Факультетивгору


Абітурієнтамвгору

Довузівська підготовка: вул. Володимирська, 60 (Головний навчальний корпус), к. 165. Тел.: (044) 239-31-08, (044) 239-36-46, (044) 521-33-83; Тел./факс: (044) 239-32-63, (044) 521-35-50; (044) 257-12-08; e-mail: prep_depart@univ.kiev.ua. Слухачам денної форми та короткотермінових курсів надається гуртожиток.

Сайт приймальної комісії: vstup.univ.kiev.ua

Сайт підготовчого відділення: pv.univ.kiev.ua

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (050) 598-59-20 .

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (050) 598-59-20 .

Докладніше про ВНЗвгору

 У сучасному глобалізованому світі успішний розвиток кожної країни нерозривно пов’язаний із системою міжнародних відносин, що виявляє себе у багатьох вимірах – історичному, економічному, правовому, інформаційному тощо. Дослідження міжнародних відносин і підготовка фахівців для цієї сфери людської діяльності є необхідною умовою ефективного функціонування будь-якої держави.

Інститут міжнародних відносин Указом Президента (від 30 травня 1995 року) було визначено головним науково-методичним центром з підготовки фахівців для роботи у сфері міжнародних відносин та зовнішньої політики нашої держави.

Поєднуючи розвиток наукових досліджень, інноваційні освітні технології, унікальний педагогічний досвід і професійність викладачів, обдарованість та прагнення до знань студентської молоді, Інститут сьогодні виступає провідним навчальним закладом України, який працює у галузі міжнародних відносин за спеціальностями - міжнародні відносини, міжнародне право, міжнародні економічні відносини, міжнародна інформація, міжнародний бізнес, країнознавство.

Місія ІМВ - забезпечувати розвиток та вагомі досягнення України шляхом професійної підготовки висококваліфікованих фахівців, здатних ефективно працювати у внутрішньодержавному просторі та гідно представляти державу на міжнародній арені.

Головна мета ІМВ - забезпечувати найвищий в Україні рівень освіти у сфері внутрішньодержавного розвитку та міжнародних відносин.

Пріоритетні завдання:

 • створення інноваційного інтелектуального середовища для формування високорозвиненої особистості, що володіє глибокими фундаментальними знаннями та прикладними навичками відповідно до напрямів підготовки фахівців ІМВ;
 • розвиток наукових досліджень професорсько-викладацьким складом у співпраці із обдарованими студентами у визначеній галузі;
 • інноваційні освітні технології з акцентом на прикладних аспектах у підготовці фахівців - оновлення навчальних курсів відповідно до світової практики та глобальних викликів, створення «англомовних магістерських програм» ,проведення відкритих лекцій та практичних майстер-класів провідними фахівцями світового рівня у галузі міжнародних відносин, впровадження сучасних інформаційних технологій.
 • активне міжнародне співробітництво - надання викладачам та студентам найкращих можливостей для обміну досвідом, навчання та стажування за кордоном, спілкування з відомими особистостями, що є визнаними у світі авторитетами у сфері міжнародних відносин.
 • створeння умoв для профеcійної саморeалізації тa кар’єpного зроcтання випуcкників Інcтитуту, підтpимка поcтійних зв’язків з роботoдавцями Укpаїни тa заpубіжними партнeрами. 
Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Закінчив з відзнакою Київський інститут міжнародних відносин. Корупції щодо себе не відчув. Рівнем здобутих теоретичних знань і практичних навичок задоволений.

,

Система обучения абсолютно не подстроена под европейский манер.
Относительно преподавания 50/50. Есть шикарные преподаватели, а есть и такие которые монотонно читают лекцию на листочке и не заботятся о том, чтобы проявить интерес к предмету. Зачем вообще такие преподаватели...?
Некоторые семинаристы ведут себя пафосно и высокомерно.
Институт теперь может лишь вспоминать какой он был хорош когда-то, но не теперь.
Можно встретить достаточное количество студентов, которые, поверив рейтингам, решили поступать в это заведение. Однако, в последствии, были разочарованы.

Итог: если вы готовы тратить на контракт в КИМО - лучше оплатите ребенку за эти деньги образование непосредственно в Европе.

,

Чудові педагоги, найкращі умови, навчання на відмінно.
Студентське життя вирує на повну

,

- Тотальна корупція
- Відсутність будь-якої позалекційної активності
- Надто велике та дороге місто: великі витрати на проживання, харчування та розваги
- Криміногенна ситуація
- Застаріла радянська система освіти та викладання
Висновок: Ви просто дарма витратите час, адже заплатите за 4 роки за проживання + здачу іспитів більше, ніж за навчання на контракті.

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок