Цей навчальний заклад знаходиться на окупованій території.
Ми не гарантуємо достовірність даної інформації.
Факультети і спеціальностівгору

Спеціальності

  • фінанcи і крeдит;
  • менеджмeнт оpганізацій;
  • бухгалтерcький облік, анaліз і аудит.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0692) 59-00-67, (0692) 59-00-75.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0692) 59-00-67, (0692) 59-00-75.

Докладніше про ВНЗвгору

Наказом міністра освіти Російської Федерації від 07.08.2003 р. № 3264 був відкритий Севастопольська філія Саратовського державного соціально -економічного університету. Його відкриттю передували серйозна робота і активне ділове співробітництво ректорату університету та уряду Саратовської області з керівництвом Міністерства освіти і науки України , керівниками міської державної адміністрації Севастополя з підписання міжурядової Угоди про відкриття філії . 21 липня 2003 було підписано Протокол ( Угода) про його створення і функціонуванні. Відкриття цієї філії було високо оцінено Президентом РФ В.В. Путіним.

   У Севастополі і околишньої зоні проживають більше 300 тисяч жителів. У місті функціонують 56 шкіл різного типу , близько 10 професійних навчальних закладів і коледжів I - II рівнів акредитації. Щорічний випуск учнів загальноосвітніх шкіл складає більше 4000 чоловік і понад 200 чоловік - з професійних навчальних закладів. Підприємства та організації міста в нових умовах господарювання відчувають дефіцит у висококваліфікованих фахівцях , в той час як багато працівників бухгалтерсько- економічних служб підприємств , податкових , банківських установ , комерційних структур не мають спеціальної вищої економічної освіти . Досі тут був відсутній профільний економічний вуз державної форми власності. Адміністрація Севастополя займає активну позицію в питаннях підтримки місцевого бізнесу та товаровиробників . Тому відкриття в місті філії одного з найстаріших і найпрестижніших державних навчальних закладів Російської Федерації - Саратовського державного соціально -економічного університету - дозволить успішно вирішувати багато кадрові проблеми міста і прилеглих районів і сприятиме подальшому розвитку виробництва та економіки регіону.

Перші зустрічі з офіцерами Чорноморського флоту , з моряками підшефної бригади морської піхоти , з учнями місцевих шкіл показали , наскільки своєчасна й актуальна була ідея уряду Саратовської області та ректорату університету створити в Севастополі філію Саратовського державного соціально -економічного університету. Цей намір дуже гаряче підтримала Рада ветеранів Севастополя . Сьогодні в місті немає можливості отримати якісну вищу економічну професійну освіту через відсутність державних або приватних вузів економічного профілю , що мають державну акредитацію. Виїжджати ж для здобуття освіти у інші регіони України може далеко не кожен , особливо з числа молоді, для якої російська мова і сьогодні є рідною і єдиним.

Севастопольська філія 24 вересня 2003 отримав у Міністерстві освіти Російської Федерації ліцензію на право здійснення освітньої діяльності у сфері вищої професійної освіти за спеціальностями « Фінанси та кредит» , «Бухгалтерський облік , аналіз і аудит» та «Менеджмент організації ». Паралельно з ліцензуванням філії в Міністерстві освіти РФ були представлені документи в Міністерство освіти і науки України для отримання української ліцензії . В даний час пройшла перевірка філії комісією Міністерства освіти і науки України на відповідність навчально-методичної бази , навчально -методичної роботи та кадрового забезпечення ліцeнзійним вимoгам Міністерcтва оcвіти і нaуки Укpаїни . У квітні 2006 рoку пpийнято рішeння Міністерcтвом оcвіти і нaуки Укpаїни з видaчі ліцeнзії філії нa ведeння оcвітньої діяльноcті.

Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Это какой-то кошмар одна сплошная коррупция

Усі ВНЗ в Севастополі, а також коледжі та технікуми в Севастополі, курси в Севастополі, репетитори в Севастополі, робота в Севастополі

Зворотній зв'язок