Вищій навчальний заклад «Київська Академія прикладних мистецтв» (КАПМ)

Вищій навчальний заклад «Київська Академія прикладних мистецтв» (КАПМ)

 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Безкоштовне навчання
 • Військова кафедра
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

Спеціальності

Факультети

Факультет дизайну:

 • Дизайн зачіски та макіяжу;
 • Дизайн стилю та візажу;
 • Дизайн одягу;
 • Графічний дизайн;
 • Дизайн середовища (інтер'єру).

Абітурієнтам

Запрошуємо отримати професії в сфері моди і краси і дизайну!

Приймальна комісія знаходиться за адресою:

м. Київ, вул. М. Гречка, 22-А, (ст. М. «Нивки» або «Сирецька»).

E-mail: [відкрити контакти][email protected], [відкрити контакти][email protected], [відкрити контакти][email protected]

Детальну інформацію можна переглянути на сайті: www.kapi.com.ua

22 травня 2021 року запрошуємо абітурієнтів на
«Open fashion day» — творчий День відкритих дверей КАПМ!

Телефони для довідок: [відкрити контакти](044) 455-56-72, [відкрити контакти](097) 462-45-45 (Viber), [відкрити контакти](093) 276-59-55 (Telegram), [відкрити контакти](099) 212-65-57.

🏻  Обов’язкова реєстрація на сторінці: https://kapi.com.ua/application-open-days

Не пропустіть знайомство зі світом дизайну, моди і краси!

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](044) 455-56-72, [відкрити контакти](044) 456-41-07, [відкрити контакти](097) 462-45-45, [відкрити контакти](093) 276-59-55, [відкрити контакти](099) 212-65-57.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](044) 455-56-72, [відкрити контакти](044) 456-41-07, [відкрити контакти](097) 462-45-45, [відкрити контакти](093) 276-59-55, [відкрити контакти](099) 212-65-57.

Про ЗВО/ВНЗ

КАПМ — це особлива атмосфера творчого натхнення і любові до професії!

Неповторну ауру створюють креативні роботи наших студентів. Дипломи та кубки підтверджують творчі перемоги й надихають на подальший розвиток в таких цікавих областях, як мистецтво, дизайн і мода!

В Академії за кожною спеціальністю вивчають більше 50-ти цікавих і корисних дисциплін. У навчальному процесі використовуються сучасні методи навчання та інноваційні технології з видачею навчально-методичних посібників і тренувальних матеріалів.

Для студентів Академія безкоштовно проводить факультативи по дизайну одягу, фотомистецтва, дефіле, акторської майстерності, іноземної мови та хореографії в шоу-балеті «Епатаж».

Починаючи з першого курсу, студенти направляються на практику в кращі салони краси, театри, на телебачення, в дизайн-студії, ательє, будинки мод, в рекламні агентства і т.д. Випускники КАПИ користуються високим попитом у роботодавців. 98% випускників КАПМ працюють за фахом.

У студентів КАПМ цікава і насичена студентське життя з творчими проектами КАПМ: Журнал «Локон», Фешн-студія «Каприз», Шоу-балет «Епатаж», Арт-група «Крила», М.A.«Beautiful Models», Традиційні шоу- програми КАПМ (шоу-показ «Здрастуй, Академія!», шоу «Новорічна феєрія краси!», «Міс КАПМ» і «Весняна фантазія»).

Найграндіозніша подія для всієї команди КАПМ — Міжнародний Фестиваль «Кришталевий Янгол», який Академія щорічно організовує у квітні. Фестиваль, як своєрідний щорічний заліковий іспит, який демонструє творчість, високий рівень підготовки й професіоналізм студентів і викладачів КАПМ.

В КАПМ проводять майстер-класи іноземні фахівці. В Академії вже представили свою майстерність світові стилісти з Франції, Італії, Німеччини, Англії, Японії, Румунії, Лівану, Сан-Марино, Греції, Болгарії, Туреччини, Латвії.

КАПИ щорічно відвідує закритий показ трендових колекцій від HCF в Парижі. Викладачі досліджують розробки іноземних тренд-бюро, на основі яких розробляють трендові зачіски для України і представляють їх на щорічному шоу «Ukrainian Trends of Hairstyles».

Київська Академія перукарського мистецтва — член Всесвітньої Конфедерації перукарів СМС. Випускники КАПИ працюють в кращих салонах краси, компаніях провідних косметичних брендів, на телеканалах і кіностудіях, в театрах, шоу-бізнесі та фешн-індустрії не тільки в Україні, але і в таких країнах, як Німеччина, Італія, Ізраїль, США, Швейцарія, Андорра, Португалія, Польща, ОАЕ та ін.Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я навчаюсь в цій академії 2 рік і дуже вдячна вчителям, вони навчають нас новими тенденціями. Розкривають наш потенціал, дають нам мотивацію творити прекрасне

,

Учусь на втором курсе, всё очень нравится. Невероятно дружный коллектив, много чему уже научилась. Благодаря КАПИ я стала уверенной в себе, ведь наш преподаватель Виктория Геннадьевна суперски преподаёт дефиле и танцы.

,

Я навчаюсь в цій академії уже 2 рік і дуже вдячна вчителям, вони навчають нас новим тенденціями. Розкривають наш потенціал, дають нам мотивацію щоб ми творили прекрасне


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві