Національна музична академія України імені П. І. Чайковського


 • Київ · вул. Архітектора Городецького, 1-3/11, 01001
 • (044) 279-07-92
 • rozhok@knmau.com.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, спеціаліст, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1995 році. Статус державний. IV рівень акредитації. Диплом державного зразку.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Аспірантура, докторантура

1000
студентів
93
кандидатів
наук
111
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

 • Історико - теоретичний, композиторський, відділ по роботі з іноземними студентами
 • Фортепіанний
 • Вокальний та диригентський
 • Оркестровий
 • Народних інструментів
 • Міжфакультетські кафедри

Про ЗВО (вуз)

Національна музична академія України імені П.І. Чайковського є однією з найбільших музично-освітніх установ Центральної та Східної Європи. Тут зосереджено потужний науково-творчий потенціал фахівців. Академія здійснює підготовку висококваліфікованих музикантів світового рівня. Вона формує музично-творчу еліту українського суспільства як національного суб'єкта світової культури. Одним з головних принципів роботи Академії є захист творчої свободи митця на ниві його художньої самореалізації в сучасних ринкових економічних умовах. Академія відновлює сторінки народної і професіональної (світської та церковної) культури минулого в інтересах відродження музичної пам'яті нації, її збагачення з урахуванням культуротворчого досвіду українського зарубіжжя та національних меншин України. Національна музична академія України імені П.І. Чайковського вбачає також свою мету в систематичній презентації та утвердженні педагогічних досягнень української музичної школи на міжнародному рівні.

Найважливішими завданнями Академії є генерування науково-педагогічних ідей та втілення державної стратегії в галузі національної музичної культури, збагачення традицій української музичної школи та постійне оновлення їх досвідом педагогів-новаторів. Академія забезпечує національними кадрами соціокультурну сферу, художньо-творчі колективи, музичні заклади, концертні організації, наукові та інформаційні музичні центри.

Академія активно співпрацює з законотворчими (парламентські комісії), державними (Кабінет Міністрів України), громадськими структурами (благодійницькі, спонсорські об'єднання), з різними культуротворчими осередками. Вона є головним координуючим центром, який поширює зв'язки музичного мистецтва з інфраструктурою культурно-масової сфери (аудіовізуальне мистецтво, телебачення, кінематограф, радіо, аудіо ринок, реклама, музейна діяльність, видавництва, нотний ринок, музичні бібліотеки тощо). В останні роки значно зріс міжнародний авторитет Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського. Стали більш інтенсивними зв'язки з багатьма міжнародними організаціями та навчальними закладами.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Кирилл, 14.08.2020, 17:32

Хороший вуз. Реально сильный педагогический состав и всегда есть возможность посещать мастер-классы и различные конкурсы. Сама консерватория и общежитие начинают преображаться, стипендия вовремя.

Остап, 06.09.2017, 03:16

ВУЗ хороший, но некоторые сотрудники вызывают недоумение и даже страх своей неадекватностью и агрессией.

Анонім, 14.09.2016, 19:41

Отже почнемо. Адміністрація, а точніше постійні муткі її з грошима , то общагу піднімуть на 2000грн більше ніби то аргументуючи підвищенням комуналки і т.д. , а потім через рік знову опустять до дефолтної, то зі стипендією мутять , приходить різним людям різна і купа пріколів з грошима фондів / бюджету ! Викладачі : як і усюди, погані і хороші. Але відсотків 75% - це реально прошарені люди, які не випадково тут ! Але є одне але : багато непотрібних гуманітарних предметів з яких вимагають вчити багато.. забувають , що вуз творчій . Плюс не завжди розуміють , що в музикантів бувають гастролі , робота , і щє й треба займатись .. Окремі слова про матеріальну базу , тобто її відсутність...Не розумію куди йдуть гроші .. З гуртожитком аналогічно, єдний плюс це відсутність коридорної с-ми . ну ось так якось )


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві