Цей навчальний заклад знаходиться на окупованій території.
Ми не гарантуємо достовірність даної інформації.
Факультетивгору

Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0692) 59-00-67, (0692) 59-00-75.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0692) 59-00-67, (0692) 59-00-75.

Докладніше про ВНЗвгору

Наказом міністра освіти Російської Федерації від 07.08.2003 р. № 3264 був відкритий Севастопольська філія Саратовського державного соціально -економічного університету. Його відкриттю передували серйозна робота і активне ділове співробітництво ректорату університету та уряду Саратовської області з керівництвом Міністерства освіти і науки України , керівниками міської державної адміністрації Севастополя з підписання міжурядової Угоди про відкриття філії . 21 липня 2003 було підписано Протокол ( Угода) про його створення і функціонуванні. Відкриття цієї філії було високо оцінено Президентом РФ В.В. Путіним.

   У Севастополі і околишньої зоні проживають більше 300 тисяч жителів. У місті функціонують 56 шкіл різного типу , близько 10 професійних навчальних закладів і коледжів I - II рівнів акредитації. Щорічний випуск учнів загальноосвітніх шкіл складає більше 4000 чоловік і понад 200 чоловік - з професійних навчальних закладів. Підприємства та організації міста в нових умовах господарювання відчувають дефіцит у висококваліфікованих фахівцях , в той час як багато працівників бухгалтерсько- економічних служб підприємств , податкових , банківських установ , комерційних структур не мають спеціальної вищої економічної освіти . Досі тут був відсутній профільний економічний вуз державної форми власності. Адміністрація Севастополя займає активну позицію в питаннях підтримки місцевого бізнесу та товаровиробників . Тому відкриття в місті філії одного з найстаріших і найпрестижніших державних навчальних закладів Російської Федерації - Саратовського державного соціально -економічного університету - дозволить успішно вирішувати багато кадрові проблеми міста і прилеглих районів і сприятиме подальшому розвитку виробництва та економіки регіону.

Перші зустрічі з офіцерами Чорноморського флоту , з моряками підшефної бригади морської піхоти , з учнями місцевих шкіл показали , наскільки своєчасна й актуальна була ідея уряду Саратовської області та ректорату університету створити в Севастополі філію Саратовського державного соціально -економічного університету. Цей намір дуже гаряче підтримала Рада ветеранів Севастополя . Сьогодні в місті немає можливості отримати якісну вищу економічну професійну освіту через відсутність державних або приватних вузів економічного профілю , що мають державну акредитацію. Виїжджати ж для здобуття освіти у інші регіони України може далеко не кожен , особливо з числа молоді, для якої російська мова і сьогодні є рідною і єдиним.

Севастопольська філія 24 вересня 2003 отримав у Міністерстві освіти Російської Федерації ліцензію на право здійснення освітньої діяльності у сфері вищої професійної освіти за спеціальностями « Фінанси та кредит» , «Бухгалтерський облік , аналіз і аудит» та «Менеджмент організації ». Паралельно з ліцензуванням філії в Міністерстві освіти РФ були представлені документи в Міністерство освіти і науки України для отримання української ліцензії . В даний час пройшла перевірка філії комісією Міністерства освіти і науки України на відповідність навчально-методичної бази , навчально -методичної роботи та кадрового забезпечення ліцeнзійним вимoгам Міністерcтва оcвіти і нaуки Укpаїни . У квітні 2006 рoку пpийнято рішeння Міністерcтвом оcвіти і нaуки Укpаїни з видaчі ліцeнзії філії нa ведeння оcвітньої діяльноcті.

Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Это какой-то кошмар одна сплошная коррупция

Партнери сайту
Тернопільський національний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського (ТНМУ)
Тернопільський національний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського (ТНМУ)
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Севастополі, а також коледжі та технікуми в Севастополі, курси в Севастополі, репетитори в Севастополі, робота в Севастополі

Зворотній зв'язок