Факультети і спеціальностівгору
 • Практична психологія; 
 • Економіка та управління бізнесом; 
 • Менеджмент туризму та готельного бізнесу; 
 • Управління персоналoм тa еконoміка праці; 
 • Міжнаpодна еконoміка тa фінанcи; 
 • Облік, анaліз і аудит;
 • Господарcьке тa трудовe право; 
 • Антикоpупційна діяльніcть.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (048) 723-23-21, (048) 700-83-06.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (048) 723-23-21, (048) 700-83-06.

Докладніше про ВНЗвгору

Є можливість вступу без ЗНО!!!

Якщо Ви з будь-яких причин не склали ЗНО або набрали недостатню кількість балів для вступу, у Вас все таки є можливість вступити до нашого вищого навчального закладу ще в цьому році за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» або «магістр».

Як це зробити?

Ви можете подати документи до спільної Польсько-Української освітньої програми Варшавського університету менеджменту (Варшава, Польща) та МАУП. Зарахування відбувається на основі аттестату про повну загальну середню освіту, або диплому про вищу освіту (для магістрів) та за результатами співбесіди. Після першого курсу студенти можуть продовжити навчання в Міжрегіональній Академії управління персоналом.

На базі Одеського інституту МАУП проводиться довузівська підготовка іноземних громадян для подальшого вступу у вищі навчальні заклади України (вивчення української або російської мови за необхідністю). Також здійснюється набір на вузівську підготовку двічі на рік до початку академічних семестрів (до 1 листопада та до 1 березня) для іноземних громадян, які бажають навчатися в бакалавраті або магістратурі за спеціальністю Менеджмент.

Перелік документів, які можуть знадобитись при вступі до ВНЗ:

 • Заяву на ім’я ректора Академії із зазначенням обраної спеціальності, освітньо-кваліфікаційного рівня та форми навчання;
 • Дві ксерокопії паспорту;
 • Дві копії ідентифікаційного коду;
 • Оригінал документу про освіту з додатком до атестату чи диплому (для денної форми навчання);
 • Дві нотаріально завірені копії документу про освіту з додатком до атестату чи диплому (для заочної форми навчання);
 • Шість фотокарток (3х4);
 • Копію війcькового квитку абo припиcного поcвідчення (для вcіх фоpм навчaння).

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!!! Тeл.приймальної коміcії: (048) 723 23 21; (048) 700-83-06Оцінка відвідувачів
(по 8 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Пришел в МАУП за вторым высшим, у них нормально эта схема отлажена – без лишней волокиты, все четенько, систематизировано, по современным учебникам, что где найти подскажут. Приходите, сдавайте сессию, кто всерьёз заинтересован, тот своё получит.

,

Четыре года в МАУПе пролетели незаметно, вспоминаю начальные курсы с улыбкой. Потом как-то взрослели, обучение с работой совмещали – не так весело было. Но все равно группа у нас хорошая собралась, до сих пор видимся с некоторыми.

,

Часто згадую студентську самодіяльність в МАУП — КВН, гуртожиток, літні подорожі з однокурсниками, ще й куратор курсу молода й весела трапилася.

,

Навчаюся в Академії вже четвертий рік. Все ок. А якщо порівнювати з розповідями друзів, то все навіть супер!

,

Не знаю, как на других специальностях, но у нас на маркетинге большинство преподавателей не просто теоретики, а практики. За 4 года обучения был только один профессор, который мне категорически не понравился как преподаватель. Все остальные были очень профессиональными.

,

Для мене при виборі навчального закладу головним критерієм були викладачі-практики, адже теорію я і сама можу почитати в інтернеті. Якщо для вас це також важливо, обирайте МАУП, навіть не роздумуючи!

,

Сын учится в МАУП на психолога. По его словам, знания дают очень нужные. Благодаря качественной подготовке он ещё на втором курсе смог пройти практику в общеобразовательной школе. Существенных минусов за 4 года не нашел.

,

Обучение построено на основе личностного подхода к обучению. С учётом индивидуальных особенностей каждого студента. Нас учат не только быть специалистом, но и быть человеком. Мы помогает детским домам, а также принимаем активное участие не только в жизни Академии и города, но и в жизни страны. Спасибо.

Усі ВНЗ в Одесі, а також коледжі та технікуми в Одесі, курси в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок