Одеський інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом (МАУП)

Одеський інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом (МАУП)

 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Безкоштовне навчання

868
студентів
17
викладачів
27
кандидатів
наук
6
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

 • Практична психологія.
 • Економіка та управління бізнесом.
 • Менеджмент туризму та готельного бізнесу.
 • Управління персоналом та економіка праці.
 • Міжнародна економіка та фінанси.
 • Фінанси, банківська справа та страхування.
 • Облік, аналіз і аудит.
 • Господарське та трудове право.

Абітурієнтам

До уваги вступників 2023 навчального року!

Обов’язковою умовою вступу в 2023 році є подача електронної заяви та мотиваційного листа (для бакалаврів; для магістрів) через сайт МОН: vstup.edbo.gov.ua

Всім, хто поступає на основі атестату / свідоцтва про отримання повної загальної середньої освіти (закінчення 11 класів) або на основі диплома молодшого спеціаліста за освітнім рівнем "Бакалавр", необхідно зареєструватися на сайті testportal.gov.ua  для створення реєстраційної картки (не важливо, чи Ви вступаєте по ЗНО 2020-2023рр, чи на основі мультипредметного тесту 2022-2023рр).

Хто поступає на основі ЗНО, обирайте при реєстрації ті предмети ЗНО, за якими Ви плануєте вступати.

Хто поступає на основі мультипредметного тесту, обирайте 3 предмети вступу: Українська мова + Математика + На вибір.

Більш детально див.за посиланням: https://testportal.gov.ua/vazhlyva-informatsiya-dlya-vstupnykiv-i-kerivnykiv-zakladiv-osvity/#more-25050

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів для вибраних спеціальностей звертайтеся у відбіркову комісію за тел.: [відкрити контакти](048) 700-83-06; [відкрити контакти](048) 723-23-21; [відкрити контакти](068) 896-96-48; [відкрити контакти](067) 731-98-46; [відкрити контакти](097) 094-50-55.

Є можливість вступу без ЗНО!!!

Якщо Ви з будь-яких причин не склали ЗНО або набрали недостатню кількість балів для вступу, у Вас все-таки є можливість вступити до закладу вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» або «магістр».

Як це зробити?

Ви можете подати документи на навчання  до Польсько-Українського освітнього центру, який відкрито при Міжрегіональній Академії управління персоналом. Між Вищою Школою Менеджерською в Варшаві (Польща) та МАУП було досягнуто домовленості про співробітництво щодо створення Польсько-Українського культурно-освітнього центру при МАУП. Центр функціонує на базі київського осередку Академії. Створення при МАУП Польсько-Українського освітнього центру відкриває нові перспективи для абітурієнтів та студентів України щодо дистанційно-заочного навчання у Польщі.

Ви можете подати документи на навчання у Польсько-Українському освітньому центрі, який відкрито при Міжрегіональній Академії управління персоналом, до відділу прийому абітурієнтів в Одеському інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Зарахування до Центру відбувається на базі атестату про повну середню освіту за результатами співбесіди. Після першого курсу студенти можуть продовжити навчання в Одеському інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Про ЗВО/ВНЗ

Одеському інституту ПрАТ «ВНЗ «МАУП» в перший день літа 2023 року виповниться 25 років. Життя Одеського інституту МАУП розпочалось у 1998 році, коли на базі Одеського верстатобудівного технікуму та інших навчальних закладів були організовані Навчально-Консультаційні Центри МАУП. У 2001 році їх об'єднали в Одеську філію МАУП. У листопаді 2005 року Одеську філію було реорганізовано в Одеський інститут МАУП.

Сьогодні на чолі Інституту — досвідчений фахівець в освітній сфері Каракасіді Олена Федорівна — кандидат наук з державного управління, доцент, доктор філософії в галузі права МКА/МАУП, професор Міжнародної Кадрової Академії, професор кафедри правових дисциплін, яка за цей строк пройшла шлях керівництва від декана, заступника директора до першого керівника. Освітні послуги Одеський інститут МАУП надає на підставі ліцензій та сертифікатів про акредитацію. Освітній процес здійснюється відповідно до нормативних документів Міністерства освіти і науки України та Міжрегіональної Академії управління персоналом, інститутських розпоряджень, які спрямовані на удосконалення навчально-виховного процесу, наукової роботи та укріплення трудової дисципліни.

Завдяки їм відповідно до нових умов все ширше використовуються сучасні технології навчального процесу, активні методи навчання. Викладацький колектив, керівництво інституту спрямовують навчально-виховний процес на виховання всебічно розвинутої особистості; приєднавшись до Болонського процесу, удосконалюють систему підготовки фахівців відповідно до світових вимог.

В сучасних умовах керівництво і колектив Одеського інституту МАУП, зберігаючи і використовуючи кращі традиції вітчизняної вищої освіти, впроваджує систему багатоступеневої освіти, яка відповідає сучасним вимогам, що мають місце у країнах з розвиненою економікою. Тут значне місце посідає постійне вдосконалення навчального процесу. Керівництво закладу, викладачі, куратори проводять аналіз успішності студентів, використовуючи результати поточного, рубіжного і підсумкового контролю в групах, на курсах. Кращим доказом якості підготовки фахівців є те, що роботодавці після проходження студентами виробничої чи переддипломної практики пропонують випускникам постійну роботу чи стажування на базі практики.

Навчання ведеться за такими спеціальностями:

 • Право.
 • Менеджмент.
 • Економіка.
 • Психологія.
 • Фінанси, банківська справа та страхування.

На базі Одеського інституту МАУП проводиться довузівська підготовка іноземних громадян для подальшого вступу до вищих навчальних закладів України (вивчення української мови). Навчання триває один академічний рік або півтора академічні роки згідно навчального плану та в залежності від строку заїзду та формування груп.

Перелік документів, які можуть знадобитись при вступі до ВНЗ:

Для вступу до Одеського інституту МАУП на навчання за українською програмою необхідно подати наступні документи:

1. Заяву на ім’я ректора Академії із зазначенням обраної спеціальності, освітньо-кваліфікаційного рівня та форми навчання;

2.Мотиваційний лист (електрона версія на носії)

3. Паспорт (оригінал і дві копії).
*У випадку подання паспорта з безконтактним електронним носієм, необхідно додати дві копії довідки / витягу про реєстрацію місця проживання.

4. Ідентифікаційний код (оригінал і дві копії).

5. Документ про попередню освіту (оригінал і дві нотаріально завірені копії).

6. Додаток до документу про попередню освіту (оригінал і дві нотаріально завірені копії всіх сторінок).

7. Сертифікати ЗНО.

8. Роздруковані результати ЗНО/НМТ на чистих аркушах формату А4.

9. Свідоцтво про зміну прізвища, імені чи по батькові (в разі потреби).

10. Чотири кольорові фотокартки (3х4 см).

11. Військовий квиток або посвідчення про приписку (дві копії).


Відгуки

18
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчалась в Одеському інституті МАУП за спеціальністю "Психологія". Щиро дякую викладачам кафедри за намагання зробити заняття максимально практично зорієнтованими. Грамотно поданий матеріал, вдалі приклади і проходження практики стали хорошим фундаментом для мого професійного розвитку як психолога. Навчаючись в Одеському інституті МАУП, я придбала не тільки безцінні знання, певні норми та навички, а й уміння розуміти, перш за все, себе. Адже коли ти можеш допомогти розібратися в чомусь собі – ти можеш допомогти й іншим. Завжди згадується активність кафедри загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін. Велика кількість практичних і культурних заходів в Одеському інститутіМАУП робить студентське життя по-справжньому яскравим і незабутнім. Дякую за можливість спілкуватися зі знаними практиками та брати участь у цікавих заходах.

,

Дуже вдячна своїм друзям, які порекомендували мені вступ до Одеського інституту МАУП! Навіть у теперішній час, заняття проводять, а це дуже важливо!!!

,

Збираюся вступати в МАУП у 2022 році. Ще літом ходила на день відкритих дверей і дуже сподобалося

,

изучаю в Одесском институте МАУП право. Преподаватели лояльные, обучаться в принципе не сложно, у нас дружный и веселый курс, всем рекомендую )))))

,

Вивчаю в МАУП міжнародні відносини, може кудись по держслужбі потім розвиватимуся, не знаю. Поки що дуже цікаво, більше теорії, але скоро буде практика, я в передчутті))


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Одесі, а також коледжі в Одесі, курси в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі