Факультетивгору

Підготовка бакалаврів за спеціальностями:

 • Економіка (Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література. 2. Математика. 3. Історія України або географія)
 • Менеджмент (Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література. 2. Математика. 3. Історія України або географія)
 • Психологія (Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література. 2. Біологія. 3. Історія України або географія)

Підготовка магістрів за спеціальностями:

 • Економіка
 • Менеджмент
 • Психологія
 • Публічнe упpавління тa адмініcтрування

Перепідготовка зa спеціальностями:

 • Економіка
 • Менеджмент
 • Пcихологія
 • Соціальна робoта


Абітурієнтамвгору

Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО і які наведені на цій сторінці для кожної спеціальності, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2016 році. При цьому, два предмета є обов’язковими, а третій предмет пропонується на вибір вступнику. 

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 239-07-98, (044) 528-41-52.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 239-07-98, (044) 528-41-52.

Докладніше про ВНЗвгору

Навчальний процес в інституті організовано за новітніми освітніми програмами і технологіями, включаючи сучасні інтерактивні та діалогові форми, із використанням комп’ютерно-інформаційних та технічних засобів навчання. Навчальні плани та програми розробляються відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України. Випускникам видається диплом про освіту державного зразка.
Висококваліфікований професорсько-викладацький склад інституту - академіки, доктори та кандидати наук, професори й доценти становлять у ньому 90,5% - забезпечує високий рівень викладання відповідно до державних стандартів.
Сучасні технології навчання, унікальні авторські курси та методики, ґрунтовні наукові праці викладачів та їхній багаторічний досвід викладацької роботи є запорукою здобуття студентами якісної сучасної освіти, всебічної теоретичної та практичної підготовки.
На сьогодні матеріально-технічна база Інституту включає 20 обладнаних технічними засобами аудиторії (інтерактивні дошки, відеотехніка, мультимедіа), чотири комп’ютерних класи, підключених до Інтернет, навчальні лабораторії (з історії трудового посередництва, з інформатики та комп’ютерної техніки, віртуальний центр зайнятості, інформаційно-ресурсний центр), бібліотеку, в якій налічується понад 90 тис. примірників сучасної навчальної літератури, періодичних і методичних видань, Wi-Fi з вільним доступом в навчальному корпусі та гуртожитку, редакційно-видавничий відділ та відділ оперативного друку та копіювання з обсягом річної продукції понад 8 тис. друкованих аркушів.
Для поселення іногородніх студентів і слухачів Інститут використовує власний гуртожиток з покращеними умовами проживання, який розрахований на 120 місць. Інститут також має власну їдальню та кафе на 46 посадкових місць.
Навчання в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України здійснюється:

 • за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття за направленнями центрів зайнятості;
 • за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб.

Примітка: для отримання більш повної та детальної інформації стосовно діяльності ІПК ДСЗУ, терміну і умов прийому абітурієнтів в навчальний заклад, а також для можливості задати свої запитання і отримати швидку відповідь скористайтеся сайтом Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України та нашими сторінками у соціальних мережах:
www.ipk-dszu.kiev.ua
http://vkontakte.ru/public31065393
http://www.facebook.com/pages/Інститут-підготовки-кадрів-державної-служби-зайнятоcті-України/300829116597868
абo зa телeфоном пpиймальної коміcії: (044) 239-07-98, 528-41-52

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 13 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Це не Інститут а шлак якийсь! Музей совдепії та незрозумілих людей всередені! Нічого цікавого, атмосфера всередені така що хочеться тікати звідти! Гуртожиток - то як у фільми жахів! Все занедбано та персонал незадоволених людей з постійними претензіями! Це самий жахливий ВУЗ де я перебував! Жахливий в плані дизайну приміщень та відношенням працівників Інституту. Не рекомендую! За вартість навчання котре вони пропонують є ВУЗи з білш цікавими сучасними приміщенням з усіма зручностями та сучасною навчальною програмою.

,

90% студентов данного заведения - работники Державной службы занятости, которые таким образом получают возможность бесплатно получить второе высшее образование. Соответственно уровень обучения крайне низкий, формальный. Платить свои деньги за такое сомнительное удовольствие не стоит однозначно.

,

поступайте не пожаїєте,
цікаво

,

Дуже гарно!

,

рекомендую всім хто бажає мати освіту, на лекціях дуже цікаво, викладачі всі на своєму місці, забезпечення житлом за смішну оплату, тобто все на вищому рівні, не пожалієте.

,

Даже рекомендую!!!

,

рекомендую всем, не пожалеете!!!

,

уважні викладачі, невеликий, для заочного навчання - найкращий

,

Мені було дуже приємно навчатися саме у цьому інституті!

,

супер найкращий

,

дуже зручно розташований, надається гуртожиток з гарними умовами проживання, професійний викладацький склад за приємну ціну для контрактників

,

найкращий

,

супер

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок