Факультети і спеціальностівгору
 • Факультет судноводіння;
 • Факультет експлуатації технічних систем на водному транспорту;
 • Факультет управління і технологій;
 • Юридичний факультет;
 • Факультет інфраструктури і рухомого складу залізниць;
 • Факультeт упpавління зaлізничним транспортом;
 • Миколаївcький факультeт морcького тa річковогo транспорту;
 • Дунайcький факультeт морcького тa річковогo транcпорту.
Абітурієнтамвгору

Контакти:вул. Кирилівська, 9, м. Київ, 04071, Україна, тел. (044) 482-54-29

Університет здійснює підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання з наступних дисциплін: математика, українська мова та література, фізика, іноземна мова.

Форми навчання: вечірня (два рази на тиждень), раз на тиждень (в суботу).

Прийом документів з 1 по 30 вересня та з 1 по 31 грудня поточного року.

Початок занять з 1 жовтня та з першої суботи січня місяця.

Особам, які в рік вступу закінчили підготовчі курси ЦДП, при вступі до ФАКУЛЬТЕТУ на спеціальності «Річковий та морський транспорт» та «Транспортні технології» додаються бали до загального рейтингового балу за результатами підсумкової атестації ЦДП.

Перелік документів:

 • Копія паспорту слухача (стр.: 1,2, 11), якщо слухач не досяг 1 8 років – копія паспорту одного з батьків (стр.: 1,2, 11);
 • Копія ідентифікаційного номеру слухача;
 • Копія табелю за 10 клас (або копія атестату з випискою оцінок);
 • 6 фото 3×4 мм.;
 • Довідка зі школи (якщо слухач закінчив школу, довідка не потрібна);
 • 1 конверт формату А5;
 • Швидкозшивач картонний;
 • Заява, договір про навчання на підготовчих курсах (складаються на місці).

Вартість навчання на курсах у 2017-2018 навчальному році:

8-місячні підготовчі курси – 600 грн. за місяць;

5-місячні підготовчі курси – 650 грн. за місяць.

Форма оплати:

одноразово (повна сума за навчання сплачується в термін не пізніше п’яти банківських днів, рахуючи з наступного дня після підписання Договору)

дворазово (сума за навчання сплачується двома рівними частками, а для 5-місячних ПК – перший внесок – за три місяця, другий – за два).

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 482-51-38, (044) 591-51-29, (044) 409-24-41.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 482-51-38, (044) 591-51-29, (044) 409-24-41.

Докладніше про ВНЗвгору

Державний університет інфраструктури та технологій утворений шляхом об’єднання двох вишів м. Києва – Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного та Державного економіко-технологічного університету транспорту.

На даний час в ДУІТ функціонують вісім факультетів (шість – у м. Києві, один – у м. Миколаєві та один – у м. Ізмаїлі Одеської області), які готують бакалаврів і магістрів для водного і залізничного транспорту не тільки України, а й інших держав. У трьох коледжах Університету (двох – у м. Києві та одного – у м. Кілія Одеської області), ведеться навчання молодших спеціалістів транспортної інфраструктури. У Київському тренажерному центрі проходять підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівці водного транспорту. Університет готує наукові та науково-педагогічні кадри через власну аспірантуру і докторантуру та надає їм змогу захищати кандидатські і докторські дисертації у своїх спеціалізованих вчених радах. Творчі здібності студенти, аспіранти та працівники реалізують в аматорських колективах Центру культури і мистецтв Університету, в тому числі в народному театрі-студії «Райдо». Наші студентські команди з плавання, міні-футболу, баскетболу, армрестлінгу та інших видів спорту – традиційні лідери чемпіонатів м. Києва та універсіад.

Матеріально-технічну базу Університету складають власні навчальні корпуси; лабораторії із загальноосвітніх та спеціальних дисциплін; комп’ютерні класи, що оснащені персональними комп’ютерами останніх модифікацій, з’єднаними в локальну мережу і підключеними до Інтернету, бібліотека; актові зали; ігрові і тренажерні спортивні зали, студентські гуртожитки.

Університет має досить потужний науково-педагогічний колектив, в якому працюють понад 50 докторів наук, професорів та 240 кандидатів наук, доцентів, десятки висококваліфікованих фахівців-практиків в галузях водного та залізничного транспорту. ДУІТ здійснює співробітництво з вищими навчальними закладами транспортного профілю зарубіжних країн, міжнародними організаціями, а наші фахівці долучаються до розробки та імплементації нормативних документів в галузі освіти і науки, в тому числі щодо формування у студентів необхідних компетентностей керівних спеціалістів транспортних організацій. Орієнтація на міжнародні стандарти сприяє не лише досягненню належної якості підготовки фахівців, а й їх успішному працевлаштуванню і службовій кар’єрі у підприємствах, установах та організаціях морського, річкового і залізничного транспорту України й інших країн.

Наш Університет впевнено дивиться у майбутнє і готовий надати фахову підготовку тa путівку у профеcійне життя вcім, хтo бажaє пoєднати свoю дoлю із зaвжди необxідною тa актуальнoю сфeрою транcпорту – «кровоноcною сиcтемою» національнoї і світовoї еконoміки.

Оцінка відвідувачів
(по 10 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Учусь в данном университете и очень довольна! Декан юридического факультета очень хорошая женщина! Относятся ко всем с пониманием! Практически у каждого преподавателя есть практика в той сфере, дисциплину которую он преподаёт и это очень большой плюс! И администрация университета отлично относятся с студентам, если нужна помощь всегда помогут!

,

Прекрасный университет. Очень рада, что поступила именно в этот. Учусь сейчас на факультете управления и технологий. Преподаватели относятся с пониманием, всегда помогают. О взятках даже и речи не может идти. Нагрузка не большая. Цены за обучение лояльные. Общежитие хорошее, комнаты в хорошем состоянии. Мне все очень нравится!!! Благодарю Вас за хорошую атмосферу. Всем советую- поступайте , не пожалеете)

,

Непонятна сама идея оъединить железнодорожный и водный университеты. Зачем, скажите !!!
Я сам закончил ДЕТУТ в 2011 году, специальность - СЦБ и связь, работаю на Киевском метрополитене. Был раньше неплохой, добротный технический вуз, подготовка - выше среднего. Запомнились с лучшей стороны преподаватели: Пасичник , Кулик, Аристов, декан Возненко. Общаги - не очень. Взяток я не давал, учился хорошо. Учебники все скачивали с интернета, лабораторная база - на среднем уровне. Найти раобту можно без проблем. Я еще работал на 2 - 3 курсе, преподы относились с пониманием.

,

Навчаюсь в цьому університеті, і хочу сказати, що дуже подобається))) Класні викладачі, добре вчать. За роки навчання в ньому все здавав сам, ні копійки непотратив. Тож невірте людям які пишуть, що викладачі беруть за екзамени чи курсові. Хочу відмітити саме кафедру тягового рухомого складу залізниць. Всі викладачі висококваліфіковані люди, більша кількість з них раніше працювала на підприємствах залізничного транспорту. Нежалію що поступив.

,

Якщо є бажання навчатися, то будеш навчатися без всіляких проблем. До студентів відношення хороше. Довго здавав фізику, але здав. Про гроші і розмови не було. Групи невеликі, навчатися можна

,

Навчався на факультеті інфраструктури і рухомого складу залізниць, спеціальність "Залізничні споруди та колійне господарство". За увесь час навчання жодного разу не довелося давати хабара. Якщо ти ходиш на пари та виконуєш поставлені задачі, то в тебе проблем не буде. Принаймні так було в моїй групі. Зараз працюю на залізниці, якістю навчання в університеті повністю задоволений.

,

Система взяток. Со студентов берут дань за сдачу дисциплин и т. д. Дошли уже до того, что берут плату от студентов интимными услугами (есть даже уголовное дело). Просто нагло вымогают деньги. Не рекомендую поступать в это учебное заведение - будете иметь большие проблемы!!! Пока обходите его стороной - может в дальнейшем что-то изменится в лучшую сторону....... Очень жаль, что Государственный университет инфраструктуры и технологий (ГУИТ) просто изгадили.

,

В этом университете неоправданно много нужно делать, для чего такая нагрузка для студентов и кого они готовят неизвесно. Не смотря на то что что я делала домашку, расчетки и курсовые, все 4 года я была тупой для всех преподавателей,, отношение преподавателей к студентам такое, будто студенты -это жалкие рабы, работают одни компенсаторы, которые между строк пытаются сказать :«да вы даже дерьмо на железной дороге убирать не достойны». Со всех сторон идет агитация университета тем что после окончания Детута можно найти работу, только он такой эксклюзивный, а всяких юристов, экономистов, переводкивов и врачей полно и они не могут найти работу, так что поступайте в детут и вы точно найдете себе работу на мин зп . 70% преподавателей — старики, котопые остались жить в своем времени. И сейчас с дипломом бакалавра могу сказать о том, что я убила 4 года своей жизни в никуда.

,

Общаги ужас,кошмар!Детей селят в хлев.Нет ничего в комнате целого.Универу позор!!!

,

Хороший университет, преподователи всё хорошо и понятно объясняют, всегда есть какие-то конкурсы, соревнования, турниры в разных видах спорта. Студентам скучно не будет!)

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок