усіх). Хочу сказати, що справжній європейський рівень знань ми отримуємо тоді, коли їдемо за кордон на сесію. Викладачі доступно пояснюють матеріал, але хочеться якоїсь практики, цікавих прикладів, а в МЕГУ буває таке, що ми все переписуємо в зошит, що викладач диктує з листка. Проте, хочу зауважити, що атмосфера тут чудова, в університеті чисто, професіоналів тут багато, але ціни саме на юридичний ф-тет та ф-тет європейської освіти просто захмарні, гуртожитки - повний треш, в аудиторіях холодно, всі сидять у верхньому одязі, кажуть, що студентські не видають.Тут класно, університет став рідним і я звик до його мінусів, але абітурієнтам я раджу подумати, можливо у вас буде кращий варіант, ніж МЕГУ.

,

Наше враження про університет змінилося після того, як тут почали вимагати гроші за пропуск заняття, інакше студента просто не допустять до сесії. Це дивно, адже ми платимо за навчання (ми оплатили послугу - ми її отримали), то чому ми маємо платити за власний пропуск заняття? Я розумію, це правила університету, адже він приватний. Більшість студентів не задоволені, тому ми просимо вас, припиніть існування такого правила, бо не всі спроможні оплатити ці пропуски. Ще дуже засмутив той факт, що тут не видають студенські. Точніше видають, але не всім. Деяким вже 2 рік їх не видають. Невже нашому ректору на це начхати? В рекламному буклеті "МЕГУ" вказано "Отримайте другу спеціальність безкоштовно". В приймальній комісії залишили заяву і окремо номер телефону, вже 3 місяці пройшло, а результату так і нема. Прикро. Дуже хочу, щоб університет і його керівництво думало за студентів, а не про те, як на них більше заробити. Щиро надіємося, що після нашого відгуку це зміниться. Дякуємо за увагу.

,

Навчаюся в МЕГУ, викладачі є різні, є такі що можуть багатому навчити, а є такі, що й самі матеріал той що викладають погано знають. Якщо взятку не пропонуєш, то і ніхто вимагати не буде, і запропоновану не всі візьмуть. На даний час універ вигідний по оплаті, не дорого. Більшість моїх знайомих позакінчувало інститут Водного Господарства і РЕГІ, мало того що навчання дороговате, ще взятки студенти дають як діло доходить блище до здачи іспитів,чють як не мусові. Коли влаштовуєшся на роботу то скажуть, забуть все що тебе вчили, роби так як каже практика. І не дивлячись на те який цей університет в чиїхось очах не престижний, він мені надав і надає на даний момент цю практику. Я поважаю цей університет не зважаючи на деякі проблеми, а де їх сьогодні немає.

,

дуже класний університет

,

Напишу те, що знаю. Моя сестра навчалась в МЕГУ на юридичному факультеті 3роки тому, приїздив до неї деякі викладачі дозволили бути присутнім на парах, не можу передати яка там щира атмосфера панує, дружня, викладачі справді розумні, можуть багато чому навчити, але якщо ви з Закарпаття то готуйтесь до того, що декан буде вас ненавидіти( не знаю чому, але він закарпатців ненавидить, сам в цьому переконався) він дуже бридкий тип, зухвальний, але всі інші суперові викладачі. Як не крути знання повині бути у вас що б ви там навчались, хоча і є такі мажори які платять хабарі, але в досить великих сумах і їх справді не багато із 30чоловік таких 2-3(з того що знаю зробив висновки.) ну в гуртожитку жити реально можливо, там все досить не погано, хоча зимою холодно а обігрівачі приносити забороняють. Справді якщо хочете чогось навчитись йдіть туди, тому що навіть якщо маєте багато грошей вам це не завжди допоможе, викладачі хабарів не беруть, все йде вище. Я б там навчався, але напрямок інший.

,

Єдиний університет, який видає диплом, а не сертифікат міжнародного зразка.

,

Гэта вельмі добры універсітэт. Дзякуй за цёплы прыём. Прывітанне з Беларусі =)

,

Найкращий університет в Рівненській області!!! Факультет європейської освіти - one love!!!

,

МЕГУ входить в десятку найкращих навчальних закладів України приватної форми власності. Кажете поганий універсиет? Прикро, що ті студенти, які не ходять на пари і не вчаться, кажуть : "Поганий універ, знань 0". Шановні, які у вас будуть знання, якщо ви не хочете їх отримати? В МЕГУ дуже хороші викладачі. Всім раджу подавати документи саме сюди! І не вірте тому, що пишуть тут хейтери.

,

я закінчила школу, і думаю поступати в цей універ) багато знайомих там учиться, і всі кажуть що там класно. Учать нормально) перечитала ваші відгуки, і я в шоці! ви це спеціально, бо заздрите !!

,

якщо ви рекламуєте свій університет то ще зрозуміло !!! тому що всі добрі відгуки і на це є підстава, а людям потрібна правда!!! так що не пишіть про університет супер , бо хабар беруть і я навіть можу надати відео, і фото хабарників!!

,

мегу реально тяговий универ!!!!!)))

,

Вчусь тут на факультеті журналістики. Класний університет, тут працюють чудові, висококваліфіковані викладачі. До нас завжди приїзджають відомі люди, проводяться конференції, різні творчі заходи. Раджу всім наш університет!

,

найкращий університет :) я дуже задоволений

,

Ніякі гроші в МЕГУ не беруть. Завдяки МЕГУ я навчаюся в Європі (Угорщина) і буду мати справжній європейский диплом! В нашому університеті єдиний в Україні факультет європейської освіти. Ціни за навчання помірні. Уніерситет має 4 корпуси (спортивно - оздоровчий комплекс та інститут педагогічної освіти) Раджу всім цей університет!

,

Гроші беруть, від 100-200 з чоловіка .

,

МЕГУ - супер, особливо факультет журналістики. Вступайте і Ви ніколи не пожалкуєте про свій вибір. Хабарів не беруть! Викладацько - професорський склад - потужний. Претензій взагалі ніяких. Лише одне зауваження, взимку дійсно буває холодно, а так все гуд!

,

Універ нормальний, закінчую в цьому році, особлива подяка кафедрі психології Мороз, Михальчук найкращі!

,

Провчився в університеті 5-ть років, слово хабар - не чув. За весь час нічого нікому не платит. Ніяких неофіційних платежів або як в НУВГП добровільних внесків в університеті немає. Знання отримав хороші! Працюю у фірмі де з 18-ти працівників, 8-м, закінчили МЕГУ!! Якщо хочете отримати хороші знання і де до Вас буде належне ставлення Вам в МЕГУ! Всім рекомендуюю!!

,

Не видумуйте! Я вчусь на заочному, на 4 курсі, і за весь період я не бачив, щоб хтось там на когось кричав. До студентів відносяться як належне. Я МЕГУ буду рекомендувати всім!!!

,

В Університеті все норм, і викладачі нормальні і знання дають, а от Педагогічний - окрема республіка і заочне відділення також. Там і покричати без причини можуть, ніби ти така сяка, і відправити перездавати все заново, бо вони бігунки погубили. Зараз дуже жалкую, що поступила на педагогічний, краще б інший факультет обрала, все саме через працівників заочного відділення, які ведуть себе дуже нахабно і багато собі дозволяють. Спілкувалася із колегами інших факультетів, таких проблем у них ніколи не виникало, як у мене. Одна Вікторія, яка все нормально пояснить і розкаже.

,

вуз цей дуже хороший!!!Я ні разу не заплатила хабаря хоч і провчилася рік на 1 курсі на факультеті журналістки , і навіть на заочному але знання мені дали дуже хороші і цікаві!!!Далі я перевелась до рдгу (мама сказала що державний вуз,престижно..бла бла бла) знаєте нічого подібного!!!Я б краще залишилась в Мегу ніж в цій шарашкіній державній конторі!Справа ваша куди вам вступати,але моя порада , біжіть від рдгу подалі!

,

Треба було вчитись, а не сачкувати.... Універ клас...

,

Закінчила цю "Шарашкіну Кантору"....диплом є - знань 0....тільки хабарі! Не раджу нікому цей університет!

,

Цей університет дійсно заслуговує похвали!!! Інститут педагогічної освіти 100%

,

Самий найкращий університет!!!!!

,

В МЕГУ нема корупції. І за це великий плюс! Дійсно найкращий універ.

,

Найкращий університет! Раджу всім)) Навчаюся на факультеті журналістики. Декан Мітчук Ольга Андріївна прекрасна людина. Вона заміняє мені рідну маму! Вона піклується і любить кожного студента. МЕГУ - велика дружня сім'я. Тут старшокурсники допомагають першокурсникам, а не кепкують. Тут панує дружня атмосфера. МЕГУ класний університет, з прекрасними викладачами та студентами))

,

Класний університет!!!

,

Справжній Міжнародний університе: Хочеш навчатися в Європі, будь ласка, обирай країну в університета дуже багато зв"язків із закордоними ВНЗ. Хочеш пройти практику за кордоном до твоїх послуг Німеччина, Туреччина і т.д. Хочеш курси до твоїх послуг безліч можливостей! За це респект керівництву. Навчаюсь на третьому курсі, ніколи не пожалкував, що поступив до МЕГУ! Всім раджу поступати саме в університет. Тут дійсно Європейський рівень знань!

,

Зараз навчаюся на І-му курсі в університеті. Перед вступом до університету чув багато різної інформації. Коли почалося навчання був приємно здивований, що весь негатив який говорятть про МЕГУ - це проста брехня. В університеті дуже хороший колектив, викладачі гідно сталяться до студентів а головне, що старшокурсники одразу сказали, що ніяких хабарів тут давати не потрібно, хочеш навчитися - научишся. Всім раджу вступайте до МЕГУ якщо не хочете платити хабарів та отримати чудові знання!

,

Як на мене, то ВУЗ непоганий. Навіть кращий за інші деякі. Викладачі, особливо, романо-германська кафедра - найкращі викладачі Рівного. Фінчук, Будз, Поченюк, Скребкова, Попова, Коваленко - прості у спілкуванні, добре подають матеріал, досвід безперечний! За 4 роки не платила ні разу. Вибирайте МЕГУ!

,

Навчаюсь в МЕГУ на 5-му курсі. Хай там що не кажуть, але для мене це найкращий університет. Знання тут дають хороші - і тільки від нас залежить чи почерпаємо цих знань чи знехтуємо ними.

,

МЕГУ - супер!! Довго сумнівалась чи правильно обрала майбутню професію, але уже після першого тижня навчання я переконалася - журналістика моє майбутнє. Викладачі супер.. Особливо, хочу відзначити Мітчук та Потапову =) усім рекомендую цей заклад)))

,

Якість освіти залежить не тільки від кількості студентів. Для прикладу в Острозькій академії чуть більше тисячі студентів то значить що в ньому погано Навчають? Якість освіти в більшості залежить від якості викладання і в МЕГУ якість викладання краща ніж у ="водніку" - і це факт.

,

Зараз вже в водному 12000 і з кожним роком більше

,

МЕГУ - це перлина Рівненщини. Раджу всім. Дай Боже Вам здоров.я! Надзвичайно демократичний університет з найкреативнішими викладачами.

,

не раджу. потім будете шкодувати все життя якщо поступите в Мегу

,

А в МЕГУ українська і англійська мова викладається? Як люди, які отримали диплом про вищу освіту, можуть так безграмотно писати?

,

Ребята! Не слушайте никого! Университет МЕГУ просто супер! Со своей изюминкой. Рад что я учусь именно здесь! Советую всем.

,

Університет супер!!!!!!!

,

Вуз дуже класний. Про те що не існує трійок не згодна(була навіть двійка). Просто люди розуміють, тому комусь на один бал і підіймуть. Хабарів не беруть перевірено :) Всім раджу - вступайте в МЕГУ. МЕГУ ZE BEST!!!

,

Нє ціни не найнищі.Мій брат учився на юридичному то в Мегу платив 12000 а в НУВГП зараз платить 8000(перевіся з Мегу у воднік.) і знання не порівняти !Коли був в Мегу то каже що нічого не вчили а в НУВГП за рік стільки навчили що до нього сусіди почали ходити на юридичну консультацію.А хабарі то це видумка.- краще спитайте реального студента

,

Університет класний а головне ціни на навчання практично найнищі в Регіоні.

,

Унівеситет далеко не "захолусний". Має свою базу, навчальні корпуси (по підвалах як в інших ВНЗ вчитися не потрібно), гуртожитками повністю забезпечує студентів. Має найкращий спортивний комплекс в регіоні. В колективі студентів та викладачів панує дружня атмосфера. Але сама ключова перевага, що університет без хабарів. Вчився там пять років, всім раджу обирати саме МЕГУ. Обравший цей університет Ви не пошкодуєте.

,

я вважаю якщо вже платити за навчання то в якийсь нормальний престижний вуз.А МЕГУ він є маленький захолустний...

,

та норм універ так він є приватним але платити всюди треба

,

Єй народ! мне может кто-то обьяснить что случилось с факультетом кибернетики.Когда два года назад поступил- все было окей.а сейчас ни пар нормально никто не проводит и вообще...

,

Хороший університет, мені є з чим порівняти, я закінчила Ужгородський державний, зараз тут здобуваю іншу спеціальність. Так от, там взятки беруть не за знання, а тому, що так прийнято, і головне, за всі предмети без вийнятку (біологічний ф-т), і ставлення до студентів : свій-чужий, а тут всі дуже приязні, і знання дають !!! А з власного досвіду вам скажу, що в будь -якому випадку , головне не те, що ти закінчив, а практика безпосередньо на місці роботи, самовдосконалення, вже після того, як диплом в тебе в руках.

,

никто ничего толком не может объяснить!! очень жалею что я сюда поступил! буду забирать документы!! не поступайте сюда

,

Странные посты. Отличный университет, прекрасная атмосфера. Учусь заочно в двух университетах. Здесь лучше. Человеческое отношение к студенту. Наилучшие рекомендации. Так держать. С ув.

,

Універ супер!Я навчався тут п'ять років.Викладачі чудові,особливо велике дякую Пагуті Т.І., Друченко А.М.- Ви найкращі!!!

,

Ну що я можу сказати....закінчила я державний вуз, а про креативність і талановитість МЕГУ дізналась тільки сьогодні.....чудовий вуз для тих, хто нічого не знає і нічого не хоче знати. Але своєї "темноти" ви не будете помічати, адже викладачі зовсім не вирізняються серед студентів обізнаністю і кругозором. Хабарі викладачі не беруть....і причина одна....їх їм ніхто не дає, адже плата за навчання така, що можна закінчити три державні вузи одночасно. Хоча є у вузі викладач, який не втрачає надії отримати грошики від студентів, а їй би краще вчити англійську мову.

,

Універ нічього.може бути ! Але раніше було краще- жалко шо пішов Турбал Юрій Васильович.!З ним факультет кібернетики жив, а зараз шось не так все...

,

можна не ходити на пари і закінчити. чотири ставлять усім

,

Хто приходить вчитись, той буде вчитись, і знання він буде мати, а не втрачати, а якшо в голові пусто то на роботу і з дипломом будь якого іншого ВНЗ не візьмуть)))

,

Самий кращий навчальний заклад Рівного. Рідне МЕГУ Віват! Так тримати! Привіт усім викладачам ІПО, ніколи Вас не забуду.

,

((((без слов

,

Жахливий універ,провчилась рік(змарнувала кучу часу і батьківських грошей),а толку ніякого,тільки позабувала те,що знала. Хабарів не беруть,але знань не дають.Можу сказати,що рівень викладання ще гірший,ніж в школі. Здати сесію?Без проблем-принесла реферат чи конспекти,і ось тобі 5. Холод в аудиторіях,і мало того,в універі роблять вихідні і скорочені пари через те,що "холодно". Викладачі можуть запросто не прийти на пари,або відмінити перші дві за 5 хв до початку. Коротше,як то кажуть - це "шарашкіна кантора".Хто хоче нічого не робити і не знати.але отримати диплом-вам сюди. Погоджуюсь, мій друг якоби вчився там. А насправді батьки грошики носили. Має того диплома, а сам нічого не знає. Гуляв по барах, сачкував. Носив раз на рік конспекти і за це залік здавав.

,

мегу-це пту. в нас в дворі один чувак учиться в мегу. то з нього всі іздіваються кажуть -шо більш нікуда не взяли ......

,

Ось закінчила 11 клас_подала документи в МЕГУ,але незнаю чи варто йтии?подавала на факультет геграфії з бологією)Одні кажуть ,що навіть з дипломом МЕГУ на роботу нікуди не беруть,одні говорять що хороший вуз...

,

Хорощий університет. Хороші викладачі. Хороша ціна за навчання.

,

У мене один одногрупник втікає в "воднік"((( Шо ж зробиш шо мізків немає вчитись, а "бабло" є! От він там собі диплома і купить))) А в МЕГУ навіть не довчився другий курс)))

,

Вчуся на ЗФКС. Є проблеми в навчанні адже я спортсмен. Універ хороший, велика увага приділяється спортсменам. + Однозначно!

,

Шановні абітурєнти ! Я багато де побував по різних вузах і в тому числі по вузах м. Рівного кращого вузу ніж "ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. ак. Степана Дем’янчука, я не зміг найти . Я вже закінчив цей університет і мені хотілося б туди ще тому, що я ніколи не зустрічав такого здібного, доброго, і водночас простого професорсько - викладацького складу університету . І мені хотілося б подякувати ректору , і всі викладачам Дякую . Як говорять Якість освіти , якість роботи , якість життя .

,

поговоріть з реальними студентами!студенти юридичного всі розбігаються в інші вузи.і я тоже буду переводитися в водний.

,

Рекомендую всем!!!!! Классный универ! Я рад что поступил именно сюда.

,

Віват! Браво викладачам! Дякуємо Вам наші дорогі!

,

Класний універ. Дякую за гурток студтеатру. Наталія Анатоліївна Ви найкраща! ++++

,

Я ще б раз пішов туди навчатись. Кіберам УРА! Класний універ 5+

,

Знання і викладацький склад у ВНЗ найкращі. Рекомендую.

,

Найкращий ВНЗ! Рекомендую всім! Тільки тут немає хабарництва і вимагають знань у студента.

,

дуже хороший вуз та з розумінням ставлення викладачів до нас.

,

цікава що негативні відгуки видаляють! Я писав тиждень назад що мене хвилює що багато класних викладачів йдуть звідси - то це витерли.да....

,

Мені дуже подобається. Вступайте, непошкодуєте!!!!!!!! Я навчаюсь вже 5-тий рік дуже класно, ніразу навіть не думала що потрібно було вступати в інший ВУЗ. Викладачі дуже хороші люди особливо Михальчук, Друченко, Грицик, Мороз та багато інших.

,

Шановні юристи, я не заперечую щодо престижності юридичного факультету АЛЕ факультет журналістики просто КЛАС!!!!!! Із нашого випуску 96% працюють за фахом (журналістами), значить не даремно ми вчились і фахівці нас вчили ЦЕ ФАКТ!!!!!!!!!

,

Університет має велику базу (корпуси, гуртожитки, комплекси). Навчання в ньому просто суперове

,

Юристи ! Найкращий юридичний факультет в місті ! Кращі викладачі. Ніколи не бачила хабарника серед викладача.

,

Универ супер. Отучился. Получил бакалавра, специалиста, магистра + поработал преподом годик или полтора. Среди плюсов - хорошее отношение к студентам. Среди минусов - то что берут всех подрят! От этого и падает авторитет. Желаю процветания факультету кибернетики! Дай Бог здоровья всем преподавателям!

,

По ставленню до студентів, рівні викладання і можливостях для навчання - найкращий ВУЗ Рівненщини.

,

КРАЩИЙ ВНЗ РІВНЕНЩИНИ ! Найнижчі ціни в регіоні. Якісна європейська освіта. Можливість навчання за кордоном.

,

Класний ВНЗ! Особливо факультет журналістики! Я працюю за фахом. Мене навчили журналістики. Класні преподи Мутчук, Мазаний, Мідріган.

,

У Мегу все добре, окрім одного - страшенний ХОЛОД ... На парах всидіти не можна. Кажемо деканові - руками розводить, каже, що самі мерзнуть. Люди зробіть шо небудь, бо втечемо з МЕГУ, як з тонучого корабля....

,

університет класний і викладачі нормальні просто хто нехоче вчитись той і пише, що ненавчили, а хто хоче вчитись той і буде вчитись, викладачі дають багато знань, також є шикарна бібліотека, тільки студентів там чомусь не видно. Просто тут ставляться до студентів по людськи, а вони цього не цінують і вилазять на голову. Я знаю і маю з чим порівняти, бо вчилась перед МЕГУ в іншому універі, так там студентів рахували за бидло. і щоб щось здати то треба було списати пів зошита, вивчити все напамять, потім ходити за викладачем пів року і щей 5 книжок купити, а потім ставили трійку в натяжку, От повчились би ви там, тоді може б цінували МЕГУ. Безсовісні на пари не ходите, а потім говорите ''ненавчили''!!!!якшо не розумієте доброго ставлення то флаг вам в руки!!!!!!!!!!!

,

с у п е р !!! найкращий універ в рівному! віва мегу!

,

Жахливий універ,провчилась рік(змарнувала кучу часу і батьківських грошей),а толку ніякого,тільки позабувала те,що знала. Хабарів не беруть,але знань не дають.Можу сказати,що рівень викладання ще гірший,ніж в школі. Здати сесію?Без проблем-принесла реферат чи конспекти,і ось тобі 5. Холод в аудиторіях,і мало того,в універі роблять вихідні і скорочені пари через те,що "холодно". Викладачі можуть запросто не прийти на пари,або відмінити перші дві за 5 хв до початку. Коротше,як то кажуть - це "шарашкіна кантора".Хто хоче нічого не робити і не знати.але отримати диплом-вам сюди.

,

на начале 3 курса сменили стоимость обучения.. она выросла сразу на 25 процентов.. ! универ далеко не ахти.. да и взятки берут .. подумываю после 4того поступать куда нить в другое место..!!

,

ВУз - супер!!! хабарів не беруть! хочеш здати - треба вчити!!! на факультеті кібернетики найкращі викладачі! класна технічна база! вступайте - не пошкодуєте!!!

,

та найкращий внз!викладачі супер!за весь час навчання нікому нічого не платила!гуртожиток клас!багато гуртків басейн!вступайте і не пожалієте!

,

Закінчила універ у 2007 з відзнакою, історико-філологічний факультет. Найкращі викладачі іноземної мови тільки тут. Білоус, Попова, Завальнюк, Скребкова -the best!

,

Самые добрые преподаватели на ф-те кибернетики

,

Універ супер...в цьому році вступив.Хабарів не беруть...

,

супер!!!

,

Дякую за якісне навчання!

,

І що хорошого? - що в корпусах холод собачий і всі ходятьу верхньому одязі по корпусах від осені до весни? Чи те як проректора п'яним виводять із корпусу попід руки. Ті хто вчиться на заочному більшість "здають" сесію просто заплативши кому потрібно. Якість освіти - найвища, - це без питань бо всім стараються поставити якнайбільше оцінок 5 і трохи менше 4, оцінки 3 майже не існує.

,

Університет-СУПЕР! Навчатися легко,дуже хороші викладачі.Я зараз навчаюсь на 3-курсі.Тут я знайшла багато нових друзів,отримала багато цікавих та корисних знань.МЕГУ-НАЙКРАЩИЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

самий класний універ! мені туту дуже подобається, просто погано, що корпуси розкідані)

,

Університет такий же як і інші: хочеш вчитися - будеш знати, не хочеш - виженуть.В університеті класно, особливо в ІПО: Пагута, Грицик, Петруки.... Всі викладачі класні і ставлення до кожного студента як до рідніх сина і дочки.МЕГУ (а саме ІПО) НАЙКРАЩЕ!

,

Я зараз навчаюсь на 4-му курсі данного університету і за ці роки я отримала массу приємних емоцій, нові та корисні знайомства, а найголовніше те, що наші викладачі справді професіонали, вони мають високий науковий рівень та доступно викладають матеріал. Тут є безліч можливостей розвиватися не тільки у навчанні, томущо діє багато різних мистецьких колективів, наукових товариств, спортивних секцій та ще багато різного та цікавого!!! Тут жити деже весело та цікаво!!!!!!!!

,

Дякую за високий рівень знань. Випускниця 2008 року. Працюю за спеціальністю. Сумую за викладачами. Звичайно, що найкращий вищий навчальний заклад. Приємно, що в МЕГУ 4-й рівень акредитації Вітаю!!!!!!!!!!!

,

Університет для здібної, талановитої, креативної молоді!!! Можливостей для самореалізації безліч. Нас навчають найкращі професори та доценти. Все залежить від самих студентів. Навчаюсь на 5-му курсі, стаціонар. Брат на 3-му, заочне відділення. За цей період ми нікому за здачу сесії не платили. Корупції тут не має!!!!!!! Шкода, що навчання закінчується. Це найкращі роки мого життя!!! Хочеш здобути достойну освіту - поступай в МЕГУ. Викладачі до нас відносяться як до рідних дітей. Дякую МЕГУ, що ти в мене є. Тут я знайшла найкращих друзів. Реалізувала усі свої здібності - участь в університетських мистецьких колективах, різних заходах, поїздки за кордон! Супер!!

,

Єдиний університет, який видає диплом, а не сертифікат міжнародного зразка і в якому не беруть хабарів!!! Хочеш вчитись- будеш!!!!!!!

,

5+

,

Тадєєв, Джунь, Котовська - the best.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Універ класний !

,

в цьому університеті є дружній колектив - це одна велика сім"я,якщо ти в неї війдеш як людина,а не бид..... то ти відчуєш весь позитивсам!

,

Закінчила у 2006 році з відзнакою, ніяких претензій не маю. Викладачі супер, відношення до студентів також класне. В кожного своя думка, проте, як хто сяде, так і поїде: дехто хоче на халяву оцінки хороші мати, а там потрібні знання, і головне не потрібно платити за екзамен (звичайно якщо знаєш матеріал). Повірте, за жодний екзамен не платила.

,

класний універ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

краще навчатися в приватному - хабарів не беруть!!!

,

універ отстой!!! Мене виключили вже на другому тижні навчання!Придурки і дебіли ці ваші викладачі!!!

,

Хороший університет, класні викладачі, навчаюсь 5-й рік і не шкодую про вступ в нього.

,

Брехня про плату. Плата найнижча в місті серед інших ВНЗ !!!!!!!!! Студент заключає контракт де плата є чітко установленою і не змінюється. Достойний і шанований університет з своїми традиціями.

,

що ви придурки пиздите,самий класний університет.Кращий за державні. Хто хоче той і навчається, а хто не хоче ,то пише таке як і Ви!!!!!!!

,

МЕГУ отстой полний!!!!!!!!!!

,

вчуся на юридичному! не жалію що не пішов в Острог....тут класно. тільки вчити треба для себе, а не для когось там....викладачі класні....все є, гуртожиток - супер, басейн, танці, вокал.....дорога в європу: Фінляндія, Польша, Слдоваччина, Білорусь. Також США. Крутий ВУЗ!

,

дуже хороший університет я там навчаюсь!!!!!!!!!

,

МЕГУ дуже хороший університет я тоже там навчаюсь!

,

За всі роки навчання в МЕГУ, цей університет став для мене рідним.

,

на вид нормальний и кажуть вчитися норм...

,

не "люкс", але вчитись можна. В порівнянні з НУ ВГП, набагато простіше і дешевше

,

вчилася і я там , через пів року підвищилась плата за начання - я й покинула Зараз розумію що вчинила добре, бо приватне є приватне хочуть піднімають плату, хочуть ні.Доречі я закінчила державний ВУЗ в Львові.Поступайте тільки в державні ВУЗи

,

Хочеш мати добрі знання - вступай саме сюда.

,

прикольно вчитися!!!

,

Університет, як університет. Хоча багато у чому не вистачає дисципліти та організованності.

,

Дуже жалкую,що вступила саме до цього університету.

,

Дуже хороший Університет! Якщо ти прагнеш знань ти тут їх отримаєш!

,

Вчитися легко, навіть дурні його закінчують.

,

Дуже класний університет.

,

Університет не з найкращих, дуже відчувається, що він є приватним...

,

Дуже добре!

,

Сраний університет

,

Дуже хороший університет - випускниця МЕГУ

,

университет разположен в удобном месте: легко добираться и с автвокзала, и с ж/д вокзала.


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Рівному, а також коледжі в Рівному, курси в Рівному, репетитори в Рівному, робота в Рівному