Національна музична академія України імені П. І. Чайковського (НМАУ)

  • Безкоштовне навчання
  • Платне навчання
  • Аспірантура, докторантура

1000
студентів
93
кандидати
наук
111
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

  • Історико - теоретичний, композиторський, відділ по роботі з іноземними студентами
  • Фортепіанний
  • Вокальний та диригентський
  • Оркестровий
  • Народних інструментів
  • Міжфакультетські кафедри

Про ЗВО/ВНЗ

Національна музична академія України імені П.І. Чайковського є однією з найбільших музично-освітніх установ Центральної та Східної Європи. Тут зосереджено потужний науково-творчий потенціал фахівців. Академія здійснює підготовку висококваліфікованих музикантів світового рівня. Вона формує музично-творчу еліту українського суспільства як національного суб'єкта світової культури. Одним з головних принципів роботи Академії є захист творчої свободи митця на ниві його художньої самореалізації в сучасних ринкових економічних умовах. Академія відновлює сторінки народної і професіональної (світської та церковної) культури минулого в інтересах відродження музичної пам'яті нації, її збагачення з урахуванням культуротворчого досвіду українського зарубіжжя та національних меншин України. Національна музична академія України імені П.І. Чайковського вбачає також свою мету в систематичній презентації та утвердженні педагогічних досягнень української музичної школи на міжнародному рівні. 

Найважливішими завданнями Академії є генерування науково-педагогічних ідей та втілення державної стратегії в галузі національної музичної культури, збагачення традицій української музичної школи та постійне оновлення їх досвідом педагогів-новаторів. Академія забезпечує національними кадрами соціокультурну сферу, художньо-творчі колективи, музичні заклади, концертні організації, наукові та інформаційні музичні центри.

Академія активно співпрацює з законотворчими (парламентські комісії), державними (Кабінет Міністрів України), громадськими структурами (благодійницькі, спонсорські об'єднання), з різними культуротворчими осередками. Вона є головним координуючим центром, який поширює зв'язки музичного мистецтва з інфраструктурою культурно-масової сфери (аудіовізуальне мистецтво, телебачення, кінематограф, радіо, аудіо ринок, реклама, музейна діяльність, видавництва, нотний ринок, музичні бібліотеки тощо). В останні роки значно зріс міжнародний авторитет Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського. Стали більш інтенсивними зв'язки з багатьма міжнародними організаціями та навчальними закладами.


Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Поступление в аспирантуру и ассистентура не просто корумпированно, а берут тех, хто ничего не знает, так как ими можна управлять. Есть пример, что люди закончившие училище в Пятихатках , поступают, а те кто закончил лицей имени М. В. Лысенка, нет. Если не изменится, так туда нечего идти. Через 5-10 лет преподавательский состав обесценится.И асов не останется!

,

якби можна було поставити 0 тоді б поставила :) вуз корумпований. за творчий конкурс натякають заплатити або не пройдеш.

,

Хороший вуз. Реально сильный педагогический состав и всегда есть возможность посещать мастер-классы и различные конкурсы. Сама консерватория и общежитие начинают преображаться, стипендия вовремя.

,

ВУЗ хороший, но некоторые сотрудники вызывают недоумение и даже страх своей неадекватностью и агрессией.

,

Отже почнемо. Адміністрація, а точніше постійні муткі її з грошима , то общагу піднімуть на 2000грн більше ніби то аргументуючи підвищенням комуналки і т.д. , а потім через рік знову опустять до дефолтної, то зі стипендією мутять , приходить різним людям різна і купа пріколів з грошима фондів / бюджету ! Викладачі : як і усюди, погані і хороші. Але відсотків 75% - це реально прошарені люди, які не випадково тут ! Але є одне але : багато непотрібних гуманітарних предметів з яких вимагають вчити багато.. забувають , що вуз творчій . Плюс не завжди розуміють , що в музикантів бувають гастролі , робота , і щє й треба займатись .. Окремі слова про матеріальну базу , тобто її відсутність...Не розумію куди йдуть гроші .. З гуртожитком аналогічно, єдний плюс це відсутність коридорної с-ми . ну ось так якось )


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві