Факультети і спеціальностівгору

Підготовка бакалаврів за спеціальностями:

 • Економіка (Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література. 2. Математика. 3. Історія України або географія)
 • Менеджмент (Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література. 2. Математика. 3. Історія України або географія)
 • Психологія (Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література. 2. Біологія. 3. Історія України або географія)

Підготовка магістрів за спеціальностями:

 • Економіка
 • Менеджмент
 • Психологія
 • Публічнe упpавління тa адмініcтрування

Перепідготовка зa спеціальностями:

 • Економіка
 • Менеджмент
 • Пcихологія
 • Соціальна робoта


Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 239-07-98, (044) 528-41-52.

Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО і які наведені на цій сторінці для кожної спеціальності, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2016 році. При цьому, два предмета є обов’язковими, а третій предмет пропонується на вибір вступнику. 

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 239-07-98, (044) 528-41-52.

Докладніше про ВНЗвгору

Навчальний процес в інституті організовано за новітніми освітніми програмами і технологіями, включаючи сучасні інтерактивні та діалогові форми, із використанням комп’ютерно-інформаційних та технічних засобів навчання. Навчальні плани та програми розробляються відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України. Випускникам видається диплом про освіту державного зразка.
Висококваліфікований професорсько-викладацький склад інституту - академіки, доктори та кандидати наук, професори й доценти становлять у ньому 90,5% - забезпечує високий рівень викладання відповідно до державних стандартів.
Сучасні технології навчання, унікальні авторські курси та методики, ґрунтовні наукові праці викладачів та їхній багаторічний досвід викладацької роботи є запорукою здобуття студентами якісної сучасної освіти, всебічної теоретичної та практичної підготовки.
На сьогодні матеріально-технічна база Інституту включає 20 обладнаних технічними засобами аудиторії (інтерактивні дошки, відеотехніка, мультимедіа), чотири комп’ютерних класи, підключених до Інтернет, навчальні лабораторії (з історії трудового посередництва, з інформатики та комп’ютерної техніки, віртуальний центр зайнятості, інформаційно-ресурсний центр), бібліотеку, в якій налічується понад 90 тис. примірників сучасної навчальної літератури, періодичних і методичних видань, Wi-Fi з вільним доступом в навчальному корпусі та гуртожитку, редакційно-видавничий відділ та відділ оперативного друку та копіювання з обсягом річної продукції понад 8 тис. друкованих аркушів.
Для поселення іногородніх студентів і слухачів Інститут використовує власний гуртожиток з покращеними умовами проживання, який розрахований на 120 місць. Інститут також має власну їдальню та кафе на 46 посадкових місць.
Навчання в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України здійснюється:

 • за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття за направленнями центрів зайнятості;
 • за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб.

Примітка: для отримання більш повної та детальної інформації стосовно діяльності ІПК ДСЗУ, терміну і умов прийому абітурієнтів в навчальний заклад, а також для можливості задати свої запитання і отримати швидку відповідь скористайтеся сайтом Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України та нашими сторінками у соціальних мережах:
www.ipk-dszu.kiev.ua
http://vkontakte.ru/public31065393
http://www.facebook.com/pages/Інститут-підготовки-кадрів-державної-служби-зайнятоcті-України/300829116597868
абo зa телeфоном пpиймальної коміcії: (044) 239-07-98, 528-41-52

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 9 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

рекомендую всім хто бажає мати освіту, на лекціях дуже цікаво, викладачі всі на своєму місці, забезпечення житлом за смішну оплату, тобто все на вищому рівні, не пожалієте.

,

Даже рекомендую!!!

,

рекомендую всем, не пожалеете!!!

,

уважні викладачі, невеликий, для заочного навчання - найкращий

,

Мені було дуже приємно навчатися саме у цьому інституті!

,

супер найкращий

,

дуже зручно розташований, надається гуртожиток з гарними умовами проживання, професійний викладацький склад за приємну ціну для контрактників

,

найкращий

,

супер

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок