Вищій навчальний заклад «Київська Академія прикладних мистецтв» (КАПМ)

Вищій навчальний заклад «Київська Академія прикладних мистецтв» (КАПМ)

Высшее учебное заведение «Киевская Академия прикладного искусства» (КАПИ)

 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Безкоштовне навчання
 • Військова кафедра
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

Спеціальності

Факультети

Факультет дизайну:

 • Дизайн зачіски та макіяжу;
 • Дизайн стилю та візажу;
 • Дизайн одягу;
 • Графічний дизайн;
 • Дизайн середовища (інтер'єру).

Абітурієнтам

КАПМ у соц. мережах:

Телефони:

Адреса: м. Київ, вул. Світлицького, 31/7 (Виноградар).

Не пропустіть знайомство зі світом дизайну, моди і краси!

Запрошуємо отримати професії в сфері моди і краси і дизайну!

Приймальна комісія знаходиться за адресою:

Детальну інформацію можна переглянути на сайті: www.Kapi.Com.Ua

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](044) 455-56-72, [відкрити контакти](044) 456-41-07, [відкрити контакти](097) 462-45-45, [відкрити контакти](093) 276-59-55, [відкрити контакти](099) 212-65-57.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](044) 455-56-72, [відкрити контакти](044) 456-41-07, [відкрити контакти](097) 462-45-45, [відкрити контакти](093) 276-59-55, [відкрити контакти](099) 212-65-57.

Про ЗВО/ВНЗ

КАПМ — це особлива атмосфера творчого натхнення і любові до професії!

Неповторну ауру створюють креативні роботи наших студентів. Дипломи та кубки підтверджують творчі перемоги й надихають на подальший розвиток в таких цікавих областях, як мистецтво, дизайн і мода!

В Академії за кожною спеціальністю вивчають більше 50-ти цікавих і корисних дисциплін. У навчальному процесі використовуються сучасні методи навчання та інноваційні технології з видачею навчально-методичних посібників і тренувальних матеріалів.

Для студентів Академія безкоштовно проводить факультативи по дизайну одягу, фотомистецтва, дефіле, акторської майстерності, іноземної мови та хореографії в шоу-балеті «Епатаж».

Починаючи з першого курсу, студенти направляються на практику в кращі салони краси, театри, на телебачення, в дизайн-студії, ательє, будинки мод, в рекламні агентства і т.д. Випускники КАПИ користуються високим попитом у роботодавців. 98% випускників КАПМ працюють за фахом.

У студентів КАПМ цікава і насичена студентське життя з творчими проектами КАПМ: Журнал «Локон», Фешн-студія «Каприз», Шоу-балет «Епатаж», Арт-група «Крила», М.A.«Beautiful Models», Традиційні шоу- програми КАПМ (шоу-показ «Здрастуй, Академія!», шоу «Новорічна феєрія краси!», «Міс КАПМ» і «Весняна фантазія»).

Найграндіозніша подія для всієї команди КАПМ — Міжнародний Фестиваль «Кришталевий Янгол», який Академія щорічно організовує у квітні. Фестиваль, як своєрідний щорічний заліковий іспит, який демонструє творчість, високий рівень підготовки й професіоналізм студентів і викладачів КАПМ.

В КАПМ проводять майстер-класи іноземні фахівці. В Академії вже представили свою майстерність світові стилісти з Франції, Італії, Німеччини, Англії, Японії, Румунії, Лівану, Сан-Марино, Греції, Болгарії, Туреччини, Латвії.

КАПИ щорічно відвідує закритий показ трендових колекцій від HCF в Парижі. Викладачі досліджують розробки іноземних тренд-бюро, на основі яких розробляють трендові зачіски для України і представляють їх на щорічному шоу «Ukrainian Trends of Hairstyles».

Київська Академія перукарського мистецтва — член Всесвітньої Конфедерації перукарів СМС. Випускники КАПИ працюють в кращих салонах краси, компаніях провідних косметичних брендів, на телеканалах і кіностудіях, в театрах, шоу-бізнесі та фешн-індустрії не тільки в Україні, але і в таких країнах, як Німеччина, Італія, Ізраїль, США, Швейцарія, Андорра, Португалія, Польща, ОАЕ та ін.

Відео про нас: https://www.youtube.com/watch?v=GMKcAZtg3rw


Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Цей університет - це моя дорога до власної мрії. Я вирішила вивчити мистецтво візажу та знайшла у цьому університеті все, що мені потрібно. Відмінні викладачі, доступ до професійних засобів та практичне навчання дозволяють мені крок за кроком розвиватися як візажист. Я вдячна університету за можливість зробити перший крок у світ професійному мистецтві візажу.

,

Дуже хотіла сюди вступити,дуже чудові умови проживання в гуртожитку.Дружній колектив та приємні викладачі.Вразив мене своєю професіоналізмом та дбайливим ставленням до кожного студента. Навчальна програма ретельно підготовлена, а викладачі - справжні експерти у своєму ділі. Рекомендую!!!

,

Максимально задоводена навчанням у КАПМ, чудові умови проживання, дружній колектив, викладачі є справжніми друзями та помічниками для студентів, з академії виходять справжні митці та майстри своєї роботи. Роботодавці із задоволенням у великі компанії випускників із дипломом КАПМ. Також для студентів проводиться безліч чемпіонатів, олімпіад та показів, що є безцінним досвідом на сцені та за кулісами. Ви можете не тільки навчатись, а ще й відвідувати тренування із танців, моделінгу та акторського мистецтва. У закладі панує атмосфера творчості та комфорту.

,

Давно мріяла навчатись у закладі КАПМ, та на даний момент є студентою в університеті, з гордістю можу сказати, що реальність виправдала та перевершила очікування. Раціональний розклад та чудова подача інформації, молоді та компетенті викладачі, які не просто розуміються у своїй справіале й з повагою ставляться до студентів та допомагають засвоїти матеріал. Багато практичних занять та можливосьей розкрити свої таланти.

,

Цікава програма, гарне ставлення викладачів. Рекомендую.


Залишити відгук

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.