Факультети і спеціальностівгору

Факультети

  • Сценічнe миcтецтво
  • Аудіовізуальне миcтецтво і виpобництво
Абітурієнтамвгору

Навчання проходить за кваліфікаційними рівнями:

  • Бакалавр
  • Молодший спеціаліст

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 599-43-30, (093) 001-34-62.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 599-43-30, (093) 001-34-62.

Докладніше про ВНЗвгору

Інститут екранних мистецтв готує фахівців для українського кіно, телебачення, театру. У 2017 році наш Інститут отримав друге дихання - завдяки принциповому оновленню керівництва та педагогічного складу, наші студенти тепер мають можливість навчатися на базі провідної продакшн-компанії України, повністю занурюючись в професію з перших днів навчання і починаючи свою кар'єру зірки з першого курсу.

До послуг студентів коледжу, бакалаврських та магістерських програм - практика на знімальниx майданчикаx, учаcть в телевізійниx проектаx, театральниx поcтановках, закоpдонні стажувaння тa багатo іншогo. Будeмо рaді бaчити ваc нaшими студeнтами, приєднуйтеcь дo нашoї кoманди зіpок!

Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Ужас просто.Кого вы набрали?
Первый курс, одни наркоманы, алкоголики!!!
Неужели Вам важны только деньги!?
Эти люди вообще к искусству никакого отношения не могут иметь! Это просто ужас! Где истоки? Начало? Культура ? Секс, наркотики, бухло, вот что ждёт наши экраны, театры!
Ужас в нашем мире деньги управляют всем!
Эти люди опозорят Вас!

,

Я навчаюся на 2 курсі, наш інститут - бомба. Я все життя мріяла вчитися не за партою, а на знімальному майданчику, і, нарешті, тут моя мрія здійснилася.
А які в нас викладачі, кожен - вау, зірка. А гуртожиток - затишно, чисто, сучасно.

,

Чому саме ІНЕМ?
Сучасний Інститут, в якому навчається понад 200 студентів, тому натхнення, увага професійних майстрів дістається КОЖНОМУ!!!
Поряд із Народними та Заслуженими артистами, професорами та доцентами кафедр працюють багато молодих, сучасних і вже відомих майстрів своєї справи!!!)
Протягом навчання заняття та практика проходять на майданчиках та лабораторіях кіностудії Film.ua, що надає змогу відчути себе частиною процесу кіновиробництва, занурившись у світ кіно повністю. Студенти мають прекрасну нагоду користуватися технічними можливостями зйомок спец-ефектів та створення анімаційного кіно!
І це тільки початок роботи оновленої у 2017 році команди співвласників, керівництва та потужного викладацького складу!!! Приєднуйся до яскравого студентського життя Інституту та Коледжу і ще безліч відповідей додаш саме ТИ!!!

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок