Факультети і спеціальностівгору

Напрямки підготовки:

 • метрологія та інформаційно-виміpювальні теxнології;
 • метрологія, стандаpтизація тa сертифікація;
 • приладобудування;
 • якіcть, стандаpтизація тa сертифікація;
 • оcвітні виміpювання.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (048) 726-68-92, (048) 726-76-95.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (048) 726-68-92, (048) 726-76-95.

Докладніше про ВНЗвгору

Одеська державна академія технічного регулювання та якості бере свій початок з 1945 року. Діяльність навчального закладу направлена на вирішення завдань із забезпечення висококваліфікованими кадрами сфер технічного регулювання та споживчої політики.

Нині академія, в структурі якої функціонують філія, інститути, коледж, акредитовані орган сертифікації продукції та випробувальні центри, є єдиним вищим навчальним закладом в Україні, який здійснює багатоступеневу підготовку фахівців від молодшого спеціаліста до магістра у галузях “Метрологія, вимірювальна техніка та інформаційно-вимірювальні технології” та “Специфічні категорії”. На базі академії функціонують секретаріат технічного комітету стандартизації ТК 163 “Якість освітніх послуг”, Одеське відділення Міжнародної Академії Стандартизації та Українське відділення Міжнародної академії інформаційних технологій.

В академії запроваджено систему управління якістю вищої освіти згідно з вимогами ДСТУ ISO 9001-2009.

Одеська державна академія технічногo рeгулювання тa якоcті - переможeць Всеукраїнcького конкурcу з якоcті пpодукції (товаpів, рoбіт, поcлуг) “100 кращиx товаpів Укpаїни” в нoмінації “Оcвітні поcлуги”.

Оцінка відвідувачів
(по 9 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

я убила здесь 2 года своей жизни

,

Вели мне лекции в это бедеге (уж простите). Отвратительное место. Я бы сюда не пошла учиться.

,

Наговаривать можно много. В этом ВУЗе я получила отличные знания и степень магистра( своими силами!!!) и теперь отлично работаю на иностранные компании метрологом, с хорошей и высокой з/п. Если самому не иметь желания учиться и развиваться, то никакое образование не поможет!!!! А на данный момент востребованность метрологов растет, а хотеть без опыта получать сразу 10-15 тыс. это полный бред.

,

адекватных и компитентных людей которые могут дать знания тут очень и очень мало. много выпускников которых оставили при академии только и умеют что брать взятки . никому не советую этот ВУЗ

,

Отличная академия

,

Окончил Вуз в 2011, получил знания и теперь работаю на отличной работе! Спасибо)

,

Окончил колледж при данной академии.
Половина моих одногрупников "мертвые души", как их называют сами преподаватели. То есть эти лица видели наверное только в администрации при оплате сессии.
На 3 курсе курсовую по программированию вы будете оплачивать,так как никто вам объяснять и помогать не будет. Программа пишется на языке который был актуален 10 лет назад.
Преподаватель по физике ноль без палочки в области своего предмета . Без коробки конфет вам следует побороться на нормальную оценку.
Половина преподавателей не заинтересованы в том ,чтоб дать вам знания. В их оправдание можно сказать разве что то, что студенты не особо желают их иметь.
После окончания техникума/вуза возможно устроиться на работу с оплатой труда в 3-4 тыс.грн. Но скорее всего вы не найдете ничего более-менее приличного.
По специальности работу либо трудно найти, либо она низкооплачиваемая.
Если вам без разницы какое образование получить,тогда вам сюда.

,

Хороший, молодой ВУЗ

,

Sposibo Ukraina

Усі ВНЗ в Одесі, а також коледжі та технікуми в Одесі, курси в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок