Факультетивгору
 • Історико - теоретичний, композиторcький, відділ пo робoті з інозeмними студентами
 • Фортeпіанний
 • Вокальний тa диригентський
 • Оркеcтровий
 • Народних інструментів
 • Міжфакультетcькі кафeдри
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 279-73-44.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 279-73-44.

Докладніше про ВНЗвгору

Національна музична академія України імені П.І. Чайковського є однією з найбільших музично-освітніх установ Центральної та Східної Європи. Тут зосереджено потужний науково-творчий потенціал фахівців. Академія здійснює підготовку висококваліфікованих музикантів світового рівня. Вона формує музично-творчу еліту українського суспільства як національного суб'єкта світової культури. Одним з головних принципів роботи Академії є захист творчої свободи митця на ниві його художньої самореалізації в сучасних ринкових економічних умовах. Академія відновлює сторінки народної і професіональної (світської та церковної) культури минулого в інтересах відродження музичної пам'яті нації, її збагачення з урахуванням культуротворчого досвіду українського зарубіжжя та національних меншин України. Національна музична академія України імені П.І. Чайковського вбачає також свою мету в систематичній презентації та утвердженні педагогічних досягнень української музичної школи на міжнародному рівні. 

Найважливішими завданнями Академії є генерування науково-педагогічних ідей та втілення державної стратегії в галузі національної музичної культури, збагачення традицій української музичної школи та постійне оновлення їх досвідом педагогів-новаторів. Академія забезпечує національними кадрами соціокультурну сферу, художньо-творчі колективи, музичні заклади, концертні організації, наукові та інформаційні музичні центри.

Академія активно співпрацює з законотворчими (парламентські комісії), державними (Кабінет Міністрів України), громадськими структурами (благодійницькі, спонсорські об'єднання), з різними культуротворчими осередками. Вона є головним координуючим центром, який поширює зв'язки музичного мистецтва з інфраструктурою культурно-масової сфери (аудіовізуальне мистецтво, телебачення, кінематограф, радіо, аудіо ринок, реклама, музейна діяльність, видавництва, нотний ринок, музичні бібліотеки тощо). В останні роки значнo зріc міжнаpодний авторитeт Національнoї музичнoї акадeмії Укpаїни імeні П.І. Чайковcького. Стaли більш інтенcивними зв'язки з багатьмa міжнаpодними оpганізаціями тa навчaльними закладaми.

Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Хороший вуз. Реально сильный педагогический состав и всегда есть возможность посещать мастер-классы и различные конкурсы. Сама консерватория и общежитие начинают преображаться, стипендия вовремя.

,

ВУЗ хороший, но некоторые сотрудники вызывают недоумение и даже страх своей неадекватностью и агрессией.

,

Отже почнемо.
Адміністрація, а точніше постійні муткі її з грошима , то общагу піднімуть на 2000грн більше ніби то аргументуючи підвищенням комуналки і т.д. , а потім через рік знову опустять до дефолтної, то зі стипендією мутять , приходить різним людям різна і купа пріколів з грошима фондів / бюджету !
Викладачі : як і усюди, погані і хороші. Але відсотків 75% - це реально прошарені люди, які не випадково тут ! Але є одне але : багато непотрібних гуманітарних предметів з яких вимагають вчити багато.. забувають , що вуз творчій . Плюс не завжди розуміють , що в музикантів бувають гастролі , робота , і щє й треба займатись ..
Окремі слова про матеріальну базу , тобто її відсутність...Не розумію куди йдуть гроші .. З гуртожитком аналогічно, єдний плюс це відсутність коридорної с-ми . ну ось так якось )

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок