Факультетивгору

Напрямки підготовки:

 • метрологія та інформаційно-виміpювальні теxнології;
 • метрологія, стандаpтизація тa сертифікація;
 • приладобудування;
 • якіcть, стандаpтизація тa сертифікація;
 • оcвітні виміpювання.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (048) 726-68-92, (048) 726-76-95.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (048) 726-68-92, (048) 726-76-95.

Докладніше про ВНЗвгору

Одеська державна академія технічного регулювання та якості бере свій початок з 1945 року. Діяльність навчального закладу направлена на вирішення завдань із забезпечення висококваліфікованими кадрами сфер технічного регулювання та споживчої політики.

Нині академія, в структурі якої функціонують філія, інститути, коледж, акредитовані орган сертифікації продукції та випробувальні центри, є єдиним вищим навчальним закладом в Україні, який здійснює багатоступеневу підготовку фахівців від молодшого спеціаліста до магістра у галузях “Метрологія, вимірювальна техніка та інформаційно-вимірювальні технології” та “Специфічні категорії”. На базі академії функціонують секретаріат технічного комітету стандартизації ТК 163 “Якість освітніх послуг”, Одеське відділення Міжнародної Академії Стандартизації та Українське відділення Міжнародної академії інформаційних технологій.

В академії запроваджено систему управління якістю вищої освіти згідно з вимогами ДСТУ ISO 9001-2009.

Одеська державна академія технічногo рeгулювання тa якоcті - переможeць Всеукраїнcького конкурcу з якоcті пpодукції (товаpів, рoбіт, поcлуг) “100 кращиx товаpів Укpаїни” в нoмінації “Оcвітні поcлуги”.

Оцінка відвідувачів
(по 12 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Прошу помочь родителям туркменских студентов в вашем вузе, о чем студенты попросят по поводу документов, отправить в тот банк, с которого они платят за учебу, а то они здесь не могут без ваших документов оплатить за учебу. Войдите в их нее положение, помогите довести сведения до ректора, тогда ваша оценка будет 5, а пока 2.

,

радиотехническое отделение выпуск 1964 радист радиоузла 1961-62на ул льва толстого 24 самый лучшийтехникум всоюзе бпагоденствия моей альма матерь с уважением радиолюбительдо мозга костей рй3д ген.

,

Окончила данный колледж (института тогда не было) по специальности Механические измерения. Самые теплые воспоминания о преподавателях, о годах обучения.

,

я убила здесь 2 года своей жизни

,

Вели мне лекции в это бедеге (уж простите). Отвратительное место. Я бы сюда не пошла учиться.

,

Наговаривать можно много. В этом ВУЗе я получила отличные знания и степень магистра( своими силами!!!) и теперь отлично работаю на иностранные компании метрологом, с хорошей и высокой з/п. Если самому не иметь желания учиться и развиваться, то никакое образование не поможет!!!! А на данный момент востребованность метрологов растет, а хотеть без опыта получать сразу 10-15 тыс. это полный бред.

,

адекватных и компитентных людей которые могут дать знания тут очень и очень мало. много выпускников которых оставили при академии только и умеют что брать взятки . никому не советую этот ВУЗ

,

Отличная академия

,

Окончил Вуз в 2011, получил знания и теперь работаю на отличной работе! Спасибо)

,

Окончил колледж при данной академии.
Половина моих одногрупников "мертвые души", как их называют сами преподаватели. То есть эти лица видели наверное только в администрации при оплате сессии.
На 3 курсе курсовую по программированию вы будете оплачивать,так как никто вам объяснять и помогать не будет. Программа пишется на языке который был актуален 10 лет назад.
Преподаватель по физике ноль без палочки в области своего предмета . Без коробки конфет вам следует побороться на нормальную оценку.
Половина преподавателей не заинтересованы в том ,чтоб дать вам знания. В их оправдание можно сказать разве что то, что студенты не особо желают их иметь.
После окончания техникума/вуза возможно устроиться на работу с оплатой труда в 3-4 тыс.грн. Но скорее всего вы не найдете ничего более-менее приличного.
По специальности работу либо трудно найти, либо она низкооплачиваемая.
Если вам без разницы какое образование получить,тогда вам сюда.

,

Хороший, молодой ВУЗ

,

Sposibo Ukraina

Партнери сайту
Академія праці, соціальних відносин і туризму
Академія праці, соціальних відносин і туризму
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Одесі, а також коледжі та технікуми в Одесі, курси в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок