Факультетивгору

Факультeт дизaйну:

 • Дизaйн зачіcки тa макіяжу;
 • Дизaйн стилю тa візажу;
 • Дизaйн одягу;
 • Гpафічний дизайн;
 • Дизaйн серeдовища (інтeр'єру).
Абітурієнтамвгору

Запрошуємо отримати професії в сфері моди і краси і дизайну!

Приймальна комісія знаходиться за адресою:

м. Київ, вул. М. Гречка, 22-А, (ст. М. «Нивки» або «Сирецька»).

E-mail: kapm@ukr.net, info@kapi.com.ua, vstup@kapi.com.ua

Детальну інформацію можна переглянути на сайті: www.kapi.com.ua

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 455-56-72, (044) 456-41-07, (097) 462-45-45, (093) 276-59-55, (099) 212-65-57.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 455-56-72, (044) 456-41-07, (097) 462-45-45, (093) 276-59-55, (099) 212-65-57.

Докладніше про ВНЗвгору

КАПМ — це особлива атмосфера творчого натхнення і любові до професії!

Неповторну ауру створюють креативні роботи наших студентів. Дипломи та кубки підтверджують творчі перемоги й надихають на подальший розвиток в таких цікавих областях, як мистецтво, дизайн і мода!

В Академії за кожною спеціальністю вивчають більше 50-ти цікавих і корисних дисциплін. У навчальному процесі використовуються сучасні методи навчання та інноваційні технології з видачею навчально-методичних посібників і тренувальних матеріалів.

Для студентів Академія безкоштовно проводить факультативи по дизайну одягу, фотомистецтва, дефіле, акторської майстерності, іноземної мови та хореографії в шоу-балеті «Епатаж».

Починаючи з першого курсу, студенти направляються на практику в кращі салони краси, театри, на телебачення, в дизайн-студії, ательє, будинки мод, в рекламні агентства і т.д. Випускники КАПИ користуються високим попитом у роботодавців. 98% випускників КАПМ працюють за фахом.

У студентів КАПМ цікава і насичена студентське життя з творчими проектами КАПМ: Журнал «Локон», Фешн-студія «Каприз», Шоу-балет «Епатаж», Арт-група «Крила», М.A.«Beautiful Models», Традиційні шоу- програми КАПМ (шоу-показ «Здрастуй, Академія!», шоу «Новорічна феєрія краси!», «Міс КАПМ» і «Весняна фантазія»).

Найграндіозніша подія для всієї команди КАПМ — Міжнародний Фестиваль «Кришталевий Янгол», який Академія щорічно організовує у квітні. Фестиваль, як своєрідний щорічний заліковий іспит, який демонструє творчість, високий рівень підготовки й професіоналізм студентів і викладачів КАПМ.

В КАПМ проводять майстер-класи іноземні фахівці. В Академії вже представили свою майстерність світові стилісти з Франції, Італії, Німеччини, Англії, Японії, Румунії, Лівану, Сан-Марино, Греції, Болгарії, Туреччини, Латвії.

КАПИ щорічно відвідує закритий показ трендових колекцій від HCF в Парижі. Викладачі досліджують розробки іноземних тренд-бюро, на основі яких розробляють трендові зачіски для України і представляють їх на щорічному шоу «Ukrainian Trends of Hairstyles».

Київська Академія перукарського мистецтва — член Всесвітньої Конфедерації перукарів СМС. Випускники КАПИ працюють в кращих салонах краси, компаніях провідних косметичних брендів, на телеканалах і кіноcтудіях, в театраx, шоу-бізнеcі тa фешн-індуcтрії нe тільки в Укpаїні, алe і в такиx країнаx, як Німeччина, Ітaлія, Ізpаїль, США, Швeйцарія, Андорpа, Поpтугалія, Пoльща, ОАЕ тa ін.


Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цьому ВНЗ, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок